oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Довгі нарди – грати онлайн з реальними людьми!

Довгі нарди
Оценка пользователей 4.9 из 5 (всего 272 голосов)
oMain.oLobby.cg = 1940000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [1940000];

Якщо вам набридла класична гра в нарди онлайн, ви завжди можете відволіктися і переключити свою увагу на більш різноманітну і динамічну гру в довгі нарди на lucky-fun.com! ми пропонуємо чудовий дизайн, гру в повноекранному режимі і хорошій якості, все це перенесе вас за стіл, де ваш противник вже чекає ходу. Продумайте стратегію, обіграйте суперника і забирайте свій чесний виграш!

Не варто відмовляти собі в задоволенні прямо зараз зіграти, якщо ви новачок, адже перед початком гри ми ознайомимо вас з усіма правилами гри в довгі нарди і покажемо деякі прийоми. Від вас вимагається лише мінімальні навички логічного мислення і бажання грати! Незважаючи на нехитрість, довгі нарди дуже захоплююча гра, яка може захопити вас на довгі години. Ви готові?

Чому варто грати в довгі нарди на lucky-fun.com:

  • На нашому сайті ви граєте тільки з реальними супротивниками, завдяки цьому гра в довгі нарди знаходить свою справжню красу. Більше не потрібно нудьгувати за передбачуваною грою з комп'ютером & ndash; ви також можете грати в довгі нарди зі справжніми, реальними людьмю!
  • Граючи на нашому сайті вам не потрібно робити ніяких фінансових вкладень або депозитів. Гра абсолютно безкоштовна, при цьому ви можете виграти призи, граючи в турнірі! Спробуйте самі.
  • Щоб почати гру, вам не потрібно відправляти смс, завантажувати програму на свій комп'ютер і довго чекати. Починайте грати моментально, без реєстрації і утомливих процедур, також ви можете грати удвох з другом
Играть бесплатно нарды длинные

Сміливо починайте грати в довгі нарди онлайн, адже так ви не тільки розважитеся, але і проведете час з користю, в компанії гідних суперників! Спробуйте удачу в інтернет нардах онлайн!


На сайті lucky-fun.com ви можете грати нарди онлайн безкоштовно в хорошій якості, вашими суперниками в цій настільній грі будуть тільки реальні, живі люди. Постійні гравці в довгі нарди можуть зареєструватися прямо зараз, це дозволить їм отримати бонуси і брати участь в турнірах!

Так само ви можете грати онлайн в короткі нарди, які представлені в нашому ігровому клюбі в двох популярних різновидах: стандартної і кавказької.

Питання та відповіді (FAQ):

Як розставити шашки та зробити хід у грі довгі нарди?

Кожен гравець розставляє свої шашки внизу на крайній лівий осередок. Рухаються шашки суперників проти годинникової стрілки згідно з номерами на межі викинутих зар (кубиків).

Скільки шашок у довгих нардах можуть переміститися за один хід, кидок зар?

Гравець може виконати хід однією шашкою, тобто піти нею на обидва значення зар. Може виконати хід двома шашками, тобто хід, на кожне значення зар, що випало, виконується різними шашками. Можна виконати хід трьома чи чотирма шашками у разі випадання однакового значення кубиків.

Чи може гравець пропустити хід або піти тільки на одне значення зар?

Гравець повинен виконувати повний хід (використовувати обидва значення кубиків, що випали), навіть якщо йому це не вигідно. Якщо такої можливості немає, а є хід тільки однією (або іншою) шашкою, гравець повинен піти шашкою на більше значення зар, що випали, або на те, яке доступне. Тільки у разі неможливості виконати хід, гравець його пропускає.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 4.9 из 5 (всего 272 голосов)
Осталось символов:
 
Petrovych
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Довгі нарди
👍

12zoro123
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Довгі нарди
Круто

Игрок259367626
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Довгі нарди
отличная графика

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ