oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Преферанс Ленінград - грати онлайн!

Преферанс Ленінград
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 163 голосов)
oMain.oLobby.cg = 2100000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [2100000];

Багато сайтів пропонують гру в преферанс Ленінград, але чи так цікаво грати У інших? На lucky-fun.com ви зможете відчути атмосферу справжнього грального клубу, де за столом зібралися цінителі гри в преферанс і вже готові зробити свої ставки. Перевірте себе і покажіть іншим, чого ви варті, почнемо гру?

Преферанс Ленинград

Грати в преферанс Ленінград насправді не тільки захоплююче, але і дуже просто. Ця прекрасна гра підходить і для новачків-щоб навчитися грати, достатньо лише почати! Преферанс в компанії гідних супротивників дуже швидко захопить вас і дасть пізнати всі нюанси гри!

Чому грати в преферанс Ленінград на lucky-fun.com так вигідно і цікаво:

  • Тому що ігри на нашому сайті абсолютно безкоштовні! Ніяких вкладень або депозитів. Вам не потрібно витрачати свої накопичення, щоб зіграти в улюблену гру.
  • Тому що на lucky-fun.com грати можна як з комп'ютером, так і з реальними людьми. Якщо ви захочете, на нашому сайті з вами будуть перебувати за столом справжні суперники!
  • Тому що приступити до гри ви можете моментально, без реєстрації і стомлюючого скачування додаткових програм. Гра знаходиться на відстані одного кліка!
  • Тому що у нашого сайту прекрасний дизайн, який перенесе вас в реалії гри, а відмінні ефекти подарують вам самі незабутні емоції.

Пора приступати до гри, бій в преферанс онлайн з реальним суперником допоможе вам забути про всі клопоти. Перевірте себе, і хто знає, може бути, саме сьогодні ви станете безумовним переможцем!Рекомендуємо преферанс Сочі грати.

Питання та відповіді (FAQ):

Преферанс Ленінград (Пітер), у чому відмінність від інших різновидів?

Ленінград – це гра для тих, хто любить ризик. Тут очки в гору та вісти нараховуються та записуються у подвійному розмірі. Це основна відмінність від Сочі та Ростова. Завдяки чому ця гра стає динамічною та не передбачуваною. Друга основна відмінність - це джентльменський віст і половинна відповідальність на вістах, що означає, що за недобір хабарів одержить не подвійну ставку в гору, як той, хто замовив гру, а тільки одинарну. На шістьох дві в гору, на сім - чотири. А ось усі зароблені вісти діляться навпіл.

Як нараховуються очки в гору та вісти в Ленінграді (Пітері)?

У різновиді преферансу Ленінград вісти на гравця та очки в гору за недобір хабарів на грі нараховуються у подвійному розмірі від вартості гри. Наприклад, якщо ви граєте сімову, гравець отримає по 8 очок у гору за недобір хабара. І на нього запишуть по 8 вістів за хабар на вістах. У Сочі та Ростові недоборі хабарів на семерній грі пишеться по 4 очки в гору. І гора на мізері в Ленінграді теж подвійна, по 20 у гору за кожен хабар.

Коли закінчується партія у преферанс Ленінград (Пітер)?

У цьому різновиді преферансу гра йде до тих пір, поки загальна кількість очок у пулі всіх гравців не досягне значення замовленого значення гри в кулю, помноженого на кількість гравців. Якщо ви граєте втрьох до 30 в кулю, то сума очок у пулі всіх гравців має досягти 90.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 163 голосов)
Осталось символов:
 
Adok
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Преферанс Ленінград
отлично

олуг
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Преферанс Ленінград
отлично

levoscka
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Преферанс Ленінград
OTLISCHNO

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ