oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Перекладний дурень - особливості гри онлайн

В даний час налічується близько 60 видів гри в Дурню. Про більшість з них ми навіть ніколи не чули, але в Підкидного, Перекладного і Командного (2х2) дурня грати вміють і люблять багато хто з нас. Всі ці три види гри представлені на нашому сайті, і сьогодні ми поговоримо про особливості гри в Перекладного дурня.

Правила гри в Перекладного дурня

Навчитися грати дуже просто, уважно прочитайте Правила гри в Перекладного дурня, вони в основному, такі ж, як і в Підкидного, крім одного важливого моменту. При щасливому збігу обставин, якщо у вас на руках є відповідні карти, ви маєте право не відбиватися, а перевести їх на наступного за вами гравця. Іншими словами, якщо до вас зайшли "шісткою", а у вас вже є "шістка", можете викласти її поруч і нехай відбивається ваш сусід (який, втім, може вчинити також і перекласти вже три "шістки", включаючи свою, на наступного гравця). Ця особливість вносить у гру елемент непередбачуваності і робить її трохи пустотливою та дуже темпераментною.

Варіанти гри в Переказного Дурня (домовленості)

Перед початком гри учасники зазвичай домовляються про деякі ключові моменти, оскільки існує кілька варіацій Перекладного дурня. Зазвичай домовляються про таке:

  • можна чи не можна перекладати під час першого ходу;
  • грати з "проїзним" або без нього ("проїзним" називається козирна карта, яку під час перекладу вперше можна просто показати, не викладаючи на стіл.) Існує навіть приказка: "Вперше - на показ";
  • можна закінчувати гру після перекладу, тобто. не відбиваючись, а переводячи свою останню карту на суперника.
Дурак переводной

Особливості гри онлайн у Перекладного дурня в клубі luckforfree.com

У нашому Безкоштовному ігровому клубі luckforfree.com ви також можете домовитися про деталі майбутньої онлайн гри в Перекладного дурня, якщо вирішите зіграти з реальним партнером, або просто вибрати найбільш прийнятні для вас правила, натиснувши на відповідні кнопки, під час гри з комп'ютером.

Зокрема, ви самі вирішуєте, зі скількими партнерами ви хочете битися - з двома, з трьома чи з чотирма; який буде перший відбій - із п'яти або шести карт; і скільки часу вам знадобиться на обдумування ходу. Ви можете вибрати колоду для гри - з 24х, 36 або 52х карт. Ми радимо вам спробувати зіграти у всі різновиди гри Переказний дурень, тому що всі вони мають свою специфіку і варті вашої уваги.

Перекладний дурень онлайн. Як грати, щоб виграти?

Перекладний дурень відноситься до тієї категорії карткових ігор, де можна виробити власну стратегію та скласти план дій. Основні секрети гри в Перекладного дурня ті самі, що й у Підкидного:

  • старайтеся запам'ятовувати карти, що вийшли з гри. Тоді вам буде легше спрогнозувати ситуацію;
  • якщо пам'ять вас може підвести, запам'ятовуйте хоча б козирі, що вийшли: їх всього 9, причому один з них лежить відкритим внизу колоди до самого кінця гри;
  • за наявності парних карт у грі Перекладний дурень не викладайте на переклад відразу обидві - адже за невеликої кількості учасників ваша карта може до вас повернутись. Підкинути її супернику ви завжди встигнете;
  • якщо ситуація складається так, що до вас зайшли картами вище "десятки" і, якщо ви їх заберете, то у вас буде 4 карти однієї гідності (наприклад, чотири Жінки або 4 Королі), подумайте, можливо варто їх забрати, адже у такому разі ви зможете відбитися наступного разу, не побоюючись підкинутих суперниками карток;
  • якщо у вас на руках є дрібні козирі, намагайтеся вибити у суперника за їх допомогою більших козирів. Один нюанс - бажано мати досить сильні некозирні карти.

Намагайтеся грати частіше, адже будь-яке вміння приходить із досвідом. До того ж, Перекладний дурень - це не тільки розвага, під час гри ви зможете чудово натренувати свою пам'ять та розвинути логічне мислення. Гра в Перекладного дурня ідеально допоможе вам зняти напругу після робочого дня.

У нашому Безкоштовному клубі luckforfree.com ви можете грати в Дурня онлайн безкоштовно, без стомлюючої реєстрації в будь-який час дня та ночі. Ми приготували для вас масу приємних сюрпризів: за допомогою кнопки "Меню" ви завжди зможете подивитися історію гри, вибрати сорочку колоди та фон ігрового столу, зробити звук гучнішим або тихішим - ми доклали всіх зусиль, щоб ваша гра була комфортною і принесла вам максимум задоволення .

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ