oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Дурень онлайн - стратегія та перемога

Подкидной дурак играть бесплатно

У дурня грати вміє кожен. Ну, чи думає, що вміє. Важливо не просто знати правила, потрібно вміти вигравати.

Звичайно, велике значення має особистий досвід. Чим більше граєш, тим більше потрапляєш у різні ігрові ситуації та робиш висновки. Згодом отримані знання допомагають виробити власну стратегію.

Виграти стане легше, якщо ви визначите стратегію гри опонента. Напевно, граючи з різними людьми, ви помічали, що кожен із них має свою тактику. Хтось намагається зберегти козирі до кінця партії, хтось розкидається ними ліворуч та праворуч. У статті "Як завжди вигравати у Підкидного дурня. Визначаємо стратегію супротивника" ми розповідаємо про основні типи геймерів.

Наступний крок – побудова контр-стратегії. Зрозумівши, хто з вами бореться: колекціонер, хитромудрий гравець, обережний чи “щедрий”, ви легко впораєтеся з ним

Тепер, коли ми розібралися зі стилем гри опонента, спробуємо застосувати отримані знання та створити власну контрстратегію.

Дурак онлайн

Обережний геймер

Найкраще розбити партію на два періоди. У першому дізнаємося, яка масть у опонента слабка, тобто. чого в нього менше або в якій масті більше дрібниць. Потім ходимо картами інших мастей, таким чином змушуємо супротивника скинути козирі та послабити позиції. Бажано це зробити до середини партії. Спробуйте заходити всіма мастями по черзі і спостерігайте, чим противник відбиватиметься. Нехай він позбудеться всіх козирів. У другій партії поєдинку, коли суперник скине великі карти, переходьте до агресивніших дій, тобто. нападайте.

Гравець-колекціонер

Такий геймер часто не збирає козирі, його більше цікавить четвірка старших карток. Будь-якими способами намагайтеся позбавити супротивника цієї “чарівної” четвірки, щоб він розтратив свою колекцію за 2-4 заходи до кінця партії. Ви зламаєте його звичну стратегію та виведете з рівноваги, що теж важливо. Гарячи він може зробити помилки.

Щедрий геймер

Тут краще намагатися не розкидатися великими картами на початку поєдинку, а збирати їх для продуктивного відбою. Відбивайтеся великими картами. Головне тут - взагалі відбитися, не зібрати у себе півколоди, а потім розберетеся. У другій половині гри постарайтеся застосувати до опонента його власну тактику - спробувати закидати дрібницею. Потім, після кожного відбою, переходьте на більші, тоді йому не буде чим крити.

Хитромудрий гравець

Це випадок найважчий. У такого геймера завжди в запасі знайдеться парочка і для відбою, і нападу. Єдиним правильним буде рішення використовувати таку саму тактику, тобто. збирати пари. Ходіть із парних і відбивайтеся парними. Якщо ви забули правила Підкидного дурня, прочитайте їх у відповідному розділі на нашому сайті.

Корисна універсальна порада

Якщо у вас на руках на початку гри виявилися великі козирі, не варто розкидатися ними. Дочекайтеся, поки в колоді залишиться 8-10 карт (це можливо, якщо ви з початку партії підраховуватимете, скільки вже вийшло), а потім ходите з дрібних, яких має залишитися 3 або 4 одного рангу. Суперник або відіб'ється, але у колоді вже не залишиться великих карт і його позиція у фіналі буде слабкою, або затягне. Будьте уважні: якщо противник почне тягнути, не пробуючи відбитися, швидше за все, він застосує до вас таку саму тактику. Саме час застосувати цю пораду на порталі luckforfree.com, де можна грати безкоштовно.

Гра Дурень онлайн на luckforfree.com

Ці поради допоможуть вам при грі підкидного дурня, т.к. в інших випадках є особливості. Спробуйте їх застосувати зараз, не варто відкладати у довгий ящик. Величезна перевага нашого порталу - ви можете грати в дурня онлайн безкоштовно. Також є можливість грати з друзями чи незнайомими людьми.

Кожен, хто вирішує грати в Дурню онлайн або в реальному житті, сподівається стати переможцем. Інакше навіщо починати? Найспритніші примудряються противнику ще й погони повісити. Але як бути, якщо удача найчастіше не на вашому боці? Порадуємо вас - існують певні секрети, знаючи які ви зможете вигравати частіше.

Подкидной дурак

Отже, що потрібно зробити для початку:

  • розібратися зі стратегією гри суперника;
  • вибудувати свою контрстратегію.

Визначаємо стратегію гри в Дурня противника

Для цього доведеться зіграти 3-5 пробних партій. Навіть якщо ви програєте, натомість зробите важливі висновки.

Обережний гравець

Цей геймер ніколи не завалюватиме вас картинками і підкидатиме козирі, особливо на початку партії. Він піде ні з парної, і з найменшої карти, т.к. його мета - не змусити вас прийняти, а скинути власну дрібницю. Адже він мріє про великий куш із колоди!

Гравець-колекціонер

Ця людина не просто не розкидається "нажитим" добром, вона намагається зібрати "каре" - чотири тузи, або 4 королі (якщо тузи вийшли), або, на крайній край, 4 дами (якщо вийшли і тузи, і королі) .

Ідеал такого геймера - до кінця партії мати на руках чотири тузи та два козирі, бажано, більші. Відразу такого суперника визначити не вдасться, він виявить себе, коли колода закінчиться. Що він зробить? Або відіб'є будь-який ваш захід, або зайде до вас чимось зі своєї колекції.

"Щедрий" геймер

"Беріть-беріть, для вас нічого не шкода", - так можна охарактеризувати цей тип. Він намагається звалити вам усю дрібницю, яка в нього на руках. Навіщо:

  • щоб витягнути більші карти з колоди;
  • щоб стати господарем гри, взяти ініціативу на себе.

Ви в такому разі станете схожими на дитину на дитячому ранку, який вміє грати, але не контролює гру.

Хитромудрий

Цей товариш протягом усієї партії збиратиме парні карти, чи то шістки чи тузи. Дрібними парними він заходитиме до вас, а великими простіше відбиватиметься.

Відразу зазначимо, що йдеться про Підкидний дурень, оскільки у Перекладному може бути трохи інша тактика - там, наприклад, краще не заходити відразу з парних дрібних карток, вони можуть стати в нагоді для перекладу.

Гра в дурня на luckforfree.com

У наступній статті ми розповімо про те, що робити, якщо ви визначили стратегію гри супротивника. Ми дамо практичні поради протидії кожному типу геймерів. А поки що найкращим, що ви можете зробити, буде грати в онлайн дурня на нашому сайті luckforfree.com. Перевірте на власному досвіді усі отримані знання.

Чому слід вибрати саме наш портал:

  • гра безкоштовна;
  • реєстрація не є обов'язковою. Але, витративши 20 секунд на реєстрацію, ви отримаєте приємні бонуси;
  • в меню Налаштування ви знайдете безліч опцій, від вибору кольору скатертини до кількості карт у колоді;
  • докладно розписані правила перекладного дурня та інших ігор;
  • можлива гра з живими гравцями.
Переводной дурак

Незважаючи на величезний вибір комп'ютерних ігор усіх жанрів, які пропонує сучасний інтернет, гра в Дурню залишається однією з найпопулярніших. Можливо, це пов'язано з нашою ностальгією з дитинства, коли цих самих комп'ютерних ігор ще не було, а можливо, вся справа в простоті правил гри або в тому, що вона не займає багато часу.

Найпопулярніших видів дурня три: Підкидний, Перекладний та Командний. Найнепередбачуваніший вид - Перекладний дурень. Адже, якщо на вас були схожі, це зовсім не означає, що ви повинні відбиватися або брати карти, якщо відбитися нічим. Ви маєте шанс надати це право своєму сусідові, головне, щоб були відповідні карти.

Щоб завжди вигравати в Перекладного дурня, необхідно знати деякі секрети гри. Прочитати про них ви можете у нашому блозі. Сподіваємося, що ця інформація виявиться вам корисною і допоможе стати переможцем у грі з будь-яким, навіть найпрофесійнішим, суперником.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ