oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Різновиди гри 1000

У чому секрет популярності гри Тисяча, однієї з "молодих" карткових розваг?

На перший погляд, у ній нічого особливого. Але поєднання вміння гравця мислити і елемента непередбачуваності, а також різноманітність домовленостей та штрафів і становлять особливість Тисячі.

Коротко про суть гри

Гравці беруть хабарі та намагаються набрати понад 1000 очок. Кожна карта приносить певну кількість балів, за винятком 9-ки. Велике значення мають мар'яжі - поєднання короля і жінки, кожен мар'яж може стати козирним і приносить різну кількість очок. Правила класичної версії гри 1000 ви знайдете на нашому сайті, а сьогодні ми поговоримо про її різновиди.

1000 з торгівлею на двох

Загальні правила змінюються таким чином:

  • учасники отримують по 10 карток;
  • залишок (це 4 штуки) поділяють на 2 стопки, у кожній по 2. Вони лежать сорочкою вгору, щоб ніхто не бачив їхньої масті та гідності.

Після цього геймери торгуються. Вони по черзі називають суму балів, яку припускають набрати. Той, хто назвав максимальну кількість, виграє торги та забирає собі карти з одного стосу, попередньо показавши їх супернику. Натомість він кладе 2 непотрібні, на його думку, карти у 2-й закритий стос і ходить.

Далі йде розіграш. Якщо гравець, що замовив гру, збере оголошену кількість балів, він записує їх на свій рахунок. Якщо ні – забирає цю суму від своїх балів. Його супротивник підраховує свої очки за стандартною схемою.

1000 з торгівлею на трьох гравців

Тут кожен учасник отримує по 7 штук, а 3 решти залишаються лежати закритими на столі, це буде прикуп. Далі геймери торгуються, і той, хто виграв торги, розкриває закритий стос, показує карти гравцям та забирає їх собі. Потім він роздає супротивникам по 1 непотрібній.

Торгівля втемну

Торгуватися можна і втемну, коли геймери не заглядають свої карти. У такому разі вони навмання називають суму, яку планують набрати. Виступаючи у цьому варіанті ігри тисяча не показує суперникам прикупу, а при вдалому ході партії всі її учасники записують подвоєну кількість балів.

Играть тысяча онлайн

501 очко

У цьому різновиді також традиційні правила, але є такі зміни:

ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ