oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Як грати в Тисячу? Правила онлайн ігри Тисяча (1000)

Гра в карти завжди має на увазі інтелектуальну складову. Особливо уважним слід бути в картковій грі для компанії з трьох осіб - тисяча. Не вивчивши досконально її правила, складно вникнути в процес гри. Найчастіше в тисячу грають Любителі з якимось напрацьованим досвідом, для новачків ця гра може здатися складною на перший погляд. Але все ж подужати правила гри в тисячу може кожен бажаючий. Адже навіть найдосвідченіший гравець був колись новачком.



Суть гри

У карткову гру тисяча грають три учасники. Основна мета кожного з них-першим набрати тисячу очок. У грі використовується колода на 24 карти чотирьох мастей, від Дев'ятки до Туза. Процес гри може бути досить тривалим, так як включає штрафні комбінації.

Кожна приймаюча участь в грі карта оцінюється в певну кількість очок:

Дев'ятка Валет Дама Король Десятка Туз
0 балів 2 бали 3 очки 4 бали 10 очок 11 очок

Загальна сума очок карткової колоди - 120. Сума балів кожної масті 30. За одну партію кожен гравець може назбирати від 0 до 420 очок.

Додаткові очки нараховують за рахунок карткових комбінацій, іменованих мар'яжами.

Номінали мар'яжів:

Тузовый (4 туза) Червовий Бубновий Хрестовий Піковий
200 очок 100 очок 80 очок 60 очок 40 очок

Тузовий мар'яж – чотири тузи.

Червовий, бубновий, хрестовий і піковий мар'яж – дама і король однієї масті.

У кожному раунді гри тисяча кілька етапів: здача карт, торгівля за хабарі, розіграш і підведення підсумків.

Загальний підсумок виводиться після закінчення останнього раунду.

Правила онлайн ігри в тисячу

Отже, як грати в карткову гру тисяча (1000)?

Роздача карт

Роздача в онлайн грі тисяча здійснюється за допомогою програми, яка по одній роздає карти зліва направо кожному учаснику. Всього у гравців по сім карт.

Три карти з колоди стають прикупом. Його отримає той, хто виграє торги або буде грати на обов'язку (зобов'язаний набрати сто очок).

Правила торгів

Першого ходячого гравця визначає комп'ютер. Він зобов'язаний оголосити ставку "100", тобто набрати 100 очок. Інші суперники далі пасують або беруть участь в торгах, які починаються зі 105 очок з кроком в 5 очок. Максимальна ставка в торгах-сума очок всіх карт (120) + вартість всіх своїх мар'яжів. Торги оголошуються закритими, коли два з трьох гравців говорять"Пас".

  • Потім карти прикупки відкриваються і їх забирає той, хто виграв торги.
  • Якщо прикуп віддається гравцеві, що грає на сотні, то прикуп віддається в закриту, інші гравці не можуть його бачити.
  • Після торгів і отримання прикупу гравцеві, який отримав прикуп, необхідно знести 2 карти, по одній кожному опоненту. Карти зносяться у відкриту, а суперники бачать, кому яка карта дісталася. Таким чином, у всіх гравців на руках залишається по 8 карт.
Играть онлайн тысяча

Перездача карт

У грі тисяча можлива перездача карт до оголошення гравцем слова в торгах, якщо:

  • сума карт на руці гравця 13 і менше очок;
  • на руці у гравця три або чотири дев'ятки;
  • на руці у гравця чотири валета.

Якщо гравець від перездачі відмовився, він може продовжувати торгівлю або сказати "Пас".

Перездача далі також можлива при отриманні прикупки, якщо:

  • сума карт у прикупі - 5 і менше очок;
  • у прикупі присутні 2 дев'ятки;
  • у прикупі гравець отримав 3 валета.

Розіграш карт

Далі відбувається розіграш наявних на руках карт.

  • кожна хабар складається з трьох карт, кожен учасник гри по колу ходить однією картою. Першим ходить той, кому дістався прикуп, далі право ходу переходить гравцеві, який забрав останній хабар.
  • викладена на стіл карта перебивається картами тієї ж масті вище по старшинству. Старшинство карт в колоді визначається оціночними очками або козирем, якщо такий є.
  • той, хто кладе найстаршу карту (або, через брак потрібної масті, козир), забирає хабар і отримує право зробити наступний хід.
  • всього в одному раунді розігрується вісім хабарів, по закінченню розіграшу підраховуються очки.

Розпис або як здатися

Якщо гравець після виграшу торгів і отримання прикупки бачить, що він не може набрати замовлену при торгівлі ставку, він може здатися або, на картковому сленгу, "розписати гру". При цьому з нього списується сума замовлення, а кожному супернику нараховуються очки в розмірі половини суми замовлення розписав (здався) гравця.

Замовлення козиря

Будь-який гравець може замовити в грі козир. Для цього він повинен мати на руках короля і даму однієї масті мар'яж і зайти з цієї карти. Дуже важливо врахувати, що мар'яж не буде зарахований, якщо це перший захід в грі (у всіх гравців по 8 карт). Тому для призначення козиря після отримання прикупки на руках необхідно мати не тільки мар'яж, а й туз, який дозволить взяти перший хабар. Мар'яж оголошується програмою автоматично і всі учасники гри це бачать.

В ході гри будь-який учасник може призначити новий козир. Для цього потрібно зайти однією з карт наявного у нього на руках мар'яжу. Новий козир буде тієї ж масті, що і останній оголошений мар'яж.

Тузовий мар'яж

Оголосити тузовий мар'яж має право будь-який гравець, який має на руках чотири туза і взяв хабар. Тому для тузового мар'яжу, як правило, необхідно мати не тільки чотири туза, а й десятку, яка гарантовано бере хабар. Після хабара здійснюється захід з туза з оголошенням тузового мар'яжу.

Болт

Гравець, який не взяв жодного хабара, отримує штрафний “болт". Якщо гравець набрав три болти, то його штрафують на 120 очок, а кількість болтів обнуляється.

Цей параметр опціональний. Уважно вивчіть всі налаштування гри при створенні або прийнятті заявки: можна вибрати гру зовсім без болтів, гру з болтами нема на бочці (Болти вважаються всю гру, а коли гравець на бочці, вони не враховуються), гру, коли Болти враховуються завжди.

Самоскид

Якщо в процесі гри, за підсумками раунду, учасник набирає 555 або мінус 555 очок, його результат обнуляється. У таблиці результати гри показується число очок, яке відняли (додали) з Вашого рахунку, щоб привести результат до нуля за підсумками 555 або -555 очок.

Це включається (необов'язковий) параметр гри.



Игра тысяча правила

Бочка

Якщо в процесі гри учасник набирає кількість очок, Рівне або більше 880, то він "сідає на бочку", із зарахуванням 880 очок. Це означає, що за один з трьох наступних раундів гравець повинен набрати не менше 120 очок, щоб отримати 1000 на рахунок і виграти. Якщо цього зробити не виходить, то гравець "злітає" з бочки і отримує штраф у розмірі 120 очок. Будьте уважні: якщо ще один учасник набере 880 очок, коли ви вже на бочці, то ви покинете бочку зі штрафом в 120 очок, а учасник з кількістю очок 880 "сяде" на неї. Але не впадайте у відчай, у вас є шанс відплатити тією ж монетою, адже правила для всіх однакові.

  • Два гравці, які за одну роздачу набрали 880, не можуть одночасно "сісти на бочку", тому обидва отримують штраф в 120 очок і автоматично "злітають" з бочки.
  • Перебуваючи на бочці, для перемоги потрібно за одну з трьох роздач набрати 120 очок або більше. Необхідно виграти торги, отримати прикуп, замовити не менше 120 очок і взяти за роздачу суму не менше суми замовлення.
  • При створенні заявки можна вибрати параметр гри "обнулення після третьої бочки". При цьому у гравця, втретє "сів на бочку" і не набрав 1000 очок, не списуються 120 штрафних очок, а відбувається повне обнулення рахунку.
  • Торги на бочці від 120 очок. Існує договірна Конвенція, за якою для гравця, що потрапив на бочку, торгівля починається зі 120 очок. Він може рятувати, якщо перший хід не його, або торгуватися зі 120 очок. Далі торгівля триває за тими ж правилами з кроком 5 очок. Цей параметр гравець може вибрати при створенні гри.

Підрахунок очок

Після закінчення кожного ігрового раунду проводиться підрахунок ігрових очок. Отримана сума у пасували гравців округляється до числа кратного п'яти. Застосовується наступний принцип округлення: якщо сума набраних очок, закінчується на цифру 1,2,6,7, то вона округляється в меншу сторону, якщо сума набраних очок, закінчується на цифру 3,4,8,9, то вона округляється в більшу сторону. До набраних ігрових очок за суму карт у хабарах, додаються оголошені мар'яжі.

Для гравця, який виграв торги і замовив гру, принцип округлення не застосовується. Він повинен набрати суму очок рівну або більше замовленої гри. Тільки в цьому випадку йому зараховується ігрові очки рівні замовленню. Якщо ж гравець не набрав суму очок замовлення, то з його ігрового рахунку списується сума замовлених очок.

Гра втемну

Гравцеві, який має право першого ходу, до відкриття карт надається можливість зіграти "втемну":

  • Гравець "втемну" зобов'язується набрати 120 очок, не знаючи ні своїх карт, ні прикупки. Якщо він набирає при цьому 120 і більше очок (без урахування подвоєння), то отримує 240 очок. В іншому випадку з рахунку гравця списується 240 очок.
  • Всі очки, отримані іншими гравцями при розіграші, подвоюються. До них додаються очки, отримані ними за мар'яжі, але без подвоєння.
  • Отримані "Болти" при темній теж подвоюються.
  • Гру " втемну "може перебити або" ростемнити "гравець, оголосивши 125 очок, після чого торги тривають, як у звичайній грі, а карти грає" втемну " відкриваються йому для участі в торгах.
  • Гравець не може замовити гру "втемну", якщо його рахунок менше нуля.
  • Гравець не може замовити гру "втемну" якщо один з учасників знаходиться на бочці.
  • При грі втемну, карти прикупки зносяться закритими.
  • Можливість грати "втемну" - Договірної параметр.

Золотий Кон

"Золотий кін" означає, що на початку гри, протягом перших трьох роздач, кожен з гравців по черзі зобов'язаний зіграти замовлення в 120 очок.

  • Грающий "Золотий кін" зобов'язується набрати 120 очок, не знаючи ні своїх карт, ні прикупки. При цьому якщо він набирає 120 і більше очок (без урахування подвоєння), то отримує 240 очок. В іншому випадку з рахунку гравця списується 240 очок.
  • Всі очки, отримані іншими гравцями при розіграші, подвоюються. До них додаються очки, отримані за мар'яжі, але без подвоєння.
  • Отримані " Болти "при розіграші" Золотого кону " подвоюються.
  • Гравець, який грає "Золотий кон", може розписати гру або здатися. У цьому випадку з його рахунку списується 240 очок, а противники отримують по 120 очок.
  • Якщо 120 очок не набирає жоден гравець за всі три раунди "Золотого кону", то отримані очки обнуляються і гра починається в звичайному режимі.
  • При розіграші Золотого кону, карти прикупки зносяться закритими.
  • "Золотий кон" - настроюваний параметр.

Підсумок гри

Остаточний підсумок – це загальна сума очок гравців за всі зіграні партії. Всі одержувані і віднімаються очки в онлайн грі після кожного зіграного раунду по кожному учаснику заносяться в електронну зведену таблицю, яка полегшує процес підрахунків.

Переможець в картковій грі тисяча тільки один. Виграє той, хто набирає першим 1000 і більше очок. Переможеними вважаються учасники, у яких підсумковий рахунок менше тисячі.

Як правильно грати в тисячу?

Уважно вивчіть правила гри та існуючі домовленості. Вивчіть інтерфейс, зіграйте кілька партій з роботом для початку. Після чого можна приєднатися до заявки і пограти з гравцем (людиною).

Освоївшись, створюйте свої заявки з параметрами тисячі, які подобаються вам і вашим друзям. Отримуйте задоволення від гри, адже за цим ви прийшли в цей ігровий клуб. Бажаємо Удачі!

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ
  • TOP 100