oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Перекладний дурень грати онлайн з реальними людьми!

Дурень перекладний
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 525 голосов)
oMain.oLobby.cg = 1970000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [1970000, 1990000];

Ах, це прекрасне відчуття, коли карти вже роздані, суперники оцінюють свої шанси і ось – перший хід, гра почалася! Перекладний дурень — це гра, яку люблять, в яку грають мільйони людей по всьому світу. Чому вона така знаменита? Все просто & ndash; ця гра об'єднала в собі командне прагнення до перемоги, спортивний інтерес і гостроту відчуттів.

Дурак переводной

Грати онлайн в перекладного дурня дуже просто, навіть якщо вам нова ця гра, запевняємо, ви перейметеся і захопитеся грою з перших же хвилин. Так само ми ознайомимо вас з усіма правилами і особливими прийомами, завдяки чому ви будете у всеозброєнні!

На lucky-fun.com кращі умови, щоб зіграти в перекладного дурня. А все тому, що:

  • Грати можна безкоштовно, не витрачаючи свої накопичення і не роблячи нечуваних вкладень. Все чесно і справедливо!
  • На сайті грають реальні люди, а не тільки роботи, як на інших ресурсах. Завдяки цьому Вам не доведеться сумувати від передбачуваності партій!
  • Ви граєте без реєстрації. Почати гру можна максимально швидко & ndash; всього один клік мишкою і вам вже роздані карти, а противники чекають вашого ходу!
  • Якщо вам набридли "дитячі" ігри, ви завжди можете піти ва-банк і зробити ставку побільше.


Сміливо грайте в перекладного дурня на lucky-fun.com, адже тут ми пропонуємо не тільки кращі умови, але і виграші в спеціальній ігровій валюті FUN, які раз у раз отримують гравці з усього світу. Грати в перекладного дурня дуже просто і захоплююче, а почати вигравати ще простіше! Не втрачайте свою можливість випробувати щастя за картковим столом!


В ігровому клубі lucky-fun.com у вас також є можливість насолодитися будь-якими різновидами гри Дурень онлайн, такими як підкидний, перекладної і кожен з них в командній версії два на два. Вашими суперниками в цій картковій грі будуть реальні, живі люди або комп'ютер (робот). Постійні гравці в переказного дурня можуть зареєструватися, це дозволить їм отримати бонуси і брати участь в турнірах!

Питання та відповіді (FAQ):

Чим відрізняється перекладний Дурень від підкидного?

Якщо у гравця, що відбивається, є карта того ж номіналу, що і карта з якою був зроблений хід, він може, не відбиваючись, перевести хід на наступного гравця виклавши цю карту на стіл. Перевести хід можна лише в тому випадку, якщо не було відбито жодної карти. Перекласти може кожен наступний гравець по колу, і карти можуть повернутися першому гравцю, який розпочав раунд.

Скільки карт можна підкидати гравцеві, що відбивається?

Гравець, що відбивається, може відбити тільки ту кількість карт, яка є у нього на руках, але не більше шести. Якщо суперники підкинули більше карт, гравець, що захищається, має право відбити карти на вибір, а зайві повертаються нападаючим гравцям. Також, якщо вибрано параметри гри, гравець має право на перший відбій у п'ять карт замість шести, див. правила….

Що таке проїзний у перекладному Дурні?

Проїзний - це козирна карта того ж номіналу, що і карта, з якої було зроблено захід. Гравець, який має проїзний, може відбити цією картою напад, перевести на наступного гравця, або показати проїзний і не викладаючи його на стіл зробити переклад на наступного по колу суперника. Гра з проїзним – це предмет домовленості між гравцями, яку можна вибрати у параметрах заявки на гру.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 525 голосов)
Осталось символов:
 
Игрок747079667
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Дурень перекладний
Все нравится!

Игрок691630338
Рейтинг 4 звёзды
Оценка: 4 из 5
Дурень перекладний
Безобразия! Не успел с реагировать на заявку, а вы меня уже на 10 минут в бан... За, что? Потом, сиди жди, пока найдется противник. Че за беспредел?!

GBS H DN
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Дурень перекладний
Ваш сайт однозначно удовлетворяет даже самый взыскательный вкус. Такие игры, такой дизайн! К каждой (почти) игре есть варианты. И все это бесплатно. Спасибо за такую качественную работу!

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ