oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Блог Игрового клуба lucky-fun.com страница 8

Як з'явилися кістки для гри в нарди

У багатьох настільних іграх використовують спеціальні кубики, які служать визначення кількості ходів. Звідки взялися гральні кістки? Із чого їх виготовляли кілька тисячоліть тому? У яких іграх їх використовують сьогодні?

Подробнее...

Гра в карти та поезія – дві головні пристрасті Н.А. Некрасова

Багато геніальних людей ми знаємо тільки з одного боку: чим вони прославилися, їхні великі твори чи відкриття. Але часто їхнє особисте життя таїть у собі неймовірні секрети. Сьогодні ми розкриємо одне із секретів російського поета М.А. Некрасова.

Подробнее...

Перекладний дурень - особливості гри онлайн

В даний час налічується близько 60 видів гри в Дурню. Про більшість із них ми навіть ніколи не чули, але в Підкидного, Перекладного та Парного (2х2) дурня грати вміють і люблять багато хто з нас. Всі ці три види гри представлені на нашому сайті, і сьогодні ми поговоримо про особливості гри в Перекладного дурня.

Подробнее...

Дебют у шашковій партії: основні помилки гравців і пастки, що ними використовуються.

Всі промахи та помилки шашистів можна умовно поділити на дві групи: технічні та психологічні. Для підвищення рівня майстерності гравцеві необхідно систематизувати помилки, проаналізувати та встановити причину їх виникнення, а також вміти користуватися пастками у дебюті партії для отримання позитивного результату наприкінці.

Подробнее...
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ