oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Дурень. Трохи історії та різновиди гри

Онлайн дурак

Важко назвати точну дату появи гри Дурень, так само як ніхто не знає і її авторів. Відомо лише, що перша згадка про цю гру була у книзі "Опис картярських ігрів", написаної Г.Комовим у 1778 році. Спочатку гра була поширена лише серед простого народу - робітників та селян. Знати воліла аристократичні ігри: бридж, покер, пасьянс. Однак згодом гра стала популярною і у найвищого світу.

Завдяки своїм незаперечним достоїнствам, нині гра одна з найулюбленіших у жителів колишнього СРСР. З появою комп'ютерних технологій стало можливим грати в Дурака онлайн, що дуже зручно для гравця - адже партнера шукати не потрібно. На сайті luckforfree.com ви можете грати в різні різновиди цієї гри (Підкидний, Перекладний, Командний дурні) у будь-який зручний час.

Дурак онлайн

Серед більш ніж шістдесяти різновидів гри Дурак найбільш популярні Підкидний, Перекладний і Командний. Що ж у них спільного та чим вони відрізняються?

Зазвичай гра ведеться колодою з 36 карт, хоча можливе використання колоди з 24 або 52 листів. Головне завдання гравця в кожному різновиді - якнайшвидше позбутися своїх карт і вийти з гри першим. "Родзинка" Переказного дурня в тому, що, за наявності відповідних карток, гравець може не відбиватися, а перевести хід на наступного за ним гравця. У Командному дурні (або грі 2 на 2) гравці діляться на команди та члени однієї команди спільними зусиллями намагаються залишити "у дурнях" суперників.

На сайті luckforfree.com ви можете грати в дурня оналйн у зручний час безкоштовно. Оцініть гідно кожен різновид гри, адже всі вони цікаві по-своєму.

Дурак командный

У більшості карткових ігор учасники борються або віч-на-віч із суперником, або грають проти круп'є. Не так багато існує ігор, де можливий командний варіант. Одна з таких ігор - Командний дурень (його ще називають Парним або "2 на 2").

Правила гри в Командному в основному ті ж, що й у всьому звичному Підкидному дурні. Гравцям роздають по 6 карт, визначається козир, а потім той, хто ходить, як правило, намагається зробити одночасно дві речі: позбутися непотрібних йому дрібних карт та змусити свого опонента "затягнути" карти. Хоча тут можливі варіанти, особливо якщо грають троє чи четверо гравців. Особливість Командного дурня в тому, що гравці діляться на дві команди, у кожній з яких по 2 особи, і починають діяти у спільних інтересах.

У Безкоштовному клубі luckforfree.com ви можете грати в ігри онлайн як з реальними людьми, так і з комп'ютером. При цьому вам не потрібно вносити жодної копійки - гра буде абсолютно безкоштовною. Також у нас відсутня обов'язкова реєстрація, що заощаджує ваш час.

Дурак переводной

Гра в Дурня має величезну кількість різновидів. І якщо про Дикого, Потайного, Відбійного, Пасьянсного чи Албанського дурня навряд чи хтось із нас хоч щось чув, то Перекладний дурень – одна з найулюбленіших народом карткових ігор.

Основні правила гри в Перекладного дурня ті ж, що й у Підкидного, тому навчитися азам цього різновиду не складе ніяких труднощів. Слід зазначити, що гра Перекладний дурень онлайн - динамічніша і непередбачувана, адже ніколи не знаєш точно, що відбудеться під час наступного ходу - доведеться відбиватися або пощастить, і можна буде перекласти карти супернику. У цьому й полягає очевидна перевага Перекладного дурня - захист при вдалому збігу обставин можна перетворити на напад.

При грі в Перекладного дурня скористайтеся наступними порадами. Роблячи хід, майте на увазі, що ваша карта може повернутися до вас, і не одна, а в компанії "подруг". Тому ризикуйте в міру. Також намагайтеся не розкидатися козирями, особливо на початку гри, вони вам напевно знадобляться у фіналі. Ну, і звичайно, було б непогано, якби ви змогли запам'ятовувати карти, що вийшли з гри, це допоможе вам прораховувати розвиток подій.

Подкидной дурак

Гру в Підкидного дурня можна по праву назвати грою "всіх часів і народів", принаймні це стосується країн колишнього СНД. У неї грали наші мами та тата, дідусі та бабусі, а тепер із задоволенням грають наші діти. Секрет популярності Підкидного дурня в його простих правилах, гра захоплююча та по-спортивному динамічна.

Підкидний дурень універсальний - у гру з однаковим задоволенням грають діти та дорослі, дилетанти та професіонали. У цій, здавалося б, зовсім простій грі існують свої секрети, є навіть свої стратегії. Наприклад, якщо ви не можете запам'ятовувати всі карти, що вийшли з гри, приділяйте увагу тільки козирям - адже їх всього 9. Також не варто розкидатися козирями на самому початку гри, вони вам ще знадобляться. Відбиватися намагайтеся парними картами, це зменшить ймовірність того, що противники підкинуть вам багато карток і ви не зможете відбитися.

На нашому сайті ви можете грати в Підкидного дурня безкоштовно і без реєстрації, настроївши гру на свій смак. Вибирайте самі, з ким грати - з реальним суперником або з роботом, яку колоду використовувати - 24, 36 або 52 карти, ви також можете визначити час, який вам знадобиться на обдумування ходу. Ці та інші опції внесуть різноманітність у гру та зроблять її максимально цікавою.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ