oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Угода

Офіційні умови участі в ігровому клубі lucky-fun.com є однаковими для всіх користувачів, визначені власником даного ресурсу і можуть бути прийняті Користувачем тільки в цілому.

Доступ користувача до участі в ігровому процесі, а також до управління персональним рахунком проводиться тільки на основі обраних користувачем в ході реєстрації логіна та пароля.

Брати участь у Клубі lucky-fun.com, як гравець, може будь-яка людина, яка досягла віку, з якого закони його країни дозволяють брати участь в іграх. Мінімальний вік, починаючи з якого гравець має право реєструватися в ігровому клубі - 18 років.

Користувач має право брати участь в Ігровому Клубі тільки в тому випадку, якщо законодавством його країни або його регіону не забороняється грати в онлайн ігри через Інтернет.

Реєструючись в Ігровому Клубі, за замовчуванням гравець дає згоду на показ свого псевдоніма в списку кращих ігор.

Необхідні умови участі в ігровому клубі, з якими повинен погодитися гравець:

  • Мені є 18 років і закони моєї країни та мого регіону дозволяють мені брати участь в онлайн іграх;
  • Я уважно ознайомився з правилами Ігрового Клубу, повністю їх розумію і буду строго ними керуватися;
  • Я повністю несу відповідальність за збереження в таємниці імені та пароля, обраних мною при реєстрації. Будь-які дії, вчинені з використанням мого імені та пароля, розцінюються як вчинені мною;
  • Я відповідаю за достовірність інформації, представленої мною при реєстрації;
  • Я розумію, що адміністрація Ігрового Клубу у будь-який момент може запросити документи, що підтверджують мої персональні дані, зазначені при реєстрації;
  • Я розумію, що при не наданні необхідних документів або наданні недостовірних даних мій аккаунт може бути заблокований;
  • Я зобов'язуюся використовувати свій аккаунт в Ігровому Клубі тільки за його прямим призначенням;
  • Я розумію, що одному гравцеві дозволяється мати тільки один аккаунт на даному ресурсі. При виявленні декількох аккаунтів у одного гравця, облікові записи гравця будуть заблоковані без попереднього повідомлення.

Дані умови в будь-який час можуть бути змінені адміністрацією Ігрового Клубу.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ