oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Гра Тисяча (1000) онлайн з реальними людьми!

Тисяча
Оценка пользователей 4.9 из 5 (всего 280 голосов)
oMain.oLobby.cg = 1950000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [1950000];

Тисяча – преферансна хабарна гра для трьох учасників. Завдання кожного геймера-набрати в сумі 1000 балів. До відмінних особливостей гри можна віднести використання комбінації "мар'яж", тобто комбінації з дами і короля однакової масті, або ж комбінації з 4-х тузів. На перший погляд може здатися, що правила цієї гри досить складні, однак, повністю розібравшись в них, ви зрозумієте, що це далеко не так.

Головні особливості гри тисяча онлайн. Козир

Початківцям геймерам важливо запам'ятати, що в тисячу грати онлайн безкоштовно без реєстрації можна без фіксованого козиря, тобто всі масті мають рівнозначну цінність. Учасник, у якого на руках є марьяжная комбінація, призначає козирну масть кона. Вона залишається актуальною до того моменту, поки інший гравець не оголосить нову марьяжную комбінацію або поки не закінчиться кін.

Мар'яж

У грі розрізняють два мар'яжних варіанти:

  • Козирний. У тисячі, граючи онлайн безкоштовно без реєстрації, козир оголошують після того, як гравець взяв хабар. Мар'яжна комбінація приносить певну кількість балів, які плюсуються до загальної суми набраних балів учасника протягом однієї гри. Масть даної комбінації вважається козирною, як і карти іншого рангу тієї ж масті, що і король/дама.
  • Тузовый. Має на увазі наявність у одного учасника 4-х тузів. Щоб оголосити цю марьяжную комбінацію, учаснику необхідно взяти хабар навіть в тому випадку, якщо він ходить першим після виграшу в торгах, тому наявність десятки дуже бажано. Дана комбінація карт дозволить приплюсувати до загальної суми двісті балів.
Играть тысяча онлайн

Правила гри

  • Гра традиційно починається з роздачі карт геймерам, після чого вони оцінюють ситуацію, що склалася, прикидають, скільки вони можуть набрати і роблять свої ставки (кількість балів, які геймер зобов'язується заробити в цьому кону);
  • Учасник, який розуміє, що не набере потрібну кількість балів, може розписати здачу-записати собі таку суму очок в мінус, з якої він виграв торги або з якої він зобов'язаний грати;
  • При необхідності учасник може попросити перездачу карт - якщо кількість балів на руках після здачі становить менше 13, якщо є 4 валета або якщо на руках три або чотири дев'ятки. Учасник, який взяв прикуп, може зажадати перездачі в тому випадку, якщо в прикупі загальна сума балів становить менше 5-ти, є 3 валета або 2 дев'ятки;
  • В тисячу грати онлайн успішно може кожен, знаючи, що головна мета гри-Швидкий набір 1000 і більше балів;
  • Сума балів карт, що беруть участь в грі – 120, сума балів карт однакової масті – 30. За один кін можна набрати більше 400 балів;
  • Партія гри складається з раундів, що також цікаво саме по собі. У кожному раунді гри тисяча онлайн гравець повинен набрати кількість балів, яке більше тієї суми, з якою він виграв торги.

Переваги гри в тисячу на нашому сайті lucky-fun.com

Всі умови гри тисяча дозволяють гравцеві отримувати максимальне задоволення від процесу гри. Грати онлайн досить просто, так як геймер може не витрачати свій час на реєстрацію, скачування і установку програмного забезпечення.

Також, щоб в тисячу грати онлайн без реєстрації, не потрібно вкладати ніякі кошти. При бажанні ви можете пройти швидку реєстрацію, яка дозволить вам користуватися всіма перевагами нашого ігрового клубу, а також отримати безкоштовну ігрову валюту FUN, що зараховується як за реєстрацію, так і за щоденне відвідування порталу. За допомогою цієї віртуальної валюти Ви можете надалі робити більші ставки в будь-якій грі.

Зверніть увагу: перш ніж почати грати в тисячу онлайн безкоштовно без реєстрації, варто вивчити детально умови гри, для цього потрібно натиснути на кнопку «Правила гри». Це дасть можливість розробити кілька індивідуальних стратегій гри, за допомогою яких ви зможете здобути перемогу в більшості випадків.

Тисяча в ігровому клубі lucky-fun.com -гра онлайн без реєстрації, вона створена для тих людей, які вважають за краще цікаві правила, логічну побудову думок і захоплюючий сплеск адреналіну від улюблених розваг.

Починаючи грати прямо зараз в тисячу онлайн безкоштовно без реєстрації , ви зрозумієте, чому гра популярна серед безлічі любителів карткових ігор. Неймовірно реалістична графіка, зручний інтерфейс і можливість вибрати найбільш підходящий режим гри дозволять вам розслабитися в затишній домашній атмосфері, але з відчуттям відвідування справжнього закладу. Ми гарантуємо: зігравши в 1000 одного разу, ви назавжди залишитеся її шанувальником і зможете впевнено називати себе досвідченим гравцем в карти.

Освоївши тисячу, трохи розслабтеся і спробуйте зіграти в Дурень онлайн на сайті клубу lucky-fun.com.

Питання та відповіді (FAQ):

Тисяча, де грати онлайн?

Зіграти онлайн в гру хабарного типу Тисяча (1000) можна в Ігровому клубі luckforfree.com, боротьба ведеться між трьома учасниками або двома роботами. У грі є чат між суперниками та конвенційна пауза. Перед грою ви можете вибрати великі налаштування, які задовольнять навіть найзатятішого знавця цього змагання.

Мар'яж у грі Тисяча, різновиди, як грати та скільки очок принесуть?

Важливим елементом гри Тисяча є марьяж, комбінація, що складається з короля і жінки однієї масті або всіх чотирьох тузів, таким чином у грі всього п'ять таких комбінацій: Д+К пік 40 очок, Д+К хрестів 60, Д+К бубон 80, Д +До черв 100 і 4Т (чотири туза) 200 очок. Щоб зіграти мар'яж і заробити очки необхідно зайти однією з карт мар'яжу обов'язково своїм ходом і після взятого хоча б одного хабара.

Що таке «Золотий кон» у грі Тисяча?

"Золотий кон" у грі Тисяча, це конвенційний додатковий раунд, який грає кожним гравцем один раз по колу на початку партії з обов'язковим замовленням 120 очок та подвоєнням результатів у всіх суперників, у тому числі негативних. «Золотий кон» анулюється, якщо не один із трьох учасників не зумів набрати 120 очок.

Що таке «темна гра» в картковій грі 1000?

Якщо гравець починає раунд, то він має можливість замовити 120 очок без перегляду своїх карт і прикупу, тобто втемну. У разі перемоги чи програшу очки подвоюються у плюс, якщо виграв чи мінус, якщо програв раунд і не набрав 120 очок. "Гра втемну" параметр, який можна вибрати чи ні в налаштуваннях гри.

Що таке «самоскид» в онлайн грі 1000?

"Самоскид" - обнулення рахунку Учасника гри Тисяча при досягненні 555 очок (Конвенція: позитив) або при досягненні мінус 555 очок (Конвенція: негатив). "Самоскид" може бути включений в конвенції гри чи ні, тобто це не обов'язковий параметр.

Що означає «болт» у параметрах Тисяча?

"Болт" присуджується Учаснику гри в Тисячу, якщо той за раунд не набрав жодного очка, тобто не взяв жодного хабара. Коли у Гравця набирається ТРИ «болти», з його рахунку знімається 120 очок.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 4.9 из 5 (всего 280 голосов)
Осталось символов:
 
romaacdc
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Тисяча
Супер!

ДианаM
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Тисяча
Супер!!!

Игрок939923846
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Тисяча
хорошая игра,тренирует память, спасибо!!!

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ