oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Правила гри доміно Козел

Різновид доміно Козел можна назвати класичною. Ця захоплююча гра приваблює своїми найпростішими правилами і завжди викликає бурю позитивних емоцій, особливо якщо за столом виявляється велика компанія. На нашому порталі можна вивчити правила доміно Козел. Навчитися грати в доміно онлайн простіше простого.

Суть гри в доміно Козел

Розкладка кісток доміно Козел передбачає участь від двох до чотирьох осіб.

Правила игры в домино Козел

У грі використовується стандартний набір кісток (плиточок з певною кількістю нанесених точок) з двадцяти восьми штук. Найменше значення на кістках – 0, найбільше – 6. На кожній кістці по два значення.

Для зручності розкладки передбачена сортування каменів. Для сортування клікніть мишкою по нижній половині будь-якого наявного каменю, в цьому випадку всі кістки цього номіналу перевернутися і згрупуються зверху в порядку зростання.

Як правильно грати в Козла

 • Кожному учаснику роздають по сім кісточок. З інших формується "базар", до якого звертаються за допомогою, якщо на руках немає кістки з потрібним для виконання ходу числовим значенням.
 • Першим ходить гравець, у якого на руках є кістка зі значенням 1-1. Якщо такої кістки Немає - той, у якого 2-2 і т.д. - від меншого значення до більшого. Якщо немає дубля-кістка з найменшою сумою очок: 0-1, 0-2, і т.д. цю кістку гравець і зобов'язаний покласти першої.
 • Наступний по колу гравець повинен покласти кістку з 1-ю точкою з одного боку, наприклад 1-3, за умови, що першою на стіл поклали кістку 1-1.
 • Якщо гравець не може зробити хід через відсутність потрібної кістки, він бере по одній з базару, поки не візьме відповідну. За один хід можна брати з базару необмежену кількість кісток.
 • Якщо на базарі немає кісток і у гравця немає схожої кістки - він пропускає хід. В налаштуваннях гри є змінний параметр Базар: ВЕСЬ, без однієї, без двох. Цей параметр визначає, скільки кісток залишається на базарі.
 • У грі може статися так, що хід не може зробити жоден з гравців. Такий розклад називається рибою. Риба може бути оголошена, якщо дубль з цифрою, що бере участь в рибі, знаходиться на руках або на базарі. Другий варіант-Риба оголошується після виставлення дубля. Який варіант вибрати, вирішує гравець, при створенні заявки на гру вибираючи параметр з ДУБЛЕМ або без ДУБЛЯ.
 • При створенні гри, можна змінювати принцип запису очок при рибі.
 • Якщо обраний параметр свої на програв, набрані очки програв пишуться тільки йому. Іншим гравцям не записується нічого.
 • При виборі параметра риби свої, окуляри кожного з гравців записуються гравцеві або команді.
 • При виборі параметра ВСЕ на програв, очки всіх гравців записуються гравцеві або команді, яка набрала найбільшу кількість очок при рибі.
 • Якщо два гравці або дві команди набрали рівну кількість очок, розігруються яйця - кому будуть записані всі очки, набрані гравцями при рибі. Всі очки цього раунду додаються тому, хто програє в наступному розіграші.

Підсумок гри

Виграє той, хто першим викладе всі свої фішки на стіл. Переможеним вважають гравця, у якого на руках залишилися кістки. Результат, починаючи з 13 набраних очок, заноситься автоматично в зведену таблицю, яка дозволяє наочно побачити, скільки очок набирає кожен учасник гри.

Домино Козел

Якщо у гравця з моменту початку гри сума очок за кожен взятий окремо раунд менше 13, йому очки не пишуться, а запам'ятовуються (пишуться червоним) на наступний раунд. Так відбувається, поки він не набере більше 13 очок за раунд. У цьому випадку всі очки, які були записані червоним, підсумовуються. Але якщо до того, як набрати 13 очок в раунді, гравець виграв, набравши 0 очок, то ті очки, які були запам'ятані, автоматично обнуляються, і у гравця знову виходить 0 очок. КОЗЛОМ оголошується учасник, який першим набере 101 бал.

Як грати в доміно пара на пару

Правила гри Два на два в доміно Козел аналогічні правилам гри в КОЗЛА, коли грає кожен за себе. Очки, набрані кожним гравцем команди, яка програла в поточному раунді, підсумовуються. Якщо один з гравців команди виставив всі кістки, ця команда вважається виграла і набирає нуль очок.

Ввиграє команда гравців, суперники якої набрали 101 очко.

На сайті lucky-fun.com ви можете пограти в інші різновиди доміно: доміно Осел і доміно Бліц.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ