oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Дев'ятка. Правила гри

Правила онлайн ігри в Дев'ятку настільки прості, що в них можна розібратися прямо на ходу, під час першої партії. Але для вашої зручності ми проведемо невеликий інструктаж. У Дев'ятку можуть грати від 2 до 4 осіб. Використовується добре всім знайома колода з 36 карт. Її потрібно поділити порівну між усіма учасниками.

Карточная игра девятка правила

Карткова гра починається з того, що щасливий володар бубнової дев'ятки викладає її на стіл. А далі все гранично просто. Наступний гравець може покласти десятку праворуч, вісімку зліва або почати нижче новий ряд дев'яткою іншої масті. Далі ходять третій і четвертий учасники (якщо в грі більше 2 осіб). Кожен кладе поруч карту на ранг старше або молодше, або дев'ятку. Якщо відповідних рангів і мастей немає, - доведеться пропускати хід.

Так Триває це будівництво рядів до тих пір, поки у одного з гравців не залишиться карт. Поклав на стіл останню карту і стає переможцем.

Як бачите, все набагато простіше, ніж в покері або перферансі. Дев'ятка онлайн - відмінний спосіб розслабитися і приємно провести час разом з суперниками, що знаходяться «по той бік екрану».

Але це ще не все! Якщо ви засвоїли все вищевикладене, то ми готові відкрити вам ще пару секретів.

Не заважайте суперникам вигравати & ndash; допоможіть їм програти!

Ви, напевно, вже помітили, що гра в карти Дев'ятка в чомусь схожа на доміно. З того, що у гравця є на руках, він повинен вибрати те, що допоможе йому добудувати ряд. Противники займаються тим же самим.

З боку здається, що в Дев'ятці найважливішу роль відіграє випадковість. Але це не так. Холодний розрахунок допоможе розправитися з суперниками, змушуючи їх постійно пропускати ходи. Ваше завдання –оцінити ситуацію, вгадати, які карти є у ваших суперників, і, роблячи правильні ходи,« допомогти & raquo; опонентам програти.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ