oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Домовленості у грі Деберц

Уявіть собі ситуацію. Ви граєте у Деберц, роздача була вашою. Розклад жахливий – ні комбінацій, ні прикриття – тузів та десяток, ні валетів та дев'яток, які могли б потенційно стати козирями. Партнери двічі пасують, ви зібралися перездавати, але суперники повідомляють: "Грай, ми з зобов'язаннями!"

Щоб уникнути таких ситуацій, до початку гри краще обговорити усі питання з опонентами. В онлайн грі все простіше - можна просто поставити галочки в налаштуваннях та шукати суперника, виходячи зі своїх побажань.

Які пункти варто обговорити із суперником до початку гри?

Торгівля

Грати можна з обов'язками або без.

  • З зобов'язаннями - якщо після двох кіл торгівлі бажаючих розіграти масть не знайшлося, то це доведеться зробити тому, хто здає. Навіть якщо у нього немає комбінацій та гідного прикриття.
  • Без зобов'язань - у такому разі учасникам просто перездають карти.

Також перед початком партії слід домовитися про те, чи можна козирною сьомою забирати відкриту козирну карту, що лежить під колодою. Тобто. якщо у вас після роздачі виявилися гарні карти та козирна 7-ка, ви погодилися грати при першому колі торгівлі, а під колодою лежить манела (козирна 9-ка), то можете покласти сімку під колоду, а манеллу забрати собі.

Карткові комбінації

Якщо біла, терц і берц прийняті у всіх різновидах, то іноді до них додають ще сотню (5 одномісних карт поспіль) та Деберц (6 одномісних карт за старшинством). При випадінні останньої комбінації гравець автоматично виграє партію.

Біла

Найчастіше білу оголошують, коли кладуть першу карту із цієї комбінації (даму чи короля). Але допускається оголошення козирного мар'яжу і під час другої карти.

Онлайн деберц

Підрахунок балів

Гра може вестися до 301-го, 501-го чи 1001-го очок. На нашому сайті luckforfree.com ви знайдете також бліц-варіант до 101 балу. Чому такий розбіг? Це залежить від кількості гравців: удвох можна вибрати короткі варіанти, до 101 або 301, а вчотирьох - довгий, до 1001. Хоча цю опцію у грі Деберц онлайн кожен вибирає за своїм бажанням.

Штрафи

У деяких випадках за три байти поспіль у гравця знімають 100 очок як штраф. Також іноді водять штраф, якщо учасник не взяв жодного хабара протягом одного раунду. Така ситуація називається “лижа” або “болт” та штрафується від 50 до 100 балами.

На ігровому порталі luckforfree.com кожен відвідувач може вивчити всі види домовленостей самостійно. Також ви можете зіграти в командний деберц

Варто спробувати всі варіанти, адже грати можна безкоштовно. Реєстрація не є обов'язковою. Щоб отримати максимум емоцій, вивчіть правила Деберца і грайте у зручний час. Для гри з реальним суперником потрібно просто залишити заявку або відповісти на чужу.

А ще радимо прочитати статтю присвячену тонкощам гри в деберц.Термінологія гри та головні секрети.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ