oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Кінг - правила гри

Кінг - це захоплююча гра, що включає кілька цікавих ігрових етапів. Її часто називають дамським преферансом за схожість з грою в класичний Преферанс. У Кінг грають вчотирьох стандартної колодою з 32-х гральних карт, здаючи по 8 карт. Можна грати і втрьох, тоді з колоди прибирають пікову і трефовую сімку. Грають 30 картами, здаючи по 10 карт кожному гравцеві.

У чому полягає суть гри Кінг?

Мета кожного учасника - набрати максимальну кількість очок. Гра ділиться на два етапи: в першому потрібно намагатися не брати хабарі, а в другому навпаки - потрібно взяти максимальну кількість хабарів.

Переможець у грі визначається за більшою кількістю набраних очок. Кінг цікавий тим, що на кожному етапі гри може помінятися лідер, через що результат гри непередбачуваний.

Виграє гравець, який набрав найбільшу суму очок за підсумками розіграшу всіх раундів. Ця захоплююча гра вимагає виконання нескладних математичних розрахунків для досягнення мети.

Як грати в Кінг?

Гра включає два етапи:

  • Штрафний;
  • Відіграш ставок.
Карточная игра кинг правила

Штрафний раунд

На цьому етапі гри потрібно намагатися не брати будь-які хабарі або не брати хабарі, що включають певні карти, за які можна отримати штрафні (негативні) очки. Штрафний розіграш однаковий для всіх різновидів гри і включає в себе наступні раунди:

  • Коло "не брати хабарів " - першим ходить гравець, що сидить зліва від здає. Хабар бере той, хто кладе найстаршу карту масті, з якої був проведений захід. За кожну отриману хабар в цьому раунді гравець отримує 5 штрафних очок при грі вчотирьох, і 4 очки при грі втрьох. Вибрати кількість гравців можна при створенні заявки на гру, включивши необхідний параметр.
  • Коло "не брати черви". У кожному наступному раунді хід передається по колу гравцеві, що сидить зліва. На цьому етапі небажано брати хабарі з картами Червової масті. Гравці отримують за кожну червову карту в хабарі 5 штрафних очок. За карти інших мастей окуляри не нараховуються. У цій роздачі не можна здійснювати хід з черв'яків при наявності інших мастей на руці.
  • Коло "Не брати хлопчиків " - за кожного взятого Валета налічується 10 штрафних очок.
  • Коло "Не брати дівчаток " - за кожну Даму в хабарі налічується 10 штрафних очок.
  • Коло "не брати Кінга " - за взятого червового Короля налічується 40 штрафних очок. У цій роздачі не можна здійснювати хід з черв'яків при наявності інших мастей на руці. При наявності червового короля і відсутності масті заходу обов'язковою умовою є Скинути Кінга.
  • Коло "Не брати дві останні хабарі" - за кожну взяту з двох останніх хабарів налічується по 20 очок.
  • Коло "Єралаш" об'єднує в собі всі шість попередніх раундів з усіма штрафними очками. У цьому колі розігруються всі хабарі, які не можна брати, враховуючи всі перераховані вище правила. У цій роздачі розігрується 240 штрафних очок. Цей раунд гри можна виключити на етапі створення заявки, вибравши параметр "Єралаш-" - "ні".
Правила игры в Кинга

Дзеркальний відіграш

При виборі параметра «дзеркальний відіграш» при створенні гри відбувається розіграш всіх раундів, перерахованих вище, з нарахуванням позитивних очок. Цей етап дозволяє відіграти негативні бали, перекриваючи їх позитивними очками. Все, що не можна було брати в попередніх колах, необхідно взяти на етапі відіграшу. "Брати хабарі», «брати черви», «брати хлопчиків», «брати дівчаток», «брати Кінга», «брати дві останні»," Єралаш+".

Правила розіграшу позитивних і негативних кіл ідентичні, за винятком правила скидання Кінга на першу вимогу. У раунді "брати Кінга" при наявності червового короля і відсутності масті заходу не обов'язково скидати Кінга.

Відіграш із замовленням козиря

У грі Кінг при виборі параметрів гри можна вибрати етап відіграшу «із замовленням козиря». Для цього потрібно включити відповідний параметр в налаштуваннях гри. Кожному учаснику по колу надається можливість замовити масть козиря. Але, гравцеві, який замовляє козирну масть, необхідно оголосити її, маючи тільки три карти на руках. У цього гравця є можливість замовити козирем:

  • Одну з чотирьох мастей;
  • Гру без козиря;
  • Мізер - гра, при якій старшинство карт зміниться: 7-ка найстарша, а Туз - наймолодша карта. При грі мізер не можна вибрати козир.

Якщо жоден з варіантів не підходить для прийняття рішення, можна вибрати козир по останній карті. При цьому остання карта, яку гравець отримає, буде показана всім гравцям, а масть її буде визначати козир. Крім того, можна продати право замовити козир супернику за запропоновану кількість хабарів.

Кожна отримана гравцем хабар приносить 8 очок.

Останньою роздачею розігрується позитивний Єралаш, якщо обраний параметр "Єралаш" - "так".

Як підвести підсумок гри?

Різниця між позитивними і негативними балами заносяться в підсумкову ігрову таблицю. Гравець з найбільшим результатом виграє гру.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ