oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Чим відрізняються кавказькі нарди від інших різновидів гри?

Кавказские нарды

Нарди не дарма залишаються однією з найпопулярніших настільних ігор протягом багатьох століть. Ця гра і цікава, і непередбачувана одночасно. Один з найпопулярніших різновидів нард - Кавказькі нарди.

Кавказькі нарди дуже близькі до Коротких нардів і при цьому мають чимало відмінностей від Довгих. Рух шашок у Кавказьких нардах здійснюється назустріч один одному і нагадує справжню битву, тоді як у Довгих нардах це, швидше, змагання, а точніше – біг наввипередки. У Кавказьких нардах, як і в Коротких, ви можете "побити" шашку супротивника, це можливо, якщо ви ставите шашку в комірку, в якій знаходиться лише одна шашка суперника. Ну, а та сама відмінність від інших видів нард, що виділяє Кавказькі нарди в окремий різновид - не можна "побити" чужу шашку, перебуваючи у своєму "будинку", і після цього сховатися. Перед початком гри рекомендуємо вам уважно вивчити правила нард на нашому сайті.

У Безкоштовному клубі luckforfree.com ви можете зіграти у Довгі нарди, Короткі нарди та Кавказькі та порівняти ці варіанти. Кожен різновид гри цікавий по-своєму, переконайтеся в цьому самі.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ