oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Доміно-загальні правила гри

Доміно - це відома настільна розвага, широке поширення вона отримала на Сході і заході, хоча бере свій початок в Індо-Китаї. Існує легенда, про те, що цю гру придумав абат, що носить ім'я Доменік. У католицьких монастирях не можна було грати в карти, ось розумний чернець і придумав, як обійти суворий церковний закон

Стандартний або класичний комплект включає в себе двадцять вісім кісток. Кістки (їх ще називають камені або кісточки) зроблені у вигляді плитки прямокутної форми. Виготовляють їх зазвичай з кістки, пластика, а також з дерева і металу. Кожна плитка розділена на дві рівні частини, на яких розташовується певне число точок від нуля до шести.

Домино онлайн

Доміно мета гри

Основна мета полягає в наступному - швидше позбутися кісток, набравши мінімальну кількість очок за партію. Людина, якій це вдасться, оголошується переможцем.

Доміно класичні правила

Число гравців варіюється від двох до чотирьох. Якщо в поєдинку бере участь два суперники, то роздача здійснюється по сім кісток, якщо ж три-чотири - то по п'ять. Решта каменів лежать лицьовою стороною вниз на базарі. Правила гри в доміно припускають, що першим ходить той учасник, у якого на руках опинилася кістка з найменшим дублем. У разі, коли дублів у гравців немає, наступний по черзі хід віддається тому, у кого кістка з найменшим числом точок. Далі противники ставлять кістки з відповідною кількістю очок по черзі, за годинниковою стрілкою. Якщо раптом на руках у учасника немає потрібного каменю, він відправляється на базар. Там партнер буде брати кісточки до тих пір, поки йому не попадеться потрібна, або ж поки базар не спорожніє. Гра в доміно і правила гри передбачають її закінчення в тому випадку, коли один із суперників позбудеться від усіх своїх каменів.

Риба в доміно

Партія може закінчиться рибою. У суперників ще є камені, але покласти на ігрове поле нічого. Правила в такому варіанті розвитку подій в доміно свідчать про те, що виграє той, у кого на кістках найменше число точок.

Окуляри в доміно

Після закінчення раунду кожен суперник рахує кількість точок на фішках, що залишилися. Здобуде перемогу той, хто набере найменше число очок. Партія закінчується тоді, коли гравець набере 101 очко. Якщо партія закінчена і на руках у гравця залишився дубль 0 в доміно, тоді йому нараховується 25 балів, а при наявності дубля 6 - 50 балів.

Правила гри в доміно удвох

Доміно правила на двох дуже прості. Сутичка починається з роздачі суперникам по сім фішок. Далі визначається перший ходить за допомогою наявності на руках мінімальних дублів. Всі дії гравців здійснюються в порядку черги і в залежності від того, яке число очок необхідно покласти на ігрове поле. Так як головною метою даного розваги є набір найменшої кількості балів, то основна стратегія кожного учасника полягає в тому, щоб швидше позбутися від каменів з максимальним числом точок, поки гра ще не завершена. Хитрість полягає в тому, що навіть якщо гравець не виграє, то, принаймні, число його балів в партії буде мінімальним. Ця тактика віддалить його від загальної поразки. Якщо немає потрібної кістки, гравець звертається до БАЗАРУ. Якщо йому не випала необхідна кістка, хід переходить до суперника.

Домино Козел

Існує дуже багато різновидів цієї розваги, які відрізняються один від одного деякими нюансами. Бій втрьох або вчотирьох зберігає в собі основні тактичні принципи, описані в грі удвох.

Так, наприклад, відмінною особливістю гри КОЗЕЛ є те, що роздача ведеться по сім кісток. Кожен наступний розіграш починає партнер, який позбувся каменів першим або той, хто оголосив рибу. Рахунок ведеться до 101 балу. Учасник, який набрав це число балів оголошується КОЗЛОМ. Існує такий вид КОЗЛА, як Команднийй. Тут чотири гравці воюють в командах по дві людини.

Гра Осел по набору балів схожа на звичайного Козла. Її особливістю є те, що після першого ходу дублем, другий і наступні учасники можуть класти свої кісточки з усіх чотирьох сторін. Маючи можливість поставити дублі з усіх боків, учасник може це зробити одночасно. Поставивши дубль, що ходить також має право закрити його, перевернувши лицьовою стороною вниз.

Існує ще багато видів Доміно, популярних і не дуже, відомих лише шанувальникам цього виду розваги. Сочеве, Телефон, Сімка, ковбаса, Маггінс, Спортивне, Генерал - і це ще не повний список всіх можливих варіантів.

Наш сайт дарує можливість гостям безкоштовно пограти в цю всім відому гру. Гра Доміно дуже доступна, в ній відсутні складні правила, терміни і розрахунки. Ми сподіваємося, що відвідувачі приємно проведуть час в нашому клубі і залишать позитивні відгуки про нього.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ