oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Дев'ятка VS Сімки

На нашому ігровому порталі ви можете знайти безліч цікавих онлайн розваг, як настільних (нарди, шашки, доміно), так і карткових. Карткові ігри умовно можна розділити на дві категорії:

  • у яких потрібні певні знання та досвід (преферанс, деберц, тисяча);
  • те, навчитися грати в які простіше простого (дев'ятки, сімки, дурень).

Сьогодні ми поговоримо про гру, яку добре пам'ятаємо з дитинства – Дев'ятці. Ця розвага дуже нагадує за своєю суттю пасьянс, за бажання, в неї можна грати й поодинці. Можливо, мало хто знає, але є ще одна гра, дуже схожа на Дев'ятку, можна сказати, її клон - Сімка.

Суть Дев'ятки

Гравець, у якого на руках знаходиться бубнова 9-ка, робить перший хід. Він викладає цю карту на стіл, а завдання суперників - викласти карти, які старші або молодші за номіналом бубнової 9-ки. Молодші карти (спочатку 8, потім 7, після 6) викладаються зліва, а старші (10, Валет, Дама, король, Туз) - праворуч. Якщо такої карти немає, можна покласти 9 будь-якої іншої масті.

Використовується колода з 36 аркушів, які здаються порівну кожному противнику. Грати можна удвох, утрьох чи вчотирьох.

Відмінність Дев'ятки від Сімки

У Семерці також потрібно викласти всі наявні на руках карти в порядку зростання, щоб утворився ряд від найменшої до найстаршої. Однак тут насамперед викладається хрестова 7-ка і використовується 52-х карткова колода. За рахунок цього нюансу ігровий процес триватиме трохи довше.

Карточная игра Семерка

Дев'ятка дуже поширена в країнах колишнього Радянського Союзу, тоді як гра Сімка дуже популярна в країнах Європи.

Секрети гри

Стратегія гри в Дев'ятки та Сімки однакова. Необхідно пам'ятати, що найстарші і наймолодші карти можуть стати для вас своєрідним баластом, тому краще швидше їх позбуватися. Адже, зрештою, програє той, хто останнім покладе карту, а це буде або Туз, або шість (або дві в Семерках). Саме ці карти знаходяться по краях ланцюжка.

Солгасно правилам гри Дев'ятка є сенс притримати карти однієї масті, що йдуть поспіль за рангом, наприклад, у вас є 10, Валет, Дама пікові. У такому разі, з одного боку, ви будете впевнені, що вам не доведеться пропускати хід і, з іншого, не дасте супротивникові закінчити ряд.

На нашому ігровому порталі luckforfree.com ви можете грати в будь-яку гру безкоштовно, також реєструватися не обов'язково, хоч можливо. Реєстрація забере у вас кілька секунд, проте принесе додаткові бонуси.

Також обов'язково скористайтеся можливістю грати з живим суперником - це додасть розваги особливих емоцій.

Карткових ігор існує безліч. Серед них є, наприклад, народні (всі різновиди Дурню), складніші (Преферанс, Покер), а є зовсім прості (Вірю – не вірю, П'яниця). До останньої категорії можна віднести також Дев'ятку та Сімки, які дуже схожі на пасьянси.

Игра Семерка

Уся справа у простих правилах. Саме тому їх часто відносять до розваг, які легко освоїть навіть діти. А найсправедливіше їх записати до категорії Сімейні.

Зауважимо, що прості – не означає примітивні! Багато карткових розваг з простими правилами вимагають від учасників знань у галузі психології, вміння логічно мислити та інше. Ті самі Сімки можна віднести до стратегічних ігор, для перемоги в яких гравцеві необхідна багаторівнева ігрова тактика. У поєдинку з досвідченим противником доведеться постаратися і ретельно прорахувати наслідки як своїх дій, так і дій опонента. В іншому випадку можна програти навіть із вдалим початковим розкладом.

Через прості правила Сімки і люблять геймери. Особливою популярністю ця гра користується онлайн варіанті.

Сімки - карткова гра, дуже поширена в англомовних країнах, а в російськомовних державах розвага з подібними правилами називається Дев'ятка. Ці ігри мають дві основні відмінності:

  • У Семерках використовується колода з 52 карт, а в Дев'ятці - 36 карткова.
  • У Семерках гральний ряд учасники починають викладати з 7, а в Дев'ятці – з 9.

В іншому правила гри Сімки ідентичні правилам Дев'ятки.

Основні положення

У Семерках використовується колода з 52 карт, яка лунає повністю по одній карті по колу. Учасників може бути від трьох до шести. Грати вдвох не так цікаво, адже противники знатимуть один розклад. В ігровому клубі luckforfree.com будь-який бажаючий може гра Сімки для всіх безкоштовна.

Поєдинок починає власник хрестової сімки, першою на ігрове поле кладеться саме ця карта. Гравці ходять за годинниковою стрілкою. У гравця, який ходить другим, три варіанти:

  • прогулятися будь-якою іншою сімкою,
  • прогулятися хрестовою вісімкою,
  • зайти хрестовою шісткою (ближні за номіналом до сімки листи).

Далі учасники кладуть на ігрове поле найближчі за номіналом карти до наявних.

За один хід геймер має право покласти на поле лише одну картку. Коли ходити нема чим, учасник поступається ходу наступному. Пропустити хід за власним бажанням не можна. У грі онлайн, якщо у геймера немає карти, він автоматично позбавляється ходу, а біля його імені з'являється слово “Пас”.

У поєдинку перемагає лише один учасник - кому вдалося першим позбавитися всіх своїх карт.

Багато хто полюбив Сімки онлайн за логічну послідовність ігрового процесу. Спробуйте зіграти в гру Дев'ятку, цей знайоміший варіант гри вам сподобається не менше. Грайте на нашому сайті без реєстрації або зареєструйтесь – вибір за вами. Реєстрація дає додаткові можливості, у тому числі отримання FUN - безкоштовної ігрової валюти. Розібратися у правилах гри на luckforfree.com зможуть легко навіть новачки.

Игра Семерка

Гра Сімки дуже схожа на гру Дев'ятки, головна відмінність - вона завжди починається з хрестової сімки і грається колодою з 52 карт. Ця гра широко поширена у багатьох країнах світу, де має свої особливості.

Наприклад, в індійському варіанті перший хід надається сімці черв'яків, можливе використання кількох колод в одній грі. Наприкінці гри підраховуються очки та програє той, у кого сума очок залишилася найбільшою. В Іспанії для гри використовується особлива колода з 40 карт, а у Франції гравець, що знаходиться зліва від дилера, може покласти будь-яку карту, після чого інші гравці вибирають навколо якої з карт вибудовувати комбінацію. Свої варіанти гри мають Німеччина, Японія, Швеція, Фінляндія та інші країни.

Грайте в Сімки онлайн на нашому сайті, для цього вам не потрібно реєструватися та витрачати свої кошти, також ви можете вибрати , з ким грати - з реальним партнером чи роботом.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ