oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Дурень підкидний командний два на два

Дурень підкидний командний
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 121 голосов)
oMain.oLobby.cg = 1980000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [1980000, 1960000];

Командний дурень-різновид гри, в якій б'ються дві команди супротивників, в кожній з яких по два учасники. Відмінність від класичного підкидного полягає в тому, що члени однієї команди грають заодно і не можуть підкидати один одному. Цей варіант популярний, оскільки дає можливість відчути підтримку партнера, і шанси удвох "закидати" суперників набагато вище.

Командный дурак

Чим приваблює гра в Командного дурня на сайті lucky-fun.com:

  • Абсолютна реалістичність: режим великого екрану і якісна графіка з ефектами.
  • З вами за столом знаходяться реальні люди в онлайн режимі. Перенесіться в умови справжнього протистояння. А якщо хочете більш спокійний варіант, вибирайте опцію "грати з роботом". Комп'ютер підбере вам віртуальних партнера по команді і двох супротивників.
  • На нашому сайті ви можете познайомитися і подружитися з іншими гравцями, а потім запрошувати їх грати. Для цього при створенні заявки натисніть на кнопку "Запросити друга". Крім того, можна заблокувати користувачів, гра з якими вам не сподобалася.
  • Ми завжди знайомимо вас з налаштуваннями гри, перш ніж вона почнеться. Не бійтеся каверз, адже ви самі вибираєте відповідні параметри. Кількість карт в колоді і в першому відбої, скільки часу потрібно на хід - всі ці опції ви налаштовуєте самостійно. При бажанні можна навіть змінити сорочку карт і колір ігрового столу
  • Висока швидкість завантаження - вкладка з грою відкривається через пару секунд, роздача карт відбувається також за лічені миті.

Рекомендації по грі в Дурня два на два

для успішної гри скористайтеся нашими порадами:

  • вибирайте в партнери досвідченого гравця з високим рейтингом
  • не турбуйтеся, якщо успішно відбилися і вийшли з гри, а партнер не встояв проти натиску противника. Це може трапитися з кожним і не завжди залежить від вміння грати. Просто починайте нову партію
  • однак якщо ви програєте партію за партією, подумайте про зміну команди

Грати в Командного дурня онлайн одне задоволення, адже це не тільки приємно проведений час в компанії гідних супротивників. Ця гра так само прекрасно розвиває аналітичне мислення, вміння стратегічно мислити, а також дає вам відчути справжній командний дух і прагнення до перемоги! Почніть грати зараз, і виграші не змусять себе чекати!

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 121 голосов)
Осталось символов:
 
Верка С
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Дурень підкидний командний
Чем лично меня привлекает игра в дурака, так это реалистичностью картинок. Колода как настоящая, у меня даже дома такая и сейчас по моему только такие и продаются. По крайней мере самые дешевые варианты. А у вас даже рубашку на картах менять можно. Это супер!

Dashenka
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Дурень підкидний командний
Вы молодцы, даже советы как играть даете! Вот это я понимаю сайт)))

Даштольц
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Дурень підкидний командний
очень реалистично и графика отличная

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ