oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Шашки онлайн грати з реальними людьми!

oMain.oLobby.cg = 0; oMain.oLobby.gg = 30;

Гра шашки була винайдена тисячі років тому, але сьогодні вона залишається такою ж популярною, як і за часів фараонів. Єдина зміна-з появою Інтернету ми стали грати в шашки онлайн, що набагато зручніше. На сайті lucky-fun.com:

  • не потрібно шукати партнера по грі. Можна грати з роботом або реальним суперником. Якщо ви новачок або просто хочете розслабитися - зіграйте партію з комп'ютером. Якщо хочете отримати нові враження-запрошуйте пограти реальну людину, для цього просто створіть заявку з бажаними параметрами.
  • купувати набір для гри не потрібно. Намальовані шашки і дошка майже не відрізняються від справжніх, а повноекранний режим дозволить розглянути всі деталі і збільшує реалістичність зображення. Щоб розгорнути картинку на весь екран, натисніть F11.
  • можна грати в будь-який час доби. Навіть пізно вночі є можливість включити комп'ютер і сісти за онлайн шашки.
  • грайте вдома, під час перерви на роботі, у відрядженні, у відпустці. Головне-наявність інтернету і комп'ютера.
Шашки онлайн

Шашки з комп'ютером

В грі з роботом безліч переваг. Для початківця-це можливість застосувати на практиці отримані теоретичні знання і створити власну стратегію. Досвідченому гравцеві гра в шашки з комп'ютером допоможе відпочити після напруженого поєдинку з реальним противником, відточити майстерність і потренуватися в створенні комбінацій.

Тут немає місця суперечкам або неуважності, розумна машина виключає можливість неправильних ходів або махінацій. Ви так само, як і в реальній партії, можете запропонувати нічию або здатися. Для цього потрібно натиснути на відповідні значки в правому нижньому кутку сторінки з грою.

Різновиди шашок

варіанти гри відрізняються між собою кількістю шашок і клітин на ігровому полі, а також правилами. На сайті lucky-fun.com представлені два основні різновиди:

  • Звичайні шашки - найпопулярніший варіант в Інеті. Саме в нього ми вчимося грати в дитинстві в першу чергу. Гравці отримують по 12 фішок контрастних кольорів, поєдинок ведеться на 64-клітинному полі. Шашки займають три найближчих до гравця ряду, починають завжди білі. Для ходу використовуються тільки темні клітини. Учасник самостійно вирішує, яким чином побити ворожі фігури, якщо є кілька варіантів бою.
  • Міжнародні-гра найбільш популярна в країнах Європи та Азії. У цьому варіанті бій ведеться на 100-клітинному полі. У розпорядженні суперників по 20 фішок контрастних кольорів. Відрізняється ця версія від російської також правилами ведення бою, способами визначення нічиєї і записи. Міжнародні шашки допомагають "розтягнути" задоволення, адже гра триває довше, ніж в російську різновид.

Корисні поради

здавалося б, що складного в цій грі, в яку грають навіть молодші школярі? Але якщо ви скористаєтеся нашими порадами, станете вигравати набагато частіше:

  • щоб зберегти фішки, переміщуйте їх парами або невеликими групами;
  • тримайте під контролем центр поля, зміцніть там свої позиції. Таким чином суперник не зможе вас заблокувати;
  • постарайтеся якомога більше фішок провести в дамки-такі шашки здатні на багато що;
  • продумуйте кожен крок. Це" золоте " правило для всіх настільних ігор, і шашки тут не виняток.

Як грати в шашки на lucky-fun.com

Для початку визначитеся, з ким грати - комп'ютером або живим суперником. Після цього натисніть Не кнопу "грати з роботом" або "створити заявку". При створенні заявки виберіть бажані параметри: різновид гри, кількість часу на хід і ін.ви можете запросити будь-якого відвідувача сайту або тільки своїх друзів, грати в режимі "Приват". Потім у верхньому правому куті сторінки з'явиться Зелена прямокутна клавіша, натиснувши на яку, ви перейдете на сторінку з грою.

У розділі налаштування можна регулювати гучність звукових ефектів, вибирати колір фону, дозволяти скасовувати хід. Також кожен учасник сам регулює розмір ставки: від 100 до 1000 FUN. За 15 секунд до закінчення часу очікування ви почуєте спеціальний звуковий сигнал.

Пропонуємо вам пройти нескладну процедуру реєстрації: вона займе всього пару секунд. Зареєстровані учасник мають набагато більше повноважень, можуть брати участь в турнірах і отримувати додаткові бонуси.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ