oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Цікаві факти про гральні карти

Онлайн дурак

Карткова колода – річ справді магічна. Картам приписують силу, кожному рангу – своє сакральне значення. А чи знаєте ви, що......

Карти – майже календар

Дивна схожість має вміст карткової колоди зі звичайним календарем. Так, чотири різних масті являють собою всі пори року (або, якщо завгодно - квартали). Дванадцять місяців представлені всіма валетами, жінками та королями – так званими листами «з обличчям». Сума всіх карт з джокером, якщо прийняти туз за одиницю, дорівнює 364 - тільки, скільки і днів на рік. Два джокери в одній колоді – виходить високосний рік. У великій колоді 52 карти – стільки ж, скільки й тижнів на рік.

Карти – це капітал

Не зараз, звичайно, але в далекому 17-му столітті на території, де тепер розміщується сучасна держава Канада, гральні карти на якийсь час стали офіційною валютою для французьких підкорювачів нового континенту. Справа в тому, що отримання партії банкнот та монет із Європи затрималося, а місцеве населення за свою працю перестало отримувати зарплату. Щоб уникнути бунту, владі довелося роздати людям карти, завірені печатками, і він служили свого роду «замінниками» грошей до того моменту, як скарбниця поповниться справжньою валютою.

Туз – молодша карта

Одиниця, двійка, трійка, четвірка... І так далі до найголовнішої карти – Короля. Зрештою, у століття, коли зародилася карткова колода у знайомому нам вигляді, вище за короля не було жодної карти. І не могло бути. Все змінила Велика французька революція, після якої парижани – законодавці карткової моди – поставили «одиничку»-тузу, як символ просто людини, вищий за короля. З того часу жодних змін подібний розклад не зазнав.

Втім, у тому ж покері>, наприклад, туз може обрати ранг туза – наприклад, використовувати його як меншу карту .

Ми сподіваємося, що наведені тут факти видалися вам цікавими. Ми й надалі готуватимемо для вас добірки найцікавіших фактів!

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ