oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Грати в Дев'ятку онлайн безкоштовно!

oMain.oLobby.cg = 2150000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [2150000];

Безкоштовна гра в Дев'ятку – одна з найцікавіших сучасних карткових ігор. Вона дуже захоплююча і динамічна, подарує вам масу позитивних емоцій. Число учасників повинно бути не більше 4-х і не менше 2 - х.Найкраще зупинитися на варіанті з трьома або чотирма учасниками-граючи удвох, гравці швидше прорахують масті і ранг карт суперника. Всі карти колоди лунають гравцям на самому початку гри, тому зробити це буде дуже легко і просто.

Але головне – в Дев'ятку онлайн грати можна безкоштовно, а також без обов'язкової реєстрації. Щоб освоєння гри пройшло ефективніше, рекомендуємо вам ознайомитися з її основними правилами. Традиційно в ній бере участь колода, що складається з 36-ти карт, які здаються по одній в напрямку руху годинникової стрілки.

Починаючи грати в Дев'ятку онлайн безкоштовно без реєстрації , орієнтуйтеся на учасника, який має на руках бубнову дев'ятку. Саме вона першою кладеться на стіл. Наступний гравець викладає вісімку з лівого боку або десятку - з правого, або ж починає інший ряд, кладучи трефову, червову або пікову дев'ятку, потім право ходу передається наступному по колу гравцеві. Кожен з них повинен покласти поруч з центральною 9-кою карту молодшого або старшого рангу. Якщо такої немає, учасник пропускає свій хід.

В Дев'ятку онлайн грати продовжують, керуючись цим же принципом: доповнюють створені ряди картами відповідних рангів і мастей. При цьому кожен з учасників має право покласти одну карту, міняти її після доповнення ряду не можна.

Девятка онлайн играть

Стратегія гри в Дев'ятку

У гру Дев'ятка без реєстрації зможе грати кожен бажаючий, керуючись загальними правилами. Але будь-яка гра має свою індивідуальну стратегію. Наприклад, хід гри в Дев'ятку нагадує хід гри в доміно: з карт, наявних на руках, гравець вибирає тільки ті, за допомогою яких можна добудувати ряд.

Спочатку може здатися, що безкоштовною грою в Дев'ятку управляє випадок, проте це не зовсім вірно. Якщо ви зумієте розгадати карти, які знаходяться у супротивників, то зможете змушувати їх регулярно пропускати свій хід і ваші шанси на перемогу зростуть. Головна мета для вас-неупереджено оцінити ситуацію, викласти правильну карту і "допомогти" іншим програти.

Радимо вам звернути увагу на 6-ки і тузи всіх мастей гри Дев'ятка онлайн. Ці карти можуть стати як перевагою в грі для вас, так і своєрідним баластом. Якщо у вас на руках кілька карт однієї масті, що йдуть за рангом поспіль і включають шістку або туз (наприклад, 8, 7, 6 або Король,Туз), то ви можете не поспішати їх викладати, а змусити противника пропустити хід. Адже, якщо у нього нічим ходити, ви спокійно викладаєте 8, потім 7 і потім 6, в той час як суперник пропускає хід. Однак тут існує небезпека перетримати карти, тобто. суперники закриють всі інші ряди, і ви залишитеся зі своїми 6, 7, 8. Підібрати правильну тактику вам допоможе особистий досвід, тому більше тренуйтеся.

Граючи в Дев'ятку онлайн без реєстрації з дотриманням вищевказаних рекомендацій, ви значно наблизите для себе ймовірність перемоги. Зверніть увагу на ще один момент: не варто використовувати відразу всі 9-ки, наявні на руках. Викладаючи їх, ви даєте більше можливостей суперникам скоріше позбутися від своїх карт, адже у них з'явиться більше варіантів ходу.

У грі Дев'ятка онлайн ви зможете прекрасно розвивати навички логічного мислення. Намагайтеся грати так, щоб швидше побудувати ряди за допомогою карт тієї масті, шістка або туз якої є у вас на руках. Але якщо є вибір, що покласти першим – дев'ятку, туз однієї масті або 6-ку інший масті, завжди віддавайте перевагу тузу. Тут важливо враховувати той факт, що для позбавлення від 6-ки вам потрібно зробити всього чотири ходи, а для позбавлення від туза – цілих п'ять.

Правила гри в Дев'ятку онлайн

При відсутності карт необхідної масті, граючи без реєстрації в Дев'ятку, вам доведеться пропустити свій хід. Якщо необхідні карти все ж є, пропускати хід за своїм бажанням не можна, потрібно обов'язково ходити. Переможцем виступає тільки один учасник, тут немає 1-го, 2-го та інших призових місць. Всі призові очки дістануться в кінці абсолютному переможцю.

Інші учасники вважаються такими, що програли, призові бали їм не нараховуються. Абсолютний переможець в кінці гри отримає на свій рахунок приз у вигляді спеціальної ігрової валюти FUN. Від традиційної карткової гри Інтернет-версія відрізняється тим, що гра закінчується, як тільки хоча б один учасник повністю позбавляється від карт.

В кінці гри виходить 4-ри ряду карт 4-х мастей. Зліва будуть лежати карти молодшого рангу, праворуч-старшого. Починайте грати без реєстрації в Дев'ятку, і вам неодмінно вдасться стати переможцем!

Ця гра настільки захоплююча, що спонукає знову і знову занурюватися в неї. Ви оціните в lucky-fun.com:

  • реалістичну графіку, що імітує справжній ігровий стіл;
  • ненав'язливий звуковий супровід, який відтворить атмосферу реальної гри;
  • інтуїтивно зрозумілий, простий в управлінні інтерфейс.

Коли ви насолодитеся цією картковою грою в повній мірі, оцініть не менш динамічну і захоплюючу гру Кінг без реєстрації в нашому клубі lucky-fun.com!

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ