oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Доміно Осел грати онлайн безкоштовно!

Доміно Осел
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 97 голосов)
oMain.oLobby.cg = 2040000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [2040000];

Розслабтеся за партією доміно осел онлайн, ця нехитра і цікава гра відмінно скрасить ваше дозвілля і принесе масу приємних емоцій! Грати в доміно осел зовсім не складно, навіть якщо ви новачок. Ця гра не змусить вас довго розбиратися в своїй структурі і довго думати, адже, щоб зрозуміти, як грати, досить лише прочитати правила, з якими ми вас обов'язково познайомимо на lucky-fun.com.

Домино Осел

З реальними людьми грати в доміно онлайн осел набагато цікавіше, і тут ми Вас порадуємо, адже на нашому сайті є і роботи, і справжні противники. Пора приступати до гри!

чому грати в доміно осел на lucky-fun.com так вигідно:

  • Гра абсолютно безкоштовна, ми не вимагаємо ніяких грошових вкладень, депозитів або переказів. Це справедливі умови, які ми цінуємо понад усе!
  • Ви можете грати з комп'ютером або реальними людьми, так що більше ніяких передбачуваних сценаріїв – тільки справжня гра!
  • Перед початком гри ми завжди знайомимо вас з правилами, а також даємо підказки. Ви будете почувати себе впевнено і комфортно, знаючи всі аспекти гри в доміно осел!
  • Не потрібно реєструватися або завантажувати що-небудь на свій комп'ютер. Вся гра відбувається на сайті онлайн. Так що вам не доведеться чекати!

Доміно - не тільки приємна гра, але і відмінний спосіб розвинути стратегічне мислення, і вміння вирішувати складні завдання. Не відмовляйте собі в можливості виграти! Грайте в доміно осел онлайн і випробуйте себе! Хто знає, може, саме сьогодні ви станете переможцем міжнародного турніру в доміно!

На сайті lucky-fun.com ви також можете грати доміно козел онлайн, вашими суперниками в цій захоплюючій грі будуть реальні, живі люди або комп'ютер. Постійні гравці можуть зареєструватися, це дозволить їм отримати бонуси і брати участь в турнірах!

Питання та відповіді (FAQ):

У чому відмінність доміно Осел?

Основних відмінностей у цьому різновиді доміно три. Перше - це можливість ходити від початкового дубля в чотири сторони. Друге – можливість блокувати напрямок, перевернувши дубль. І третя відмінність - у грі доміно Осел можна одночасно виставити два і більше дублів за їх наявності.

Який штраф передбачено, якщо у гравця залишився лише один дубль?

Після закінчення розіграшу відбувається підрахунок очок гравців кісток, що залишилися на руках. Якщо у гравця залишився лише один камінь – дубль пусто-пусто, йому записуються 25 штрафних очок. Якщо лишився один камінь шість-шість, гравець отримує штраф 50 очок на свій ігровий рахунок.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 97 голосов)
Осталось символов:
 
Высший Разум
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно Осел
Да, игра отличная. интереснее Козла. И сделана красиво. Очень профессиональная разработка.

ВероникаС
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно Осел
Супер, супер, супер! классный сайт1 игра потрясная!

Бармаглот
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Доміно Осел
Лично я не могу сказать что расслабляюсь во время игры в домино. Скорее напрягаюсь! но зато результат говорит сам о себе. Много выигранных партий!

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ