oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Правила гри в Деберц

У Деберц грають 2, 3 або 4 суперника. Грають кожен за себе або пара на пару колодою з 32 карт (від Туза до 7 в кожній масті). Деберц складається з гри на хабарі і оголошення комбінацій карт. Виграє гравець, першим набрав обумовлену кількість очок. У нашому ігровому клубі передбачений вибір кількості очок, до яких ведеться гра в Деберц: 301, 501 або 1001.

Роздача карт

Кожному гравцеві роздається по 6 карт. Роздача відбувається за годинниковою стрілкою. Верхня карта колоди, що залишилася, перевертається і визначає козирну масть для початку торгів. Якщо при першій роздачі одним з гравців було отримано чотири сімки різних мастей з шести розданих гральних карт, відбувається обов'язкова перездача.

Торгівля за козир

Гравець, який має право ходу, може замовити гру з поточним козирем або відмовитися - рятувати. Якщо він призначає гру в першому раунді торгів, поточний козир залишається в силі, а гравцеві, який вирішив грати, потрібно набрати максимальну кількість очок в даному раунді. Якщо всі гравці сказали ПАС в першому колі торгівлі, починається друге коло. Тепер будь-який гравець по черзі може вибрати козир на свій розсуд, крім масті, яка була козирем в першому колі.

При грі з ЗОБОВ'ЯЗАМИ (обов'язкове замовлення козиря) гравець, який має останнє слово в другому раунді торгів, зобов'язаний вибрати козир і грати, якщо всі гравці сказали ПАС. Гра з ЗОБОВ'ЯЗАМИ-Конвенція, яку можна змінювати при створенні гри.

Після торгів і оголошення козиря кожному гравцеві лунають ще по три карти. При грі удвох або втрьох, якщо гра була призначена в першому колі торгівлі, до першого ходу і оголошення комбінацій, кожен гравець може поміняти козирну сімку (при її наявності) на карту, що позначає козир.

Роздача карт може відбуватися по колу, або роздає стає переможець попереднього раунду.

При створенні заявки на гру право першого ходу можна надати замовив гру або першому після роздає.

Далі починається оголошення комбінацій.

Як нараховуються очки в Деберце

Очки в Деберці нараховуються за отримані карти в хабарах, комбінації і взяття останнього хабара в раунді.

Карти поза козирною масті мають наступне зростання і вартість: Туз = 11 очок; 10 = 10 очок; до = 4 очка; Д = 3 очка; в = 2 очка; 9, 8, 7 по 0 очок.

У козирній масті зростання карт і їх вартість інші: в = 20 очок; 9 = 14 очок; Т = 11 очок; 10 = 10 очок; до = 4 очка; Д = 3 очка; 8 і 7 по 0 очок.

Взявший останній хабар завжди отримує 10 очок.

Комбінації в Деберці

Правила игры в деберц

 • Три карти поспіль з ряду Т До Д в 10 9 8 7 складають ТЕРЦ - вартість 20 очок.
 • Чотири карти або більше поспіль з ряду Т До Д В 10 9 8 7 - півста-вартість 50 очок
 • Сім карт поспіль з ряду Т До Д в 10 9 8 7 складають комбінацію ДЕБЕРЦ
 • Козирні до і Д ( Белла) - 20 очок

Кожен гравець може оголосити свої комбінації (якщо їх декілька - оголошуються всі). Якщо комбінації є у декількох гравців, то з'ясовується, чия комбінація старше, за такими правилами:

 • Гравець або команда, що має комбінацію ДЕБЕРЦ, виграє партію не залежно від ігрового рахунку;
 • Півста старше будь-якого ТЕРЦЯ;
 • При однаковій комбінації старше та, у якій зростання більше (зростання - це старша карта комбінації);
 • При однаковому зростанні старше Козирна комбінація (якщо включена Конвенція – Козирна комбінація є). Це договірне правило, яке можна змінити, в налаштуваннях гри при створенні заявки;
 • Якщо обидві комбінації не козирні мають однаковий зріст, то зараховується комбінація гравцеві, що знаходиться першим по колу здачі.

Тільки гравець, у якого була старша комбінація, отримує очки. Жодна карта не може входити в дві і більше комбінацій, виключаючи карти Белли. Якщо гравець, чия комбінація виявилася старше, взяв хоча б один хабар, то до очок за карти в своїх хабарах він додає очки за комбінації. Якщо гравець не взяв жодного хабара, то очки за комбінації йому не зараховуються.

Залежно від налаштувань параметрів гри, комбінації можуть оголошуватися одночасно зі своїм першим ходом або перед початком гри.

Якщо вибрано параметр [C 1-м ХОДОМ] – кожен гравець оголошує комбінацію, якщо вона є, в момент свого першого виходу. А показується виграшна комбінація після того, як був зроблений останній хід в першому колі.

якщо обраний параметр [до гри] – кожен гравець оголосить комбінацію, якщо вона є, після того, як роздані карти по другому колу, до першого ходу в грі. Карти виграла комбінації показуються відразу після їх порівняння.

Комбінація БЕЛЛА унікальна, вона не перебиває інші комбінації, але і її не перебиває ніяка інша комбінація. Белла не оголошується перед першим ходом, як усі інші комбінації. Вона може бути оголошена в будь-який момент гри, коли гравець кладе на стіл карту зі складу Белли. Для оголошення Белли треба в момент ходу королем або дамою (з комбінації Белли) оголосити "Белла". Белла не буде зарахована, якщо гравець не взяв жодного хабара.

Деберц онлайн

Розіграш у Деберці

Правила розіграшу прості. Необхідно підкидати або перебивати карти в масть. Якщо немає карт в масть ходу - необхідно класти козирі. Якщо хід був зроблений козирною мастю-необхідно перебивати старшим козирем (при наявності такої можливості). Якщо немає карт в масть ходу і козирів - можна скинути будь-яку карту. Хабар отримує той, хто поклав старшу карту або старшого козиря, йому ж належить право наступного ходу. Хабарі перевертаються сорочкою вгору.

Підрахунок очок

Після того як зіграна остання хабар в раунді, кожному з гравців підраховуються набрані ним очки за карти і до них додаються очки за зіграли комбінації. За останній хабар додається 10 очок.

Якщо гравець набирає очок менше ніж суперник при грі удвох або обидва суперника при грі втрьох, то така ситуація називається БАЙТ (іноді Байд або Болт). Гравець, який отримав БАЙТ, записує 0 очок.

Якщо гравець і його опонент набрали рівну кількість очок, то такий результат називають Висячий Байт. Очки грає в цій партії зависнуть до результату наступного раунду, а його опонент записує свої очки на рахунок. За результатом наступної партії, якщо гравець виграє, то отримає очки за обидва раунди, якщо програє - очки за обидва раунди отримає його суперник.

Покарання та штрафи

При байті гравцю не нараховуються набрані очки. Вони діляться між суперниками, якщо гравців двоє, або переходять тому, хто набрав більшу кількість очок, якщо грають троє або четверо. У таблиці результатів з'являється символ байта б.за три байти може бути застосований штраф -100 очок.

Штраф за гру без хабарів. В налаштуваннях параметрів гри є договірна угода Гра без хабарів. При виборі -50 або -100 на гравця, який не взяв жодного хабара, накладаються штрафні санкції. Якщо вибрати параметр немає штрафу, гравець не буде покараний.

Закінчення гри

Гра Деберц закінчується, коли гравець або команда набирає встановлену кількість очок. В налаштуваннях параметрів гри можна вибрати один з двох варіантів підрахунку очок для визначення переможця.

Якщо обрана настройка набрати ОЧКИ, переможцем в партії стає команда або гравець, який набрав встановлену кількість очок в момент отримання хабара не чекаючи закінчення розіграшу всіх карт раунду за винятком випадку, коли це остання хабар.

Другий варіант завершити РАУНД. При виборі цього параметра гра закінчується після того, як гравець або команда, набравши виграшні очки, дограє раунд до кінця. Якщо два учасники набрали необхідну для перемоги суму, переможцем оголошується той гравець або команда, який набрав більше очок. При рівності очок переможе гравець або команда, які замовили гру. Якщо два гравці, які не замовили гру, набрали рівну кількість очок за підсумками розіграшу останнього раунду, переможцем оголошується гравець, що знаходиться першим від здає.

Другий варіант визначення переможця, як правило, застосовують на змаганнях зі спортивної версії гри Деберц

Налаштування параметрів (конвенцій) в заявці (грі).

Перед початком гри можна налаштувати наступні параметри гри:

 • Кількість гравців від двох до чотирьох або командна гра два на два;
 • Скільки очок необхідно набрати для перемоги;
 • Гра з ЗОБОВ'ЯЗАМИ або без. При грі з ЗОБОВ'ЯЗАМИ гравець, якому належить останнє слово, зобов'язаний вибрати козир і замовити гру. При грі БЕЗ ОБЯЗОВ при відмові всіх гравців замовити козир, відбувається перездача;
 • Черговість роздающего - ПО КОЛУ або ПРЕМОЖЕЦЬ ;
 • Право першого ходу належить гравцеві замовившему козир, або наступного за РАЗДАЮШІМ карти;
 • Відкрита карта-потенційний козир при грі вчотирьох дістається гравцеві, або роздає гравцеві;
 • Козирна комбінація, яка старше не козирною при рівному зростанні, з можливістю вибору настройки Немає або є;
 • Оголошення комбінацій каджим гравцем з його 1-м ХОДОМ або до першого ходу в грі;
 • Чи можна оголосити Беллу будь-якою картою;
 • Чи буде зарахована Незіграла Белла.
 • віднімається чи 100 очок при отриманні гравцем третього Байта;
 • Чи є штраф за гру без хабарів і розмір штрафу 50 або 100 очок;
 • Дограється раунд після набору необхідної кількості очок або гра припиняється відразу після отримання виграшного хабара.

правила гри в командний Деберц

У командний Деберц грають вчотирьох колодою з 32 карт (від Туза до 7 в кожній масті). Очки набрані гравцями команди підсумовуються. Виграє команда гравців, яка першою набере обумовлену кількість очок. Зазвичай грають до 501 очка.

Правила гри в командний Деберц аналогічні правилам гри в класичний Деберц, за винятком того, що гра ведеться два на два і партнери грають з урахуванням інтересів команди.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ