oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Гороскоп для геймерів – який ти гравець?

Всі ми любимо грати у різні ігри. Хтось віддає перевагу більш серйозним розвагам, типу преферансу або нардам, комусь подобається зіграти партійку-іншу в Дурня або битися з дитиною в шашки, а хтось обожнює ігрові автомати. Винахід інтернету подарував улюбленим розвагам друге життя.

Багато років люди сперечаються про те, що важливіше: вміння людини грати чи прихильність удачі. Прихильники першого варіанта вивчають теорію та багато грають, щоб набратися досвіду. Для тих, хто покладається на успіх, достатньо знати правила гри. Навіщо обтяжувати себе зайвими знаннями, якщо сьогодні просто не ваш день – карти приходять не супер.

Блэкджек онлайн

Для тих, хто з інтересом ставиться до гороскопів і довіряє їм, ми приготували "геймерський" гороскоп. Так-так, існує і такий. Можливо, прочитавши про особливості свого знака, ви зробите якісь висновки і частіше виграватимете.

Тим же, хто не вірить у жодні гороскопи, радимо поставитися до цієї інформації, як до жарту.

Отже, почнемо.

Овни

Овни - люди гарячі та енергійні, можуть програвати цілі стани, бо їм важко зупинитися. Повністю розчиняються у грі. Граючи в комп'ютер у затишній домашній обстановці, їм нічого не варто зламати клавіатуру або тріснути по комп'ютеру кулаком - це стосується, звичайно, чоловіків. При цьому часто щасливі та дуже успішні у грі. Вам порада: тримайте себе в руках і знайте міру.

Тільці

Тельці - любителі накопичувати не тільки в реальному житті, а й у грі. Можуть робити маленькі ставки тривалий час, а також дуже пунктуальні. Ретельно вивчають теорію, перш ніж сісти грати. Так само, як і Овни, емоційні. Рада: будьте сміливішими! Граючи в автомати, поставте на Max Bet, тим більше, що нашому сайті грати в автомати та інші ігри можна безкоштовно.

Близнюки

Близнюки - це два в одному з усіма наслідками. Одна гра – це надто нудно. "Відкрию я нарди, а ще загляну в ігрові автомати, і рулетка теж не завадить," - приблизно так думає справжній Близнюк. Це розумні та хитрі гравці, одна біда – їхня увага перескакує з одного на інше, що заважає зосередитися. Можуть накопичувати, а потім необдумано все втратити в одну секунду. Рада: не розпилюйтеся на безліч справ відразу, зосередьтеся на чомусь одному.

Раки

Раки - завжди однозначно віддадуть перевагу онлайн клубу реальному закладу. Адже мій дім – моя фортеця! Забобонні, дотримуватимуться всіх прикмет і ритуалів, дуже важко переживають програш. Цікаве поєднання: експресивні, але обережні. Тобто. можуть поставити на кон усе, що є, але встигнуть подумати. Рада: спокій і ще раз спокій! І не бійтеся назад - вибрали стратегію, дотримуйтесь її до кінця.

Лев

Лев - цар звірів, і в грі почувається царем. "Я переміг, а як могло бути інакше?"-Щиро дивується Лев. З легкістю роблять великі ставки та... виграють! Можливо, їм справді допомагає їхня впевненість у собі. Це найбільш захоплюючий геймер серед усіх 12 знаків. Трохи скромності вам не завадить, а якщо все-таки програли - не варто так вбиватися!

Діви

Діви - акуратні у всьому. Зайвий раз не ризикують і люблять дотримуватися інструкцій - будь то звичайні правила або поради досвідчених гравців. Розваги долі. Найчастіше віддають перевагу покеру ігровим автоматам або рулетці. Зауважте: найуспішніші покеристи світу - Діви. Рекомендація: можливо, все-таки іноді варто відірватися на повну?

Ваги

Терези - гармонія понад усе. Процес повинен приносити задоволення. Добре, коли поряд є приємний співрозмовник, адже головне – провести приємний час. Іноді у Терезів виникають проблеми з вибором правильної стратегії - адже їх так багато! Швидше виберуть ігрові автомати онлайн, ніж розваги. Радимо: спробуйте все по черзі, тим більше, що на нашому сайті luckforfree.com грати можна без депозитів, навіть реєструватися не обов'язково.

Скорпіони

Скорпіони - жорсткий, небезпечний та розумний суперник. Мало того, що до поєдинку підходить відповідально, ставки навмання не робить, так ще й має проникливість і логічне мислення. Самі вирішують, у що грати і скільки ставити, ні до чиїх порад не дослухаються. “Хто ж із нас виграє, цікаво? Ти? Але в тебе немає досвіду, ти погано знаєш правила, не використовуєш стратегію Мартінґейла, думаєш повільно, а головне - граєш проти МЕНЕ!” Такі справжні Скорпіони. Їм і поради давати немає сенсу, вони й так усі знають.

Стрільці

Стрільці - відрізняються легким ставленням до життя та гри, зокрема. Виграв – чудово, програв – ну і що? Життєрадісні оптимісти – так їх можна охарактеризувати одним словом. Можуть намагатися відіграватися, що не завжди хорошо. Схильні до залежності від ігор. Рекомендація від luckforfree.com: будьте розважливими!

Козероги

Козероги - розважливі та економні. Бережуть свої заощадження, тому безкоштовна гра на нашому сайті для Козерогів - найкращий варіант, грайте без обмежень! Часто виграють, оскільки прислухаються до порад та з цікавістю читають теорію. Люблять брати участь у турнірах. Рекомендація: не варто так серйозно ставитися до гри, це лише розвага.

Водолії

Водолії - дуже успішні завдяки своїй неординарності. Не знаєш, чого від них чекати – вони багато читають та люблять експериментувати з різними тактиками. Цей факт, до речі, іноді спричиняє програш. Але Водолії не впадають у відчай і часто досягають успіху. Рада: навчайтеся грати в команді, а також не довіряйте всьому, що пишуть в інтернеті).

Риби

Риби – великі скромники. Часто не наважуються сісти за ігровий стіл лише після умовлянь. Але якщо вже сіли, тримайтеся! Завдяки сильній інтуїції рознесуть усіх супротивників у пух і порох. Однак і для Риб знайдеться порада: будьте сміливішими, але не ризикуйте марно.

На нашому сайті ви знайдете безліч якісно зроблених ігор, представники всіх знаків Зодіаку залишаться задоволеними. Впевнені, правила перекладного дурня будуть зрозумілі всім без винятку!

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ