oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Гра Бура - випадковість чи стратегія

Гра Бура відноситься до розряду преферансних, тобто. таких, які засновані на “хабарі” та підрахунку очок. При цьому вона набагато простіше самого преферансу, кінга, віста чи бостона. Один із її великих плюсів – динамічність. При цьому гравець повинен вміти прорахувати ходи свої та суперника, хоча багато залежить і від прикупу.

Бура игра

Суть гри

Кожен геймер отримує по 3 карти, одна з карт колоди стає козирною. Ходять однією картою або кількома одномісними. Противник повинен побити їх або старшими за рангом, або козирними. У такому разі він забирає їх собі. Якщо хоча б одну карту він не може відбити - потрібних немає, то їх собі забирає той, хто ходив.

Очки підсумовуються, перемагає гравець, який першим набере 31 бал. Колода використовується стандартна, що складається з 36 аркушів. Зазвичай грають або 11 партій (малий робер), або 21 (великий робер).

Як зараховують бали у бурі

Кількісні значення є тільки у “картинок” і десятки; 6, 7, 8 і 9 не принесуть власнику нічого. Бали зараховуються так:

  • за туз - 11;
  • за короля - 4;
  • за даму - 3;
  • за валета - 2;
  • за десятку - 10.

Виграшні поєднання

Гра була б досить нудною, якби в ній були відсутні виграшні поєднання. Наблизити перемогу допоможуть такі комбінації:

  • Бура - зараховується виграш у партії, якщо гравця на руках одразу три козирі;
  • Москва -поєднання Т+Т+Т - зараховується виграш у партії;
  • лист - три одномісні картки – дають право позачергового ходу;
  • Мала Москва - 6+6+6, де одна шістка козирна - дає право позачергового ходу, навіть якщо у суперника Лист.

Цікаво, що ситуація під час партії змінюється щохвилини. Гра передбачає поєднання випадковості, стратегії та тактики.

На нашому порталі кожен відвідувач може настроїти гру для себе. Вибирайте кількість раундів -11 або 21, кількість часу, необхідного на хід, якими будуть угоди - екстра або мінімальними. Грати в онлайн гру Бура набагато комфортніше, ніж в офлайн варіант - ви можете зайти на сайт у будь-який час дня та ночі , запросити грати друзів або незнайомих людей. При цьому реєструватися не обов'язково та платити ні за що не потрібно. Якщо ви ще не знайомі з правилами гри Бура, прочитайте їх на нашому порталі.

Бура в літературі та кінофільмах

Можливо, ви будете здивовані, але ця гра згадується в деяких популярних фільмах і в літературі, особливо в піснях. Наприклад, у всенародно улюбленому фільмі “Місце зустрічі змінити не можна” персонаж на прізвисько Цегла зізнається, що зумів виграти у бурю браслет. Також у фільмі "Холодне літо 53-го" в цю розвагу картки грають герої.

Група “Аліса” у пісні “Полювання” згадує цю гру, співає про неї і М.Шуфутинський, і гурт “Billy's Band”. А письменник В.Шаламов у оповіданні “Шахрайська кров” у 1959-му році писав, що бура є другою за поширеністю у кримінальному світі.

У безкоштовному ігровому клубі luckforfree.com ви знайдете безліч карткових та настільних ігор, а також ігрові автомати та рулетку .

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ