oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Нарди онлайн грати з реальними людьми!

Нарди
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 224 голосов)
oMain.oLobby.cg = 0; oMain.oLobby.gg = 21;

Нарди - найдавніша настільна гра, яка залишається одним з найпопулярніших розваг світу протягом багатьох років. Нарди можна порівняти із захоплюючою математичної завданням, на вирішення якої вам доведеться кинути всі свої розумові здібності. Недарма нарди-бажаний подарунок для бізнесмена: вирішуючи складні головоломки в грі, можна навчитися вирішувати і серйозні підприємницькі завдання.

Безкоштовна гра в нарди

на нашому сайті ви можете грати в нарди онлайн абсолютно безкоштовно в будь-який час дня і ночі. Вам не треба ламати голову, де знайти партнера для захоплюючого бою - ми надаємо вам можливість вибрати, з ким грати - з реальною людиною або роботом.

Існує кілька варіантів гри. Комусь подобається довше насолоджуватися процесом, а хтось віддасть перевагу зіграти кілька коротких партій. Якщо вам більше до душі перший варіант, ви можете в Довгі нарди грати безкоштовно прямо зараз на нашому сайті. Для тих, хто не має часу або не любить довго чекати, відмінно підійдуть короткі або Кавказькі нарди.

Для гри використовується спеціальна дошка, розділена на дві частини, а також по 15 шашок білого і чорного кольору і дві гральні кістки (Зари). Кожен гравець повинен пройти повне коло по ігровому полю, а потім скинути свої шашки за межі дошки швидше суперника.

Онлайн нарды

Гра нарди онлайн-різновиди

Онлайн гра в нарди без реєстрації приваблива тим, що вам не потрібно витрачати час, щоб придумати логін і пароль, які ви згодом можете легко забути. Все просто: зайшли на сайт і насолоджуйтеся грою!

Грати в довгі, короткі або Кавказькі нарди онлайн на нашому сайті сподобається як професіоналу, так і новачкові. Якщо ви недавно познайомилися з правилами цієї гри, є сенс спробувати зіграти з роботом. А якщо ви відчуваєте себе цілком впевнено - вибирайте реального суперника. У будь-якому випадку, ми написали зрозумілі правила для кожного різновиду гри, якими ви можете скористатися в будь-який зручний для Вас момент.

Нарди онлайн без реєстрації на сайті lucky-fun.com

Онлайн гра в нарди безкоштовно і без реєстрації не залишить байдужим нікого. Більш того, ви зможете провести вільний час з користю, адже ця гра розвиває вміння логічно мислити і прораховувати ситуацію заздалегідь. Можливо, ваш інтерес до гри зросте, якщо ви дізнаєтеся, що раніше по нарди робилися передбачення і астрологічні прогнози, а рух шашок по колу розцінювалося як рух планет навколо Сонця.

Якщо нарди вам припали до душі, то напевно вам сподобаються і шашки онлайн безкоштовно на нашому сайті, адже у цих двох ігор багато спільного. Спеціальна дошка для гри, чергування чорних і білих фігур, необхідність логічно мислити... Переконали? В такому випадку, бажаємо удачі!

Питання та відповіді (FAQ):

У чому відмінність коротких та довгих нард і що це за гра?

Нарди - це старовинна гра на спеціальній дошці з 30-ма шашками (по 15 у кожного гравця) та двома зарами (кубиками). У довгих нардах шашки суперників рухаються в одному напрямку, в коротких – назустріч один одному. Крім того, в коротких нардах можна вбити шашку суперника, яку гравець зобов'язаний знову ввести в гру.

Як визначається черговість першого ходу в нардах?

Для визначення гравця, який ходитиме першим, суперники беруть по одному кубику та кидають його на поле ігрової дошки. Гравець якого випало більше значення кубика, ходить першим, далі ходи здійснюються по черзі.

Коли закінчується гра нарди і хто є переможцем?

В обох різновидах нард гравцям необхідно завести свої шашки у свій будинок і потім викинути їх з ігрової дошки. Переможець той, хто перший вивів усі шашки зі свого будинку. Ознайомтеся зі сторінками:

Чи можлива нічия в нардах?

За класичними правилами нічия у нардах неможлива. В Ігровому клубі luckforfree.com варіант нічиї, як вибір, що вибирається, можливий, Гравцю, який почав грати другим чорними надається шанс зробити ще один кидок зар (кубиків), якщо Гравець, що почав першим білими, викинув усі шашки.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 224 голосов)
Осталось символов:
 
Nordik
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
Спасибі за гру! Велике задоволення від спілкування з майстрами!!! Ще , часом зникає світло або і—нет, тому вини моєї немає в перериванні гри, вибачаюсь , прошу зелене світло !

artush61
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
спасибо за игру

Paster shlang
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
Из того что пробовал это лучшее

Gelani
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
Спасибо,что обьективны и честны

SIMON95
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
👍

Игрок886908091
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
красаффчики

Игрок204337323
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
отлично

Якудза
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
zasibis! *****

Игрок921949269
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
Перепробовал несколько сайтов с нардами; из всех этот лучший.

констанаст
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Нарди
очень понравилось

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ