oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Преферанс Ленінград. Правила гри

Ленінград - це різновид преферансу, де гра ведеться проти граючого. Які його особливості? По-перше, розпаси - найдорожча гра. По-друге, правилами передбачена максимальна жорсткість по відношенню до гравця. По-третє, при розпасах застосовується «прогресивний» вихід.

Запис в пульку і в гору в Ленінграді:


Контракт Зіграна Хабар на
вісті
Недобраний хабар
На грі
Недобраний хабар
на Вісті
6 2 в кулю 4 4 в гору 2 в гору
7 4 в кулю 8 8 в гору 4 в гору
8 6 в кулю 12 12 в гору 6 в гору
9 8 в кулю 16 16 в гору 8 в гору
10 10 в кулю 20 20 в гору 10 в гору
мізер 10 в кулю 0 20 в гору 0

Основні характеристики:

  • Як правило, в Ленінграді грають ВІСТ напіввідповідальний: за підсад на вісті в гору пишеться половина вартості гри.
  • Консоляція (премія за підсад розігруючого): при ремізі (підсаді) розігруючого обидва захисники пишуть на розігруючого вісти за кожного недобраного хабаря. Консоляція пишеться додатково до вістів за фактично взяті хабарі.

Приклад консоляції (вістували обидва захисники):


Гравець Хабарі За фактичні хабарі Консоляция Підсумок
захисник А 3 3*4=12 1*4=4 12+4=16
захисник Б 2 2*4=8 1*4=4 8+4=12
  • вист джентельменський: при підсаді розігруючого (коли вістовал один, а інший пасував) вістовавшій і пасовавшій захисники пишуть усі вісти навпіл - і консоляцію, і вісти за фактично взяті хабарі. Вісти діляться по-джентльменськи незалежно від того, чи відбувався розіграш в світлу або втемну.

Преферанс Ленинград правила

Приклад запису при джентльменському вісті:


Контракт 6 треф Розігруючий Захисник (ВІСТ) Захисник (пас)
хабарі 5 5 0
запис 4 в гору (5*4 + 1*4 + 1*4)/2 = 14 (5*4 + 1*4 + 1*4)/2 = 14
  • розпасовка на гору і вихід з розпасів: при створенні гри ви можете вибрати параметр 6-6-6, 6-7-7 або 6-7-8, який буде позначати Мінімальне замовлення кількості хабарів граючим кожну наступну гру, а так само кількість штрафних очок в гору за кожну взяту хабар. Розпасовка перебивається зіграної заздрісною грою;
  • прикуп на розпасовці відкривається по одній карті і позначає масть ходу в перших двох заходах (гідність карти не враховується). Після чого ходить гравець, у якого право першого ходу;
  • закінчення кульки: в Ленінград грають до того моменту, коли сума записів в кульці досягне обумовленої величини, помноженої на кількість гравців.Той, хто не дограв до середнього арифметичного, виносить на гору подвійну різницю між фактично набраною в кулю сумою очок і середнім арифметичним. Той, хто переграв, списує свою різницю з гори - теж подвійно.
Преферанс Ленинград правила

Приклад:


Запис (кулька до 50) Гравець А Гравець В Гравець С Сума
кулька до розрахунку 40 60 52 152
гірка до розрахунку 100 100 100 300
гірка після розрахунку 120 80 96 296

Правила преферансу дозволяють зупинити гру і зробити загальний розрахунок в будь-який момент, так само як і продовжити гру навіть після закриття кулі. Однак етика гри диктує вимогу дограти кулю відповідно до обраної умови її закінчення.

В той момент, коли учасники досягають обраного умови закінчення гри, вона зупиняється і один з них «розписує кулю»: обчислює за результатами всіх записів результат кожного учасника в вістах. При грі на ставки розрахована кількість вістів множиться на її величину: заздалегідь обумовлену ціну Віста, і учасники, згідно з етикою карткової комерційної гри, повинні негайно розплатитися.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ