oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Доміно онлайн грати з реальними людьми!

Доміно
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 117 голосов)
oMain.oLobby.cg = 0; oMain.oLobby.gg = 28;

Можливо, у багатьох з нас при слові "доміно" виникає така асоціація: втомлені після роботи чоловіки сидять у дворі за дерев'яним столом, стукають кісточками і періодично вигукують: "Риба!"Дійсно, цю знайому всім з дитинства картину ми можемо спостерігати і в наш час. Однак з розвитком комп'ютерних технологій у шанувальників цієї гри з'явилася прекрасна альтернатива - в доміно онлайн безкоштовно грати тепер можна в мережі Інтернет.

Доміно онлайн на сайті lucky-fun.com

Правила безкоштовної гри в доміно онлайн абсолютно такі ж, як і в оффлайн грі. Ця улюблена всіма гра розрахована на двох, трьох або чотирьох гравців. Гравці отримують по сім кісточок, що залишився доміно залишається в так званому базарі. Учасникам необхідно побудувати ланцюжок з кісточок, які потрібно розташувати так, щоб вони стикалися один до одного своїми половинками з однаковою кількістю точок (очок). Виграє той, хто швидше за інших позбудеться своїх кісточок. На сайті lucky-fun.com ми надаємо всім можливість в доміно грати онлайн безкоштовно без реєстрації, причому кожен відвідувач сам вибирає бажану кількість партнерів (від двох до чотирьох) і вирішує, скільки часу йому буде потрібно на обдумування ходу.

Домино играть бесплатно

Доміно без реєстрації - варіанти гри

у безкоштовному ігровому клубі ви можете грати як з реальними людьми, так і з комп'ютером. Ми пропонуємо вам зіграти в наступні різновиди гри:

  • Козел-це" класика " Доміно, його найпоширеніший різновид. Кісточки викладаються за двома напрямками у вигляді ланцюжка, право першого ходу належить гравцеві, у якого виявився дубль 1:1. Якщо такого немає, то береться до уваги дубль 2:2 і т.д., від меншого значення до більшого. Гравець, який набрав першим 101 очко за кілька ігор або ж інша кількість очок задане в параметрах гри, вважається таким, що програв. На нашому сайті lucky-fun.com ви завжди можете грати в цей варіант Доміно безкоштовно і без реєстрації, як, втім, і в будь-яку іншу гру.
  • Осел – в цьому варіанті право першого ходу належить щасливому власникові дубля 1:1, а при відсутності такого, з дубля 2:2 і далі по зростанню. Кісточки викладаються у вигляді хреста, при цьому гравці мають право ставити свої фішки з кожного боку і при бажанні блокувати будь-який напрямок за допомогою дублів. Якщо заблоковані всі сторони-оголошується "Риба" і підраховуються очки. Програє, як і у варіанті "козел", той, хто, на його превеликий жаль, першим набрав все той же 101 очко, або іншу кількість очок задане в параметрах гри. Ми впевнені, що і в цей вид онлайн Доміно грати безкоштовно вам захочеться знову і знову.
  • Бліц-грають тільки чотири людини, першим ходить гравець, який володіє все тим же дублем один-один або наступним за зростанням. Гравець може викласти за один хід відразу всі кісточки, які підходять за кількістю точок. Гра ведеться до 101 очка або до іншої кількості очок заданого в параметрах гри.


Грати онлайн в доміно безкоштовно в нашому Клубі Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Цю гру не можна назвати простим дитячим розвагою або способом вбити час. Ні, насправді вона принесе вам багато користі. Ви зможете прекрасно натренувати свої пам'ять і уважність, а також розвинути логічне мислення. Адже вам потрібно правильно зробити хід, якщо ви хочете виграти, особливо в ситуаціях, коли варіантів ходів кілька. Наприклад, ви граєте в «осла», і у вас є можливість покласти кісточку в будь-якому з чотирьох напрямків, більш того, у вас є дубль, яким ви взагалі можете закрити один з напрямків. Чи потрібно це робити? Яку кісточку вибрати для ходу? Вирішувати тільки вам.

Особливості онлайн ігри в доміно в клубі lucky-fun.com

В ігровому клубі lucky-fun.com у вас є прекрасна можливість грати безкоштовно в доміно і з реальними людьми, і з комп'ютером, причому ви самі вибираєте кількість партнерів, від двох до чотирьох. Більш того, ви можете самі вирішити, скільки часу вам буде потрібно на хід – 15, 30 або 60 секунд. Незважаючи на те, що у нас безкоштовний ігровий клуб, кожному гравцеві нараховується спеціальна ігрова валюта FUN, що зробить вашу гру захоплюючою і яскравою, зовсім як в реальному житті. У верхньому правому куті ігрового поля знаходиться кнопка Меню, скориставшись якою, ви можете зробити голосніше або зменшити звук, а також вибрати колір і фактуру ігрового поля. Також в будь – який момент гри ви можете змінити налаштування-всі ці опції ми зробили для того, щоб ви могли грати в доміно безкоштовно з максимальним задоволенням.

Грайте в доміно онлайн в клубі lucky-fun.com безкоштовно і без реєстрації!

У вихідний день, в обідню перерву на роботі, під час стомлюючої дороги ми запрошуємо Вас відвідати наш ігровий клуб lucky-fun.com, щоб грати в доміно онлайн безкоштовно. Все, що вам буде потрібно – це комп'ютер і мережа інтернет. Відмінний настрій і повноцінний відпочинок вам гарантовані!

Ми впевнені: ви по достоїнству оціните привабливий дизайн гри, швидко розберетеся з правилами і станете справжнім майстром. Ігри в доміно онлайн безкоштовно-прекрасна можливість відпочити і отримати яскраві емоції, відволіктися від повсякденних справ і зарядитися позитивною енергією. Тих, хто любить драйв, напевно зацікавлять і інші пропозиції нашого клубу-автомати, рулетка, нарди, карткові ігри, в тому числі і онлайн дурень.

Питання та відповіді (FAQ):

Гра доміно, які різновиди найпопулярніші?

Найпопулярнішим, класичним різновидом гри доміно є «Козел» - це той різновид, де нерідко ви почуєте гучний вигук учасника «Риба!!!». У «Козлі» розіграш відбувається лише у дві сторони від початкової доміношки. Другим за популярністю є «Осел», де розіграш можливий у чотири строни, відповідно до цього змінюється стратегія та суть гри. Обидва різновиди мають варіант гри на двох, трьох, чотирьох або пари на пару.

Доміно, які переваги онлайн ігри?

Переваги гри в доміно онлайн мережі незаперечні, особливо в епоху грипу і ковіда, оскільки немає таких вірусів, які проникають через інтернет! Крім того, в Ігровому клубі завжди багато суперників готових до гри прямо зараз, тут Ви можете завести Друзів, спілкуватись в ігровому чаті та між собою у приватному режимі. Ви можете отримати та подарувати подарунки. У Клубі ведеться облік рівня Майстерності всіх учасників та розіграш віртуальних призів за підсумками місячного рейтингу (турніру).

Що таке Риба в доміно?

Рибою, у будь-якому різновиді доміно, називається такий розклад, коли у всіх гравців на руках є кістки, а ходити при цьому нема чим. У цьому випадку гравець, який поставив останній камінь оголошує Рибу і кожен гравець підраховує суму очок на камені, що залишилося. Якщо гравця, які програли два, і більше, з однаковою кількістю очок - оголошуються Яйця. І тут окуляри не пишуться нікому. У наступному раунді розігруються Яйця, а тому, хто програв, додаються очки попередньої партії. Детальніше на сторінках:

Як рахуються очки при Рибі?

Як визначити переможця на Рибі? Для початку необхідно домовитись про порядок підрахунку очок. Існує такі способи підрахунку очок на Рибі. Перший - кожному гравцеві записується сума очок кісток, що залишилися на руках. Наступний – всі очки пишуться тому гравцю, у кого найбільше очок. Третій спосіб - це коли гравцеві, що програв, записуються тільки його очки, а інші гравці не отримують штрафні очки на свій рахунок.

Кому дістається перший хід у Доміно онлайн?

Перший хід найчастіше визначає, результат гри. Тому важливо здобути право першого ходу. На початку гри на першій роздачі право ходу належить тому гравцю, у кого на руках є дубль один-один. Якщо ця кістка знаходиться на базарі, право першого ходу належить власнику дубля два-два і таке інше. А ось після закінчення першого розіграшу першим ходить гравець, який закінчив попередній розіграш, або той, хто оголосив Рибу.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 117 голосов)
Осталось символов:
 
СМаРтФон
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
Зашла игра аж бегом, в интернете выглядит все по другому, гораздо прикольнее играть онлайн в домино чем с кем то. Без споров и всякой другой дребедени.

Контрл Страйк
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
не поверите, но я никогда с пацанами в домино не играл. только в онлайне, только в компе. и нет даже желания вживую играть. лучше с виртуальными противниками.

Игрок192379841
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
Замечательный сайт! Выше всех похвал. Просьба добавить самый распространённый дворовый вариант домино "морской козёл". С отходом двумя дуплями, до 125 очкови т.д.

Norna
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
Все очень устраивает, Все радует на вашем чудесном сайте. Так удобно, когда можно зайти в любое время и знаешь что тебя ждут))) что есть желающие поиграть с тобой практически в любую игру!!!

Старбакс
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
Считаю доминой современной игрой. Вообще игра в домино онлайн и в живую - это две большие разницы. Виртуальный вариант более похож на другие интеллектуальные игры. и здесь можно играть даже в одиночку, с роботами!

Паращют
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
Замечаний и пожеланий не имею, а сайт очень классный. Особенно домино! И удивлен что есть даже командные виды домино. Заинтересовали очень!

NWRTY
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
Мне все нравится, играю каждый раз как в первый раз ,с таким же увлечением. Домино вообще нереально крутое. Этот звук готов слушать вечно.

lgkkkgk
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
добавьте пожалуйста домино Блиц. Это очень интересный вариант. Очень скоростной. Для тех кто торопится.

Астероид 010101
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
Стараюсь везде вносить конструктивные предложения. У вас все отлично, во всех отношениях, заслуживаете только похвалу. И виден ваш рост, что не стоите на месте. Поэтому из предложений разве что турниры. Но и то, сам я не уверен, что буду участвовать. Этот так, как называется, чтобы было.

Игрок5664677676
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно
Даже не знаю, какие моно недостатки на вашем сайте увидеть. Одни сплошные достоинства. Так держать, ребята!

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ