oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Різновиди гри 1000

У чому секрет популярності гри Тисяча, однієї з "молодих" карткових розваг?

На перший погляд, у ній нічого особливого. Але поєднання вміння гравця мислити і елемента непередбачуваності, а також різноманітність домовленостей та штрафів і становлять особливість Тисячі.

Коротко про суть гри

Гравці беруть хабарі та намагаються набрати понад 1000 очок. Кожна карта приносить певну кількість балів, за винятком 9-ки. Велике значення мають мар'яжі - поєднання короля і жінки, кожен мар'яж може стати козирним і приносить різну кількість очок. Правила класичної версії гри 1000 ви знайдете на нашому сайті, а сьогодні ми поговоримо про її різновиди.

1000 з торгівлею на двох

Загальні правила змінюються таким чином:

 • учасники отримують по 10 карток;
 • залишок (це 4 штуки) поділяють на 2 стопки, у кожній по 2. Вони лежать сорочкою вгору, щоб ніхто не бачив їхньої масті та гідності.

Після цього геймери торгуються. Вони по черзі називають суму балів, яку припускають набрати. Той, хто назвав максимальну кількість, виграє торги та забирає собі карти з одного стосу, попередньо показавши їх супернику. Натомість він кладе 2 непотрібні, на його думку, карти у 2-й закритий стос і ходить.

Далі йде розіграш. Якщо гравець, що замовив гру, збере оголошену кількість балів, він записує їх на свій рахунок. Якщо ні – забирає цю суму від своїх балів. Його супротивник підраховує свої очки за стандартною схемою.

1000 з торгівлею на трьох гравців

Тут кожен учасник отримує по 7 штук, а 3 решти залишаються лежати закритими на столі, це буде прикуп. Далі геймери торгуються, і той, хто виграв торги, розкриває закритий стос, показує карти гравцям та забирає їх собі. Потім він роздає супротивникам по 1 непотрібній.

Торгівля втемну

Торгуватися можна і втемну, коли геймери не заглядають свої карти. У такому разі вони навмання називають суму, яку планують набрати. Виступаючи у цьому варіанті ігри тисяча не показує суперникам прикупу, а при вдалому ході партії всі її учасники записують подвоєну кількість балів.

Играть тысяча онлайн

501 очко

У цьому різновиді також традиційні правила, але є такі зміни:

 • потрібно набрати 501 бал;
 • козир оголошує гравець, який забрав прикуп;
 • козирну масть у розіграші міняти забороняється;
 • мар'яж оголошують після того, як взяли хабар.
 • Окуляри за мар'яж надають так:

  • хрестовий - 20;
  • бубновий - 40;
  • піковий - 60;
  • червовий - 80.

  Гра 1000 безкоштовно на luckforfree.com

  На нашому ігровому порталі карткова гра 1000 входить у топ найпопулярніших розваг. Кожен відвідувач може грати безкоштовно та без реєстрації. Але якщо ви витратите лише 20 секунд на реєстрацію, то отримуватимете приємні бонуси у вигляді додаткової безкоштовної ігрової валюти та зможете спілкуватися з іншими відвідувачами у чаті.

  Якщо ви забули правила гри 1000, прочитайте їх відразу. Ми постаралися написати їх просто та зрозуміло.

  На сайті luckforfree.com розміщено десятки найрізноманітніших карткових та настільних розваг, у багато з них можна грати з живими суперниками.

  DMCA.com Protection Status
  ПРОБНАЯ ИГРА
  без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ