oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Історія нард. Які існують різновиди

Онлайн нарды

ННарди входять до найдавніших настільних ігор на планеті. Найбільшого поширення ця гра набула на Сході, хоча є думка, що її прямий попередник - давньо-римська гра табула.

Грають у нарди завжди вдвох. Для гри використовується спеціальна дошка, що складається з двох полів, 30 шашок (по 15 для кожного гравця) та ігрові кістки (зорі). Той, хто перший пройде повне коло ігровим полем і викине їх за межі поля, перемагає.

У цій грі результат залежить однаково від розуму та удачі. Можливо, нарди не входять до найпростіших ігор, але, навчившись у них грати, ви обов'язково станете їх відданим шанувальником на все життя.

Кавказские нарды
Кавказькі нарди - один із найпопулярніших різновидів нард. Ця гра цікава тим, що її правила досить прості, але при цьому вона вимагає роздумів, у ній поєднуються ризик та розрахунок. Очевидна перевага Кавказьких нардів полягає в тому, що гра не займе багато часу, але при цьому допоможе вам підняти настрій, наприклад, у коротку робочу перерву. Ви запросто зможете дозволити собі зіграти дві-три партії в обідню пору, адже одна партія триває 7-10 хвилин.

Кавказькі нарди мають багато спільного з класичними короткими нардами (розстановка шашок, правила їх ходу та виставлення), проте є важлива відмінність у правилах збивання шашок, яка дозволила цьому виду гри виділитися в окремий різновид.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ