oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Дурень онлайн грати з реальними людьми!

Дурень
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 542 голосов)
oMain.oLobby.cg = 0; oMain.oLobby.gg = 26;

Гра Дурень набула найбільшого поширення на території пострадянського простору. Багатьом вона знайома з дитинства. Серед карткових ігор першим діти освоюють дурня. Це не просто весела розвага, воно розвиває рахунок і пам'ять, а також знайомить маленьких учасників зі стратегіями, алгоритмами і тактиками, тобто змушує мислити.

У безкоштовному ігровому клубі lucky-fun.com можна грати в дурня в режимі онлайн, це зручно. Також сайт дозволяє новачкам познайомитися з правилами гри. Вашим партнером може стати людина з будь-якого куточка планети.

Дурак онлайн

У грі найчастіше використовується 36-ти карткова колода, але можна вибрати також 24-х або 52-х карткову колоду. Учасники партії отримують по шість карт. Випадковим чином вибирається козир. Мета гри-закінчити партію раніше суперників, зробити це можна тільки позбувшись від карт.

Сайт lucky-fun.com дозволяє грати в три різновиди гри: підкидний, перекладної і командний дурень.

  • Підкидний - один з найпопулярніших видів розваги. Робити хід дозволяється будь-яким числом карт, головне, щоб вони були одного рангу. Гравець, що відбивається, криє карти або забирає їх. Походив, якщо у нього є така можливість, підкидає карти, однакові за рангом з будь-якою картою, вже наявної на полі. Коли в грі більше двох учасників, першим підкидає походив гравець, а потім інші за годинниковою стрілкою. Заборонено підкидати більше, ніж залишилося у відбивається на руках. Дурнем стає учасник, який залишився з картами.
  • Перекладний - схожий на підкидного дурня. Єдина відмінність полягає в тому, що коли до геймеру походили, а він не може або не хоче бити, то переводить все на суперника, поклавши на поле карту того ж гідності. Якщо у супротивника є така ж можливість, він робить те ж саме. Коли учасник перевести не може, йому доводиться або крити, або прийняти. Ще одна особливість гри-якщо у геймера є козир для перекладу, йому досить його показати і переклад здійснюється автоматично на партнера за годинниковою стрілкою, але зробити це можна тільки один раз, в параметрах гри ця настройка називається "з проїзним".

На сайті lucky-fun.com у командному дурні брати участь можуть дві команди, два на два. Битися в команді з напарником навіть цікавіше, ніж одному. Адже ви будете відчувати підтримку партнера і завжди зможете на нього покластися.

Дурень - це така розвага, яке однаково цікаво людям в будь-якому віці. Зараз користувачі Всесвітньої павутини мають можливість пограти як з комп'ютерним симулятором, так і з живою людиною безкоштовно. Якщо ви ще не знайомі з цією розвагою, обов'язково спробуйте зіграти. Воно принесе вам масу позитивних емоцій. Гра на нашому сайті цікава не тільки новачкам, але і геймерам, які вважають себе професіоналами. Зручний інтерфейс, Приємне звукове оформлення доставлять користувачам задоволення. Навчившись грати одного разу, людина стає шанувальником розваги назавжди.

Питання та відповіді (FAQ):

Скільки карт у колоді для гри в Дурня?

Вважається, що класична колода для цієї гри складається і 36 карт: від шістки до туза у чотирьох мастях. А ще можна грати в Дурня колодою з 52 карт. Тоді набір карт починається від двійки до туза. Така гра стає більш тривалою та непередбачуваною, і відрізняється від класики своєю складністю. Адже треба запам'ятати всі 52 карти, які з них у відбої, а які на руках у суперника. Є варіант гри 24 картами. Такий Дурень можна назвати Бліц, гра коротка, динамічна і нескладна.

Що таке правило першого відбою в грі Дурень?

Досвідчені гравці чудово розуміють, що на початку гри, коли у партнерів на руках усі карти, і ще не відомий розклад, першому, хто відбивається, доводиться складно відбити атаку суперників. Для зменшення переваги нападників при першій атаці, було придумано таке правило: у першому відбої гравцю достатньо відбити п'ять карт. У свою чергу, це правило має два варіанти. У першому випадку таке правило діє тільки при першому раунді гри Дурень. Навіть якщо відбою не було, далі використовується стандартний відбій у шість карт. У другому варіанті правило п'яти карток діє до тих пір, поки перші карти не підуть у відбій. Обидва варіанти реалізовані в Ігровому клубі luckforfree.com.

Як навчиться грати в Дурня?

Щоб навчитися грати в карткову гру Дурень, вивчіть правила гри . Далі поверніться на сторінку гри Дурак Клубу luckforfree.com та займіться тренуванням з роботом, це безкоштовно. Далі, коли освоїте інтерфейс гри, спробуйте зіграти з реальним суперником з низьким рівнем Майстерності, наприклад, з однією, двома чи трьома зірками.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 542 голосов)
Осталось символов:
 
Игрок899938839
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Дурень
Огромное спасибо за подсветку карт , помощь глазам - это супер !

Игрок705918023
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Дурень
Доброе утро . Что означает цифра в зеленом кружочке возле треугольника с восклицательным знаком ( это я разобралась , что надежность игрока ) .Подскажите . Спасибо

Dryks
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Дурень
Приглашаю адекватных игроков, которые не выходят посередине игры присоединиться ко мне в партию подкидного дурака!

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ