oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Доміно Козел командний пара на пару

Доміно Козел командний
Оценка пользователей 4.9 из 5 (всего 17 голосов)
oMain.oLobby.cg = 2200000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [2200000, 2050000];

Командна гра-це завжди підтримка партнера і море емоцій. Результат поєдинку в рівній мірі залежить від обох партнерів, це вселяє надію і інтригує одночасно. Гра Доміно Козел пара на пару-привід знайти нових друзів і отримати нові враження.

Домино Козел

Гра Доміно Козел командний на сайті lucky-fun.com

Чому тисячі гравців вибирають наш сайт для гри в командний варіант Козла:

  • Гра з реальними суперниками. Грайте з віртуальними або реальними партнерами. Кожен варіант по-своєму привабливий. Поєдинок з комп'ютером підходить для новачків або тим, хто хоче зіграти спокійну партію, без зайвих емоцій. Гра з реальною людиною-можливість зустріти такого ж любителя настільних ігор, як і ви, і отримати нові враження.
  • Функціонал "Дружба". На нашому сайті можна подружитися з зацікавив гравцем, листуватися з ним в чаті і робити подарунки. Учасника, спілкування з яким з різних причин неприємно, дозволяється заблокувати. Також ви можете познайомитися з однодумцем за допомогою кнопки "Знайти друга". Для цього вбийте певні параметри: гру, Місто, псевдонім людини, з яким грали раніше.
  • Простий вхід. Зайти на сторінку з грою легко. Залежно від того, з ким ви хочете грати - з комп'ютером або людиною, виберіть кнопку "Грати з роботом" або "створити заявку". У правому верхньому куті з'явиться прямокутник зеленого кольору, і ви почуєте звуковий сигнал. Натиснувши на зелену кнопку, ви перейдете на сторінку з грою.
  • Доступні написані правила. Якщо ви ніколи не грали в Парний варіант Доміно Козел, прочитайте правила на нашому сайті. Вони написані лаконічно і просто, ви освоїте їх за пару хвилин.
  • Блискавичне завантаження. Не потрібно завантажувати і встановлювати на комп'ютер додаткові додатки. Все, що потрібно - гаджет і інтернет.
  • Відчуття реальності того, що відбувається. Розгорніть сторінку на повний екран і включіть звук - таким чином віртуальний поєдинок стане максимально схожа на реальний.
  • Комфортний дизайн. Ми підібрали колірну гамму, яка дозволить грати, не напружуючи зір.
  • Багато налаштувань. Вибирайте відповідні саме вам параметри: кількість часу на хід, як зараховується ситуація "риба" - на всіх або одного, також можна змінювати колір столу, вмикати/вимикати підказки, регулювати гучність звуку.

Розділіть радість перемоги на двох з партнером по команді! Заводьте нові знайомства, спілкуйтеся, створюйте заявки - насолоджуйтеся грою в доміно Козел два на два прямо зараз.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 4.9 из 5 (всего 17 голосов)
Осталось символов:
 
Игрок119629459
Рейтинг 4 звёзды
Оценка: 4 из 5
Доміно Козел командний
Тихо не сам с собою.

Игрок8548574575
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно Козел командний
Отличная игра!

Искорка7
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно Козел командний
После того как начала играть в командное домино, позабыла про другие разновидности. Очень привлекает что ты не один и у тебя есть поддержка. И да, пусть есть и риск что партнер тебя подставит. Но в любом случае он это не специально сделает, с каждым может случиться.

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ