oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Правила гри доміно Осел

Доміно – захоплення, яке користується великою популярністю серед сучасних любителів настільних ігор. Доміно Осел-одна з нових інтерпретацій гри.

Правила игры в домино Осел

Найчастіше той, хто навчився грати у віртуальну версію Осла, не може відірватися від цього захоплюючого процесу. Грати в доміно потрібно правильно, тому спочатку вивчіть правила.

Суть гри

У грі беруть участь від двох до чотирьох гравців. Всім учасникам комп'ютер роздає по сім кісточок. Решта 28 штук із загального набору називаються «базаром», куди по ходу гри учасники «заходять» для пошуку кістки з потрібним для здійснення ходу кількістю точок. Правила багато в чому схожі на правила гри в доміно Козел.

Для зручності розкладки передбачена сортування каменів. Клацніть мишкою по нижній половині будь-якого наявного каменю, і все кістки цього номіналу перевернутися і згрупуються зверху в порядку зростання.

Суть гри полягає в наборі найменшого числа очок. Програє учасник, який першим набирає 101 очко.

Як грати в доміно Осел

Процес онлайн гри в доміно Осел нескладний. Правила такі:

 • Після роздачі комп'ютером кісток перший хід дістається учаснику, у якого є найменший дубль 1-1. Якщо такого дубля ні в кого немає, ходить гравець з великим дублем. У разі, якщо у гравців немає дублів, хід надається гравцеві, у якого є кістка 1-0;
 • Викладка кісток на стіл виконується у вигляді хреста: гравці можуть ставити свої фішки з чотирьох сторін щодо першої викладеної кістки;
 • Наявні на руках дублі дозволяють блокувати розкладку іншим гравцям з будь-якого боку, для цього хід робиться дублем і на екрані з'являється команда " закрити напрямок?»;
 • Закривати дублями можна одночасно кілька сторін хреста за один хід, але їх можна як блокувати, так і відкривати, використовуючи опцію " закрити напрямок? Ні";
 • Якщо у гравця немає підходящої кістки, він добирає фішки на базарі, поки не вибере підходящу, або поки не закінчиться Базар. Кількість "недоторканних" фішок на базарі визначає параметр Базар:» Весь«,» без однієї«,»без двох".
 • "Риба " - ситуація, коли жоден учасник гри не може виконати хід через відсутність необхідної кістки. Риба може бути оголошена при наявності дубля на руках або на базарі. Тоді вибирається настройка параметра риби»без дубля".
 • Якщо обрана Конвенція «свої на того, хто програв» - очки при рибі записуються тільки тому учаснику гри, хто набрав більше всіх, і тільки те, що він набрав. Якщо обрана Конвенція» свої " - окуляри записуються кожному учаснику гри. Якщо " Все на програв» - очки всіх гравців записуються тому, хто набрав найбільшу кількість очок.
 • Якщо два гравці або дві команди набрали рівну кількість очок, розігруються «яйця» - кому будуть записані всі очки, набрані гравцями при «рибі». Усі очки цього раунду додаються тому, хто програє в наступному раунді.
Домино Осел

Підсумок гри

 • Переможцем стає учасник, який виходить першим, тобто на руках у нього не залишається кісточок.
 • Переможеними вважаються в грі всі, у кого на руках залишилися кістки.
 • Результат, починаючи з 13 набраних очок, заноситься автоматично в зведену таблицю, яка дозволяє наочно побачити, скільки очок набирає кожен учасник гри.
 • Якщо у гравця з моменту початку гри сума очок за кожен взятий окремо раунд менше 13, йому окуляри не пишуться, а "запам'ятовуються" (пишуться червоним) на наступний раунд. Так відбувається, поки він не набере більше 13 очок за раунд. У цьому випадку всі очки, які були "запам'ятовуються", підсумовуються. Але якщо до того, як набрати 13 очок, гравець виграв, набравши 0 очок, то ті очки, які були "запам'ятовуються", автоматично "забуваються" і у гравця знову виходить 0 очок.
 • За зведеною таблицею гри визначається «осел», ним вважається гравець, першим набрав 101 очко.

Як грати в Осла пара на пару

Правила командної гри два на два в доміно Осел не відрізняються від варіанту, коли грає кожен за себе. Очки, набрані кожним гравцем команди, яка програла в поточному раунді, підсумовуються. Якщо один з гравців команди виставив всі кістки, ця команда вважається виграла.

Виграє команда гравців, першою набрала обумовлену кількість очок. Як правило, грають до 101 очка.

Крім того, на сайті lucky-fun.com є інші різновиди доміно: Козел і бліц.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ