oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Довгі нарди: атакувати чи захищатися?

Кожен гравець у довгі нарди, напевно, замислювався про те, яку тактику гри вибрати. Що краще – нападати чи тримати оборону? Однозначної відповіді це питання немає, усе залежить від ситуації. Розглянемо деякі з таких ситуацій.

Играть бесплатно нарды длинные

1. Якщо під час кидка вам випадає мало очок

Тут є кілька варіантів.

 • Звичайно, ваш будинок ближчий до вас і далі від суперника, тому захищати його було б простіше. Можете спокійно займатися обороною, якщо гра тільки почалася, використовуйте свою перевагу на відстані. Поки що у грі довгі нарди задіяно мало шашок, а порожніх осередків, навпаки, багато, спокійно тримайте оборону.
 • Якщо гра в самому розпалі, і, з одного боку, вам випадає мало очок, але, з іншого, у вас уже багато шашок біля будинку суперника - намагайтеся там і закріпитися, розташувавши свої шашки в будинку суперника.
 • Якщо зорі дають мало очок не тільки вам, а й вашому супротивникові, нападайте! Якщо, звичайно, біля вашої оселі не склалася небезпечна ситуація. Тоді не слід поспішати.
 • 2. Якщо при кидку випадає достатня кількість очок

  Якщо сьогодні – ваш день і вам випадає багато очок, краще атакувати. Але знову ж таки, потрібно враховувати ситуацію - за найменшої загрози суперника доведеться захищати свій дім.

  Як зрозуміти, наскільки сильна загроза? Для цього зазвичай оцінюють кілька факторів: скільки є порожніх осередків, куди ви можете піти, скільки шашок у вас в руці і скільки ходів на території суперника ви можете зробити.

  Підбиваючи підсумки, можна сказати коротко: згідно з правилами довгих нардів, потрібно прагнути до нападу, проте, за найменшої загрозі вашому будинку, захищайте його.

  Ми абсолютно впевнені, що у нашому Безкоштовному клубі luckforfree.com вам сподобається у реверсі грати не менше, ніж у нарди. Адже ці дві ігри мають чимало спільного. У реверсі для гри також використовуються спеціальна дошка та фішки, грати можна лише вдвох. На нашому сайті ви можете грати як з комп'ютером, так і реальною людиною.

  DMCA.com Protection Status
  ПРОБНАЯ ИГРА
  без регистрации
  ПРОБНА ГРА без реєстрації
  ЗАЯВОК НА ІГРИ:
  ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
  ЗАРАЗ НА САЙТІ:
  СЬОГОДНІ
  ТИЖДЕНЬ
  МІСЯЦЬ