oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Блог Игрового клуба lucky-fun.com страница 9

Перше знайомство з нардами онлайн

Початківці нарди часто закінчують свій шлях у грі, не розпочавши його. А вся річ у психології геймерів, яким набагато легше покласти провину за програш на зовнішні чинники, ніж на власні промахи та відсутність необхідних навичок.

Подробнее...

Карткові шулери

Разом із картковими іграми з'явилися шулери, які за допомогою обманних методів обіграють суперників, заробляючи таким чином життя. Карткові шахраї поділяються на професіоналів та не професіоналів.

Подробнее...

Цікаві факти про шашки

Шашки – захоплююча гра, гідна вашої уваги. Ми розповімо про цікаві факти, пов'язані з цією розвагою, про які, можливо, ви не знали раніше.

Подробнее...

Секрети історії нардів

Нарди - одна з найпопулярніших настільних ігор, якій понад п'ять тисяч років. Хочете знати, які секрети зберігає її багатовікова історія? Тоді читайте нашу нову статтю.

Подробнее...

Історія преферансу

Преферанс існує лише кілька століть, але за свою нетривалу історію зазнав величезної кількості змін. Перш ніж з'явився сучасний преферанс, існувало багато його різновидів. Звичайний преферанс - прообраз нинішньої гри, що відрізняється своєю простотою та нехитрою.

Подробнее...

Маловідомі різновиди гри Дурень

Не вистачить пальців рук та ніг, щоб перерахувати варіації гри в дурня. Звичайно, найпопулярніші серед них – підкидний, перекладний, командний. Але не варто зупинятися на знайомстві лише з цими різновидами, існує ще багато цікавих та цікавих варіантів дурня.

Подробнее...

Нарди: найчастіші питання

Нарди - це гра, яка завдяки своїм правилам виключає мирне завершення протистояння. Переможець у поєдинку завжди один! Початківець нардист спочатку повинен ознайомитися з основами гри, а відповіді на питання, що часто ставляться щодо нардів допоможуть йому легко вникнути в суть розваги.

Подробнее...
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ