oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Кінг онлайн грати з реальними людьми!

Кінг
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 128 голосов)
oMain.oLobby.cg = 2090000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [2090000];

Гра в Кінг без реєстрації - той самий випадок, коли ви зможете відмінно розслабитися після трудового дня, зігравши кілька захоплюючих партій з реальними суперниками або комп'ютером. Незалежно від обраного варіанту, ви поринете в атмосферу захоплюючого і розслабляючого процесу гри. Завдяки сучасній графіці, гра перенесе вас в уявний гральний клуб, де карти з шелестом лягають на зелене сукно і ллються річками дорогі напої.

Онлайн гра в Кінг абсолютно безкоштовна на нашому сайті, також вам не потрібно реєструватися, підтверджувати свій аккаунт за допомогою електронної пошти або мобільного телефону. Головне-ви зіграєте в захоплюючу гру, яка завоювала серця тисяч справжніх любителів карт по всьому світу.

Особливості карткової гри Кінг

Термін «Кінг» в однойменній картковій грі означає короля Червової масті, що грає важливу роль. За традицією, використовується колода з 32 карт без шісток. Зазвичай грають чотири учасники. Онлайн гра Кінг без реєстрації також може бути розіграна між 3 учасниками, тоді з колоди видаляються 2 сімки чорних мастей.

Безкоштовна гра в Кінг проходить в два етапи. У першому учасники отримують виключно штрафні бали, а на другому – відіграються. На будь-якому з етапів здійснюється кілька здач гральних карт. Спочатку геймер отримає 8 карт, а учасник, який має право першого ходу, визначається автоматично.

Основні правила. Штрафний-відіграш:

  • Козирні масті відсутні, учасники зобов'язані ходити картою масть в масть. Якщо немає відповідної карти, зайві скидаються, враховуючи винятки;
  • Хабарі краще не брати, в іншому випадку гравець отримає 2 штрафних бали. Всього--20 або -16 балів;
  • Черви приймати не можна, в іншому випадку гравець отримує 2 штрафних бали. При цьому, в даній партії гри не можна ходити Червової картою, якщо є на руках карти інших мастей. Всього--20 або -16 балів;
  • Валетів приймати не можна, за кожного прийнятого нараховується 4 штрафних бали;
  • Дам не можна приймати, за кожну прийняту нараховується 4 штрафних бали. Всього--16 балів;
  • В одному з раундів гри онлайн Кінг не можна приймати короля Червової масті, за нього нараховується штраф в 16 балів. Ходити з карти Червової масті також не можна. Але "Кінга" утримувати не варто, якщо на руках немає масті, з якої зроблений хід. Всього--16 балів;
  • Не можна приймати останні два хабарі, адже за кожну нараховується 8 штрафних балів за кожну з останніх хабарів. Всього--16 балів;
  • В раунді "Єралаш" в грі в Кінг онлайн також забороняється брати «нічого» (або «Єралаш»), в цьому випадку штрафні очки будуть нараховані за всі партії (За Кінга, валетів, дам, хабарі і т.д.). Всього - 96 штрафних балів. Починати хід з карти Червової масті теж не можна.

Відіграш грають за тими ж правилами, що і штрафний, але в точності навпаки: замість "не брати хабарі" - навпаки, їх потрібно брати. Бали на цьому етапі не віднімаються, а додаються.

Играть в Кинг онлайн бесплатно без регистрации

Переваги онлайн ігри в Кінг на порталі lucky-fun.com

Стаючи членом нашого ігрового клубу, вам не потрібно буде проходити спеціальну реєстрацію або робити внесок на свій рахунок – всі ігри на порталі абсолютно безкоштовні. Якщо ви хочете відпочити без зайвого клопоту-в Кінг грати онлайн безкоштовно без реєстрації у нас-якраз те, що потрібно вам! Однак досвідчені геймери, давно захоплюються картковими іграми онлайн, можуть зареєструватися на нашому порталі і отримати масу переваг і нових можливостей гри.

Якщо ви не впевнені, що знаєте всі тонкощі і нюанси Кінга, ознайомтеся з детальними правилами гри, натиснувши на відповідну кнопку. Саме Кінг любить точність і ясне розуміння дій суперника, своїх шансів на перемогу. Розуміючи всі правила, ви будете почувати себе впевнено і вільно, а ігровий процес принесе справжнє задоволення.

У Кінг грати онлайн абсолютно безкоштовно без реєстрації і без вивчення всіх правил Також можливо в режимі «швидка гра» або «гра з роботом». Від вас не потрібні феноменальні знання і багатий досвід, починаючому геймеру потрібні лише посидючість, прагнення і бажання осягнути «ази» гри. Починайте грати прямо зараз - не пропустіть свою удачу і можливість стати переможцем!

Насолодившись грою Кінг, зіграйте в Дурень онлайн на сайті нашого віртуального клубу lucky-fun.com! також у вас є прекрасна можливість спробувати свої сили як в інших карткових іграх: преферанс, покер, блекджек, тисяча, деберц та ін., так і в настільних онлайн інрах: доміно, шашки, шахи, нарди, Реверсі, гарний настрій і цікавий відпочинок вам забезпечені!

Питання та відповіді (FAQ):

Чому Кінг називають жіночим преферансом?

Можна погодитися з тим, що правила гри в Кінг простіші і доступніші, ніж правила преферансу. Але, сама гра набагато різноманітніше, оскільки включає дванадцять розіграшів не схожих один на одного а ще Єралаш і відіграш із замовленням козиря. Для кожного з них потрібна своя тактика та стратегія гри. Кінг є гарною підготовкою для гравців, які бажають навчитися грати у преферанс. Якщо ви освоїли Кінг, то навчитися грати у преферанс буде просто.

Що таке Єралаш у Кінгу?

Ералаш, це розіграш, що включає правила всіх перших шести раундів гри. Не брати хабарів, не брати дві останні, не брати хлопчиків, дівчаток, не брати черв'яки та Кінга. За один раунд гравці розігрують суму очок, яка була у шести попередніх партіях. Це найважливіший етап, від якого залежить результат усієї гри.

Що таке відіграш у Кінгу?

Після того, як суперники розіграли всі шість раундів гри зі штрафними хабарами і, можливо, пройшли Єралаш, настає другий етап партії - відіграш. Тепер кожен хабар принесе позитивні очки на рахунок гравця. А відіграш може двох видів, залежно від домовленості: як дзеркальне відображення першого раунду чи відіграш із замовленням козиря. Подробиці вивчіть у правилах гри Кінг.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 128 голосов)
Осталось символов:
 
Игрок254118064
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
Кинг Супер! 55555

Игрок225188420
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
отличная игра

KUKU2RAZA
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
супер

Аятолла
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
Классный кинг, на пятерочку

Leopoldyshka
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
нормальная игра, где можно и напрячься и расслабиться! В общем просто идеально чтобы провести свободное время.

Fellini
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
класс, игра кинг лучше всех, реально стоит научиться

Игрок781956204
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
5

Berkutttt
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
Уже и спать вроде бы пора, но играю и не получается оторваться от игры кинг! разве что кто- то насильно уведет)))

Хаккер
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
Игра очень крутая, всем советую кто еще не умеет в нее играть. Будете потом играть всю жизнь только в нее)))))

Игрок616950640
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Кінг
Есть пожелание, при назначении козыря, ходить должен назначающий. Спасибо.

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ