oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Як грати в дурня онлайн з реальними гравцями

“Карткова гра Дурень - що може бути простіше?” - багато хто думає. Частково вони мають рацію: його правила справді прості, зазвичай з ними знайомляться ще в дитинстві. Але якщо ви хочете грати та вигравати, а не просто проводити час за улюбленою розвагою, слід трохи напружитись – як мінімум, вивчити існуючі стратегії та багато тренуватися.

Якщо ви гравець-початківець, спочатку спробуйте позмагатися з комп'ютером, буде не так прикро, якщо програєте. А як тільки відчуєте себе впевнено, запрошуйте реальних суперників, сайт luckforfree.com – найкраще місце для цього.

Сьогодні ми розповімо про особливості гри онлайн, коли ваші супротивники – реально існуючі люди.

Що потрібно знати насамперед

В одній компанії не варто грати понад 5-10 кінів. Ця порада підійде новачкам або тим, хто не надто сильний у грі. За цей час супротивники встигнуть вивчити вашу манеру гри (а вона є у кожного) і підберуть до неї контр-стратегію. Однак якщо ви почуваєтеся впевнено, можете грати з компанією, що сподобалася, скільки хочете. Навпаки, ви своїм досвідченим поглядом оціните стиль гри опонента та зумієте цим скористатися.

Коли ви зіграли пару-трійку партій, і щоразу отримували слабкий розклад (дрібні карти за повної відсутності козирів), спробуйте вийти з гри та зайти заново.

Як би вам не імпонувала ваша компанія, якщо ви на голову сильніші за цих милих серцю людей, пошукайте суперників сильніше. Адже ви так не наберете досвіду, а воно вам треба?

Рада емоційним людям, що захоплюються, - залиште емоції осторонь, притримайте їх для походу в театр. Намагайтеся мислити тверезо, без зайвого поспіху і продумувати ходи.

Онлайн дурак

Як грати в дурня онлайн удвох, утрьох, вчотирьох

Гра вдвох

Віртуальна гра вдвох не має особливих відмінностей від класичного варіанта. Ми вже писали в блозі про найдієвіші стратегії і навіть про типи гравців – як підібрати до кожного свій ключ.

Стисло скажемо: тут все побудовано на вмінні геймера запам'ятовувати карти, які вийшли з гри. У кожного гравця тут є своя техніка запам'ятовування. Якщо ви володієте такою здатністю, то знатимете всі карти на руках суперника наприкінці поєдинку, коли колода спорожніє. Заодно і пам'ять розвинете.

Варіант утрьох

Це найцікавіший різновид. Тут у вас є всі шанси відчути себе режисером цікавої постановки. Ваше головне завдання - намагатися закидати сусіда праворуч, щоб він не був схожий на вас. Для цього варто лояльно ставитись до сусіда зліва. При такому розкладі ви регулярно поповнюватимете свої запаси з колоди, а суперники нехай розбираються між собою.

Пам'ятайте: такий стиль гри недоречний у фіналі. Як правило, до кінця матчу, коли колода порожніє, кожен намагається накопичити кращі карти. Тому вам буде чим відбитися. А якщо ви почнете щадити сусіда по ліву руку, то ризикуєте залишитися в дурні з козирями та великими картами.

Гра в дурня два на два (командний варіант)

Основних порад тут три:

  • підбирайте до своєї компанії гравців сильніше;
  • уважно вивчіть правила Командного дурня;
  • віддавайте пріоритет парним картам: якщо у вас на руках сімка і дві десятки, ходіть з десяток. Можливо, у партнера буде третя десятка або противник поб'ється козирною 7-кою і ви підкинете свою.

Гра в дурня онлайн на сайті luckforfree.com

Тепер саме час застосувати ці поради на практиці, для цього потрібно грати в дурень онлайн. На нашому порталі ви знайдете три найпопулярніші різновиди гри:

Грайте в дурня online безкоштовно та без реєстрації у будь-який зручний час на ігровому порталі luckforfree.com.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ