oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Бура онлайн грати з реальними людьми!

Бура
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 54 голосов)
oMain.oLobby.cg = 2160000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [2160000];

Гра Бура, з одного боку, простіше і динамічніше багатьох інших карткових ігор, наприклад, преферансу або Віста, але з іншого - також вимагає уважності і прорахунку ходів суперників. Для того, щоб виграти, однієї удачі буде мало, необхідно продумувати кожен хід.

Бура игра

Карткова онлайн гра Бура

На нашому сайті Вас чекає захоплююча безкоштовна гра в Буру. Зазвичай в неї грають від двох до чотирьох осіб, використовується колода з 36 аркушів. Перевага онлайн ігри в Буру-вам не треба шукати партнерів для гри, ви можете створити заявку на гру з реальною людиною, або зіграти з роботом, що не менш цікаво. Головне завдання гравця - першим набрати 31 (або більше) очко.

Всі гравці отримують по 3 карти, одна карта з колоди призначається козирем. Ходити можна однією, двома або навіть трьома картами відразу, головне, щоб вони були однієї масті. Якщо відбивається гравець може перекрити ці карти більш високими за рангом картами або козирем, то забирає хабарі собі, а якщо немає, то всі карти йдуть до гравця, який зробив хід. Назва гра отримала завдяки однойменній комбінації, яка складається з трьох козирних карт і автоматично приносить виграш її щасливому власникові.

Онлайн гра Бура-Особливості гри

На нашому сайті Бура гра онлайн сподобається і тим, хто відносить себе до числа професіоналів, і новачкам. Ви можете вибрати кількість граються партій - 21 (роббер) або 11 (малий роббер), а також гру з комбінацією "Москва". Комбінація з трьох карт однакової масті називається "лист", з трьох тузів - "Москва".

Очки підраховуються наступним чином: шістки, сімки, вісімки і дев'ятки не приносять очок, валет дає два бали, дама - три, король - чотири , десятка - десять балів. За туз гравець отримує одинадцять балів.

Грати безкоштовно в Буру на сайті luckforfree.com

На нашому порталі ви можете грати в буру без реєстрації , а можете зареєструватися, вибирайте самі! З одного боку, гра без реєстрації збереже Ваш час, але, якщо ви все-таки вирішите зареєструватися, отримаєте приємний бонус - 10 000 FUN (спеціальна ігрова валюта) на свій ігровий рахунок додатково.

також у безкоштовному ігровому клубі luckforfree.com багато інших карткових ігор чекають на вас, наприклад деберц онлайн. Ця гра допоможе вам розслабитися після важкого робочого дня і отримати максимум задоволення.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 54 голосов)
Осталось символов:
 
dianik
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Классная❣⭐⭐⭐⭐⭐

Игрок6778987655
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Неожиданно открыл для себя новую интересную игру.

Игрок837672445
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Отличный сайт очень благодарен есть где раслабица от повседневной рутины

poiuggu
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Всего три карты и сколько возможностей! Мне понравилась эта игра.

Давастан
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Неожиданно! Понравилось! Играю теперь регулярно, и даже с людьми.

Игрок575777544
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Супер!

Авессалломм
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Удивлен, но и на эту игру есть заявки. Я думал что это совсем редкая игра.

Archi656
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Очень круто все прорисовано. Вы уделяете внимание каждой мелочи, каждой детали. Поэтому и играть интересно, и находиться на сайте приятно. Да еще есть возможность с людьми живыми поиграть. Все супер!

Артист театра
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
на вашем сайте столько новых для меня игр. в том числе и бура. она довольно простая, но что то в ней есть притягивающее. может как раз простота и привлекает. в любом случае мне понравилась.

Крысобык
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Бура
Неожиданно оказалось очень даже интересно. Буду заходить еще!

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ