oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Блог Игрового клуба lucky-fun.com страница 5

Тонкощі гри в Деберц

Деберц – відносно молода, але дуже популярна гра. Головне завдання гравця - набрати якнайбільше очок, при цьому гра може тривати до 301-го, до 501-го або до 1001-го очка, залежно від домовленості гравців. Грати в деберц можна вдвох, утрьох чи вчотирьох.

Подробнее...

Секрети гри в Дурня

Завжди вигравати у гру Дурень? Це цілком можливо. Ми розповімо вам про головні секрети цієї захоплюючої та улюбленої всіма з дитинства гри.

Подробнее...

Виграшні комбінації у шашках

Напевно, ви чули про таке поняття, як комбінації в шашках. Але чи застосовували ви їх насправді? Якщо ви новачок у шашковій грі і досі не наважувалися це зробити, можете почати з найкоротших і найпростіших комбінацій, поступово їх ускладнюючи.

Подробнее...

Коротко про головні різновиди гри Преферанс

Розглянемо три найпопулярніші варіанти гри Преферанс: Ленінград, Сочі, Ростов. Чим вони відрізняються один від одного, у чому їх сильні та слабкі сторони. У кожний із цих різновидів ви можете грати безкоштовно на нашому ігровому порталі luckforfree.com.

Подробнее...

Джокер - найзагадковіший персонаж в історії карткових ігор

Чи любите ви грати в карти або віддаєте перевагу настільним іграм, напевно ви знайомі з цим персонажем. Зазвичай його зображують у вигляді блазня, і він здатний принести успіх своєму власнику. Хто ж це? Безжурний джокер, ми присвятимо йому статтю в нашому блозі.

Подробнее...
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ