oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Деберц грати онлайн з реальними людьми!

Деберц
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 207 голосов)
oMain.oLobby.cg = 2000000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [2000000, 2010000];

Деберц відноситься до розряду карткових ігор, головна мета яких набрати якомога більшу кількість очок. Гра дуже популярна серед професійних гравців в карти, і не випадково: вона захоплює з перших хвилин.

Тепер, при бажанні зіграти в безкоштовні ігри в деберц, вам не доведеться витрачати час на пошуки партнера і навчати його правилам гри, якщо він новачок і тільки вчиться грати. На нашому сайті ви знайдете справжніх шанувальників деберц з усіх куточків земної кулі, вибравши режим гри з реальною людиною, а не з роботом.

Деберц онлайн

Деберц онлайн-правила гри

Ігровий клуб lucky-fun.com надає всім бажаючим можливість в деберц грати безкоштовно і без реєстрації. Ми робимо все, щоб ви отримали максимальне задоволення від гри. Ви можете налаштувати гру на свій смак, керуючись наступними параметрами: вибір кількості гравців і часу на обдумування ходу, скільки потрібно набрати очок для перемоги (101, 301, 501 або 1001), з зобов'язами ГРАТИ або без і ін.

існує кілька видів гри. На нашому сайті ви можете вибрати класичний або командний варіант онлайн ігри в деберц. Правила у них ідентичні, більш того, в обох варіантах можлива участь чотирьох гравців. Однак, якщо в класичному варіанті кожен гравець бореться сам за себе, набираючи якомога більше очок, то в командній грі два гравці об'єднуються і б'ються проти інших двох гравців, а при підведенні підсумків результати членів однієї команди підсумовуються. Ми радимо вам спробувати зіграти в кожну різновид, тому що обидві вони цікаві по-своєму і вимагають від гравця різної тактики.

Деберц онлайн без реєстрації-термінологія

Деберц має свою термінологію. Наприклад, якщо у гравця на руках виявляться три карти поспіль однієї масті, то така комбінація називається "терц" і приносить гравцеві 20 очок додатково. Якщо поспіль йдуть 4 карти, то це вже "полтинник" (або "півста"), що означає плюс 50 очок його щасливому власникові. Козирні король і дама називаються " белла "і додають 20 очок, а Козирна дев'ятка називається" манела " і приносить 14 очок. Граючи в безкоштовні онлайн ігри деберц на нашому сайті, ви обов'язково зіткнетеся з цими комбінаціями неодноразово.

Грати безкоштовно в деберц на сайті lucky-fun.com

Любителям карткової гри ми пропонуємо грати в преферанс онлайн в ігровому клубі lucky-fun.com. Ця старовинна гра також передбачає набір хабарів і підрахунок очок, як і Деберц, для визначення переможця. Впевнені, ви отримаєте море задоволення!

Питання та відповіді (FAQ):

Деберц, у чому суть гри?

Деберц – карткова гра хабарного типу. Можна грати в командний два на два або на удвох, утрьох чи вчотирьох, де кожен сам за себе. Суть гри проста: першому набрати 301, 501 чи 1001 очко, залежно від домовленості.

Деберц онлайн, які переваги гри в інтернет?

Переваги гри в деберц через інтернет незаперечні, особливо в епоху вірусів, тому що немає таких вірусів, які проникають онлайн! В Ігровому клубі завжди багато суперників готових до гри прямо зараз, тут Ви можете завести Друзі, спілкуватися між собою або в ігровому чаті під час гри. Ви можете дарувати та отримувати подарунки. У Клубі ведеться облік рівня Майстерності любителів деберця та розіграш призів за підсумками місячного рейтингу із врученням віртуальних медалей.

Деберц та Клабор, у чому відмінності гри?

Клабор - різновид гри деберц, популярний в Одесі. Відрізняється більш жорстокими правилами та термінологією, наприклад, байт називають бейт або болт, козирний валет – сміття, козирна дев'ятка – манела, терц 7,8,9 – піонер. Докладніше ознайомтеся у статті Клабор.

Як рахувати очки в грі Деберц?

7,8,9 - нуль очок, за валета ви отримаєте 2 очки, за даму 3, за короля 4. 10 це десять очок, а туз одинадцять. Потрібно враховувати, що козирний валет та дев'ятка оцінюються по-іншому, за них ви зможете отримати 20 та 14 очок відповідно. Також є комбінації за які ви отримаєте окуляри, які докладно описані в правилах гри деберц , зокрема найрідкісніша комбінація, яка так і називається « Деберц».

Скільки очок дає «Терц» та «Повста» у грі Деберц?

«Терц» - комбінація з трьох карт однієї масті, що йдуть поспіль, наприклад, 7,8,9 або Валет, Дама, Король. "Терц" оцінюється в 20 очок і оголошується під час свого ходу. При однаковій комбінації старша та, у якої зростання більше (зростання - це старша карта комбінації). Козирний терц завжди перебиває не козирний. "Повста" або "Полтіна" - це чотири карти однієї масті поспіль, наприклад, 7,8,9,10 або Валет, Дама, Король, Туз. Вартість гри 50 очок. "Полтіна" перебиває будь-який "Терц", гравець може оголосити її на початку ходу. При однаковій комбінації старша та, у якої зростання більше (зростання - це старша карта комбінації). Козирні півста завжди перебивають не козирні.

Що таке «Белла» у партії в онлайн деберц?

«Белла» - комбінація карт, що складається з козирних короля та пані. Вона не перебиває інші комбінації, але її не перебиває жодна інша комбінація. Вартість гри 20 очок. Гравець може оголосити «Беллу» залежно від обраної в налаштуваннях Деберца домовленості.

Що таке «Байт» у Деберці?

"Байт" - ситуація в раунді гри Деберц, коли учасник, який оголосив козир, взяв менше очок, ніж суперник; його очки в цьому випадку плюсуються до очків суперника, а гравцеві записується "байт" (0 очок).

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 207 голосов)
Осталось символов:
 
Игрок945799194
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Деберц
Дякую. Гарна гра, багато налаштувань і гідні противники. Дратують гравці, що полюбляють здаватися. Я розумію коли треба терміново покинути гру по своїх справах, а ось здатися і грати далі - це бісить

Болт
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Деберц
Отличная платформа, спасибо всем , кто в этом замешен)

Игрок863764955
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Деберц
Спасибо Организаторам и Модераторам за такую четко сплоченную Команду. Перфект. Играть тут достовляет удовольствие. Приятной игры всем.

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ