oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Короткі нарди. Навчання та практика

Нарди - не просто захоплююча гра, за якою приємно провести час, а й засіб для розвитку розумових здібностей та вироблення в собі таких якостей, як терпіння, завзятість, цілеспрямованість.

Короткие нарды

Сьогодні ті, хто хочуть познайомитися з нардами, освоїти правила, вивчити стратегії та тактики можуть легко знайти потрібну інформацію в Інтернеті. А ось кілька десятиліть тому гравці-початківці відвідували клуби шанувальників гри, переймали досвід один у одного, шукали необхідну інформацію в тематичних виданнях та ін. Зараз все набагато простіше: в мережі величезна кількість сайтів, присвячених настільним розвагам, у тому числі й розглянутому, а також ігрових клубів онлайн, де можна не тільки познайомитися з теорією, але попрактикуватися спочатку з комп'ютером, а потім реальними суперниками. При цьому як противник може виступити як досвідчений професіонал, так і геймер-початківець, якщо ви поки робите перші кроки в грі.

Таким чином можна познайомитися з правилами коротких нардів і вирішити, чи цікаві вони вам, чи потрібно далі заглиблюватися в вивчення їх тонкощів і який саме різновид гри вам ближчий. Ми сьогодні поговоримо про короткі нарди.

Практика, безумовно, дуже важлива, але щоб стати дійсно хорошим гравцем, без багажу теоретичних знань не обійтися. Навіть у мережі, щоб знайти гідний матеріал, доведеться попрацювати. Геймери, які мають такі знання, не завжди поспішають ділитися своїм досвідом. Тому щоб стати професійним гравцем, потрібно докласти чимало зусиль, вміло поєднуючи при цьому тренування та вивчення теоретичного матеріалу. Якщо ж людина має на меті приємно провести час і просто грає на своє задоволення, заглиблюватися у всі тонкощі, звичайно, нема чого.

Поки геймер не впевнений у своїх силах і не бажає перед іншими демонструвати свої прогалини у знаннях, можна скористатися навчальними відео, яких достатньо в мережі, і почати практику з гри з комп'ютером. Тим не менш, рано чи пізно доведеться перейти на ігри з реальними людьми, адже з усіма тонкощами та хитрощами нардів можна познайомитися лише у процесі гри з живим супротивником.

Варто також зазначити, що нарди будуть не менш корисними для розвитку різноманітних здібностей у дітей, ніж шашки або шахи. Така розвага вчить мислити стратегічно, розвиває різні здібності та просто дозволяє з користю проводити вільний час.

Поради для новачків

У процесі гри в короткі нарди можуть скластися різні ситуації. Відповідно, і діяти в таких випадках необхідно по-різному: включаючи логіку, використовуючи інтуїцію або повністю покладаючись на успіх. Але є класичні ситуації, що часто зустрічаються, для яких існують оптимальні варіанти рішення. Знання про них будуть корисні геймерам-початківцям і не тільки. Перерахуємо основні рекомендації досвідченим і не дуже нардистам: Нарды короткие онлайн играть бесплатно без регистрации с компьютером

  • Вбити 2 зайців одним пострілом. Якщо на початковому етапі поєдинку у вас є реальна можливість одним ударом побити два камені суперника, обов'язково скористайтеся нею. Ваш ризик мінімальний: у партнера навряд чи на початку матчу добре організований захист, але навіть якщо він виб'є ваш камінь, повернути його назад на поле не важко. А суперник буде змушений повертати обидві постаті на полі. А це, в гіршому випадку, дозволить виявитися вам на крок попереду партнера, а в кращому - наступним кроком відправити на бар ще один камінь противника і в своєму будинку в одному осередку встановити дві фігури, що суттєво ускладнить партнерові повернення його фішки на поле бою.
  • Використання дубля на початковому етапі гри в короткі нарди має бути ефективним. Дубль у нардах – це завжди добре, головне – вміти розумно ним скористатися. На початку матчу при випадінні дубля постарайтеся у своєму будинку зайняти максимальну кількість позицій. Цим ви ускладните противнику повернення з бару вибитих фігур. Наприклад, якщо ви дотримуєтеся стратегії утримання суперника, блокуєте сьомий пункт (зробити це можна за наявності дублів 1:1, 3:3, 6:6), противнику буде важко залишити вашу домівку.
  • Стратегічно обґрунтовані кроки на початку поєдинку. На початковому етапі матчу є можливість перегородити дорогу для каміння партнера у вашому домі. Це досягається внаслідок збільшення кількості заблокованих осередків та будівництва захисту у вигляді лінії з кількох осередків поспіль. Наприклад, при випаданні 3:1 ходіть 6:1 і 8:5, і у вас уже два заблоковані трикутники в будинку. Те саме у разі випадання на кістках 6:4 або 5:3. Спробуйте цей прийом під час гри на нашому сайті luckforfree.com.
  • Коли ви розумієте, що програєте кроки. Коли ви помітили, що суперник обігнав вас по ходах або ж збудував сильну перешкоду для виходу вашого каміння зі свого будинку, тримайте там дві фігури в одному осередку. При цьому намагайтеся заблокувати трикутники у своєму будинку. У такому положенні існує 2 виходи: чекати дубля, щоб перескочити через перешкоду партнера і якнайшвидше потрапити додому, або дочекатися помилки суперника, яка дасть вам можливість камінням, що знаходиться в його будинку, вибити його фігури.
  • Намагайтеся закрити каміння. У процесі гри намагайтеся кількість одиночних фігур привести до мінімуму. Це значно зменшить шанси суперника вибити ваші фішки на бар і збільшити свою перевагу в кількості ходів. На початку поєдинку це не так складно, а ось після вибудовування суперником перешкод у своєму будинку цей процес не здасться вам таким вже простим.

Віримо, що дані рекомендації допоможуть геймерам-початківцям не тільки перемагати, а й накопичити такий потрібний для новачка досвід. На нашому сайті ви можете грати в онлайн нарди у будь-який зручний час.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ