oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Ворожіння з нардів

Онлайн нарды

Небагато знають, що гра в нарди не завжди була лише захоплюючою грою. Три тисячі років тому у давній Персії нарди допомагали астрологам передбачати долі людей та приймати доленосні рішення. Як це було можливо?

Справа в тому, що нарди символізували рух небесних світил та зміну пір року, часу доби тощо. . Так, наприклад, ігрове поле уподібнювалося до зоряного неба і, як зірки рухаються по небу в один бік, так і фішки рухалися строго по колу. Дошка умовно ділилася на чотири частини, які відповідає чотирьом порам року. 12 місяців знайшли своє відображення у дванадцяти лунках для фішок на кожній половині дошки, а загальна кількість лунок – двадцять чотири – прирівнювалася до кількості годин на добу. Загальна кількість шашок в обох гравців - 30, тобто стільки ж, скільки місячних та безмісячних днів на місяць. Але це ще не все. Якщо порахувати суму очок на протилежних сторонах зорі (ігральної кістки), то вийде число 7, саме стільки планет було відомо перським ученим у ті часи.

Звичайно, нікому з нас не спаде зараз на думку гадати за допомогою нард, але грати в онлайн нарди люблять дуже багато хто . Адже нарди – гра для мудрих людей, граючи в них, потрібно мислити стратегічно та вміти передбачати розвиток подій. При цьому багато залежить від удачі, від того, яка комбінація вам випаде під час кидка.

У нашому Безкоштовному клубі luckforfree.com ви можете грати у нарди безкоштовно та не витрачати час на реєстрацію. Більш того, можна вибрати один із трьох різновидів гри: Довгі, Короткі або Кавказькі нарди. Гра Довгі нарди вважається більш давнім різновидом, а Короткі - найпопулярніші в сучасній Європі. Правила гри в Кавказькі нарди схожі на правила Коротких, але один нюанс робить їх абсолютно самобутнім та оригінальним. Грайте, порівнюйте, отримуйте задоволення на сайті luckforfree.com.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ