oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Історія та різновиди Доміно

Важко знайти людину, яка нічого не чула про гру доміно. Однак багато хто знає лише загальні правила: потрібно приставляти пластинки з однаковою кількістю точок один до одного так, щоб утворилася єдина лінія. Виграє той, хто перший скине свої кісточки. Але сьогодні ми заповнимо прогалину і розповімо про найцікавіші факти, пов'язані з цією розвагою.

 • «Батько» доміно – гральні кістки. Платівка (яку, до речі, також називають «кістку») – ні що інше як розворот звичних гральних кісток, які використовують для гри в нарди, наприклад. А самі кістки з'явилися у Китаї приблизно у 12 столітті.
 • Китайський варіант довший за європейський.
 • Появі доміно в Європі ми зобов'язані Марко Поло, принаймні саме йому приписують цей факт. Купець і мандрівник із Венеції привіз на батьківщину розвагу з чергової подорожі Азією.
 • Першими шанувальниками розваги стали ченці. Святим отцям заборонялися карткові ігри, телевізора та інтернету ще не було, тому вони з великим захопленням зустріли нову розвагу. Одна з версій походження назви зводиться до того, що її назвали на честь чорно-білих плащів ченців-домініканців.
 • У Кореї та Індії за допомогою кістяшок досі пророкують долю.
 • Усього на сході існує близько 50 різновидів гри. Платівки в них діляться на масті, цивільні та військові, а у багатьох є власні назви: Земля, гусак, людина, квітка сливи, довгонога сімка тощо.
 • Домино онлайн
 • Найвідоміший «нащадок» класичного китайського різновиду – Маджонг. Він був популярний у штатах у 20-х роках минулого сторіччя.
 • Спочатку нульового очка не було, воно з'явилося лише в європейському варіанті.
 • Можливо, кілька століть тому між Америкою та Китаєм був зв'язок. Інакше як пояснити факт, що ескімоси мають схожу гру?
 • Ви здивуєтеся, але ця розвага стрімко розвивається. Нові різновиди з'являються і зараз, наприклад, пасьянс Рене Міллера придумали років 30 тому. Багато в чому це стало можливим завдяки мережі Інтернет. А якщо ви ще не знаєте правила гри в доміно, прочитайте їх на нашому сайті.
 • І як же без містики – деякі дослідники вважають, що у грі зашифрована система система світобудови. Вчені спираються на те, що в доміно 7 цифр, від нуля до шістки, відповідно до семирічної будови Всесвіту.

На нашому сайті розміщено 3 різновиди гри: Доміно Осел та Козел, у тому числі командна версія доміно два на два.

Кожна з них цікава по-своєму і варта того, щоб навчитися грати. Великий плюс нашого порталу – можна грати безкоштовно скільки завгодно. Тут немає демо версій, після гри в які доводиться платити. Всі розваги безкоштовні також можна не реєструватися. Грайте з живими гравцями, щоб пережити нові емоції – така можливість є на luckforfree.com.

Домино Блиц

Два види доміно, однієї з найпопулярніших настільних ігор представлені на сайті luckforfree.com. Окрім звичного Козла, класичного виду доміно, наш Безкоштовний ігровий клуб надає всім любителям настільних ігор можливість зіграти в Осла.

У кожному виді гри учасники отримують по 7 кісточок, а загальна кількість кісточок - 28. Головне завдання гравців - якнайшвидше викласти кісточки на стіл, адже перемагає той, хто першим вийде з гри. Інші підраховують кількість очок на кістках, що залишилися у них на руках. Грають зазвичай від двох до чотирьох осіб.

Здавалося б, зовсім невеликі зміни у правилах виділяють Осла, Козла в окремі різновиди гри. Яка з них цікавіша – судити вам, але для цього потрібно обов'язково спробувати зіграти у кожну.

У нашому ігровому клубі у доміно грати безкоштовно ви можете у будь-який зручний час. Більше того, вам не знадобиться реєстрація і на ваш ігровий рахунок буде нараховано спеціальну ігрову валюту FUN.

Існує близько 40 видів доміно, особливо великий вибір варіантів цієї гри на Сході. У цій частині світу різновиди гри носять дуже поетичні назви, наприклад, "гвоздики у тумані". У європейців все не так романтично: "козел", "осел", "телефон", "ковбаса"...

Цікаво, що доміно Осел є чимось середнім між варіантами Козел і Телефон. З грою Козел цей варіант поєднують основні правила, а ось зовні Осел має велику схожість із Телефоном. Основні відмінності від Козла в Ослі стосуються дублів. Гра дуже динамічна і однозначно принесе вам безліч позитивних емоцій.

На нашому сайті ви можете грати в цей і в інші різновиди доміно безкоштовно та без реєстрації.

Домино Козел

Доміно Козел - це класичний вид доміно, в який вміють грати абсолютно все. Правила гри легко освоїть навіть дитина, але від цього вона не стає менш цікавою.

У безкоштовному ігровому клубі luckforfree.com ви можете грати в доміно Козел з реальним противником (для цього достатньо залишити заявку на гру) або з комп'ютером. Щоб гра принесла вам максимальну насолоду, ми розробили безліч опцій. Наприклад, ви самі можете вирішити, скільки часу знадобиться на обдумування ходу, вибрати командний варіант гри або звичайний, а також визначити бажану кількість учасників. Більше того, ви навіть можете вибрати колір ігрового столу та регулювати гучність звуку.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ