oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Хитрощі гри у нарди

Онлайн нарды

Для того, щоб виграти у нарди, гравцеві бажано розробити індивідуальну тактику. Але, оскільки ця справа нелегка і потребує тривалого часу, ми рекомендуємо вам скористатися досвідом інших гравців.

Ми не відкриємо Америку, якщо скажемо, що для виграшу в нарди необхідно чітко знати всі правила і бути дуже уважним. Кожен хід має бути продуманий, більше, бажано прораховувати гру на кілька ходів вперед, причому як своїх, так і противника. Багато досвідчені гравці перед кидком кісток радять уявити бажаний варіант і стверджують, що це правило часто спрацьовує. Ви можете вибрати свій варіант стратегії гри в нарди: йти вперед або тримати оборону, але вибраної стратегії потрібно дотримуватися всієї гри.

У нардах дуже багато залежить від перших ходів. Здавалося б, вся гра попереду можна розслабитися. Але будь-який професіонал вам скаже: саме перші ходи багато в чому визначають подальше розміщення фішок на полі. Намагайтеся заволодіти вигідними позиціями в будинку, це дасть вам перевагу в грі і довгі, і короткі нарди.

Прагніть зайняти більше трьох позицій у "голови" суперника і не давайте йому зробити те саме, таким чином ви зможете контролювати ситуацію.

Кидаючи кістки, не забувайте, що може випасти куш (дубль), адже наступний хід може перевернути всю гру і привести вас як до перемоги, так і поразки. Заздалегідь подбайте про те, щоб вам було чим ходити у разі випадання куша.

Намагайтеся ставити шашки подалі від 6-ї позиції, це потрібно для того, щоб легше було потрапити на 3-ю чверть. Також постарайтеся використати тактику стрімкого наступу: перевести всі фішки з 2-ї чверті на 3-ю за один хід. Коли шашки суперника підійдуть до першої чверті, постарайтеся перекрити йому хід. Вивчіть правила гри в нарди "на зубок".

Під час гри не забувайте, що суперник напевно також має свої секрети та стратегії, намагайтеся поставити себе на його місце та зрозуміти, яким буде його наступний хід. На нашому сайті ви можете грати в нарди онлайн з реальною людиною або з роботом без реєстрації та абсолютно безкоштовно.

Щоб вигравати в довгі нарди, слід дотримуватися особливої тактики. Не потрібно нічого вигадувати, методика давно розроблена, просто скористайтеся нею

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ