oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Особливості гри в Командний деберц

Можливо, гра Деберц не так широко відома, як покер і преферанс. Але той, хто опанує правила цієї гри, покохає її назавжди.

Як і в преферансі, у Деберц кожен гравець намагається набрати більше хабарів. Тільки якщо у преферансі підраховують кількість самих хабарів, то в Деберці вважають кількість набраних очок.

Існує кілька варіантів гри, які відрізняються деякими нюансами у правилах, наприклад, Харківський та Одеський деберц. Ми ж поговоримо сьогодні про варіант гри, який виділяється не лише правилами, а й деякими іншими параметрами. Йдеться про гру Командний деберц.

Відмінні риси гри

По-перше, у грі беруть участь чотири гравці, які діляться на дві команди.

По-друге, після того, як гравці приймають рішення грати та вибирають козир, вони отримують додатково по 2, а не по 3 карти, як у звичайній грі. Загальна кількість карток (32) ділиться на чотирьох, по 8 кожному.

По-третє, потрібно пам'ятати, що у вас є не тільки суперник, навіть два, а й напарник, а це робить гру принципово іншою.

Деберц командный

Поради гравцям

Тим, хто хоче в Командний деберц грати онлайн без реєстрації безкоштовно і вигравати, буде корисно знати наступні моменти. У цій грі головне - вміти аналізувати і робити висновки, адже після кожного ходу у вас буде більше інформації про карти, що залишилися.

  • Якщо суперник почав розігрувати якусь масть, але хід перейшов до вас – не повторюйте його гру, тобто ходіть з іншої масті. Адже напевно він мав певну мету, не варто допомагати йому в цьому. І навпаки, якщо суперник почав бити козирем якусь масть, заходьте з неї за першої нагоди.
  • Обов'язково вважайте козирі, що вийшли. Козирних карт не так вже й багато - всього 8, тому слідкувати за ними ви просто зобов'язані. Якщо ви можете "вибити" у суперника козир - робіть це, не замислюючись.
  • Боріться за останній. При вдалому розкладі він може принести вам кілька десятків очок (наприклад, ваш козирний валет - 20, туз одного суперника - 11, десятка другого - 10 і сам послід -10 дадуть вам 51 очко, а ваш партнер теж може скинути щось варте).
  • Якщо всі козирі вже вийшли, заходьте із великих карт, які у вас є. Таким чином, ви збережете право ходу за собою, інакше суперник може просто відібрати у вас ці великі карти.
  • Наприкінці гри, якщо ваша команда набирає очок менше, ніж команда суперників (наприклад, 800 проти 900), не варто даремно ризикувати і замовляти гру - адже суперник може зробити кілька ходів і закритися. Пасуйте, змушуйте суперника замовляти гру, тоді ви матимете шанс вивести його на байт.
  • У випадку, якщо ваш партнер зробив хід, у якому ви можете покласти свого короля або десятку, кладіть десятку. Адже в такому разі ці 10 очок будуть точно зараховані до вашої команди, а ви нічого не втратите, ті карти, що б'є десятка, поб'є і король.

Ви можете спробувати скористатися цими порадами прямо зараз, граючи в Командний деберц на сайті luckforfree.com. А потім рекомендуємо вам порівняти цю гру з преферансом, тим більше, що грати в преферанс онлайн безкоштовно ви можете у нашому Безкоштовному ігровому клубі в будь-який зручний для вас час.

Не знайшли, що шукали?

Посилання для швидкого доступу

гра онлайн в карти як грати доміно правила гра в карти дев'ятка правила
як розставляються шашки карти перекладної дурень грати онлайн безкоштовно з реальними людьми ігри онлайн грати безкоштовно покер без реєстрації
нарди як правильно грати щоб виграти поради професійних покеристів дурень стратегії
виграш у нарди коксом хто придумав преферанс і коли правила гри рулетка
як грати в кінга в карти нарди короткі грати шашки дебюти
ходи в нардах розташування фішок у нардах початок преферанс пітер правила
карти дурень грати онлайн безкоштовно проти комп'ютера звання в дурня онлайн грати в дурня вчотирьох
деберц що за гра техаський холдем докладні правила підкидний дурень грати з комп'ютером без реєстрації
грати доміно в козла техас холдем покер комбінації 1000 картки
як грати в шашки онлайн з одним що таке нарди правила шашки для початківців

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ