oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Перше знайомство з нардами онлайн

На думку письменника Десмонда Морріса, відмінною рисою людського вигляду є те, що з віком він не втрачає потягу та пристрасті до ігор. Склад розуму та мислення людини "ігрові". Людям подобається грати, незалежно від того, які це забави: інтелектуальні, на швидкість реакції, логічні, на спритність рук, стратегічні, рольові та інше. У будь-якому віці людина любить грати, і це чудово, адже розваги допомагають їй впоратися з поганим настроєм та стресом, розвинути свої інтелектуальні здібності, добре провести час у компанії друзів.

Онлайн нарды

Настільні розваги відомі людині дуже давно. Наприклад, нарди популярні і улюблені практично в кожному куточку планети. В даний час геймер може вибрати: чи пограти йому на дерев'яній дошці, відчуваючи в руках зорі і повністю поринувши в атмосферу гри, або зробити це за комп'ютером, не витрачаючи час на пошуки супротивника та підготовку до поєдинку.

Нардам вже понад п'ять тисяч років, а прийшли вони до нас зі Сходу. З того часу розвага стала одним із найпопулярніших на планеті і в нього з'явилася величезна кількість шанувальників. За своєю поширеністю та популярністю гра не відстає від шахів. Навіть дошки для шахів часто роблять двосторонніми – з одного боку поле, призначене для шахового поєдинку, а з іншого – для матчу у нарди. Але шахи з моменту свого виникнення перетворилися на цілу філософію, стали інтелектуальним видом спорту, а от нарди залишилися простою розвагою для двох. Проте за це їх і цінують. Різновидів гри дуже багато, кожен бажаючий може знайти для себе найбільш підходящу.

Труднощі, з якими стикається геймер-початківець під час матчу в нарди онлайн

Перша проблема, яку новачок визначає для себе – це викид зар за допомогою генератора. Часто незнання правил і інструкцій, нерозуміння того, що відбувається на ігровому полі приводять у того, що більшість геймерів-початківців звинувачують у всьому машину. Якщо новачок самостійно не познайомиться з правилами або поряд не буде людини, здатної пояснити їй хоча б елементарні правила гри нарди, матч перетвориться на безглузде переставлення каміння. На ставлення до цієї гри впливають багато чинників: характер геймера, майстерність суперників і навіть місце, де народився гравець. Так, наприклад, у Туреччині, Азербайджані, Ірані, Грузії любов до розваги передається з покоління до покоління.

Играть бесплатно нарды длинные

З чим пов'язані проблеми гравців-початківців:

  • Психологічні бар'єри. Невдала комбінація чисел на зарах, викинутих за допомогою генератора, відкладається в пам'яті гравця, а ось вдала - швидко забувається, тим більше, коли вона не призводить до перемоги через брак знань і досвіду. Такою є психологія будь-якого геймера. У підсумку, чітко запам'ятовуючи незадовільні комбінації, гравець думає, що генератор випадкових чисел грає проти нього, і що в матчі важливе вдале поєднання чисел, викинуте генератором, а не навички та досвід учасника поєдинку. Саме на цій нічим не підкріпленій впевненості спотикається багато новачків, закінчуючи свій шлях у нардах, не встигнувши його почати.
  • Негативний підсумок битви - це результат поганої гри та помилок, допущених геймером, а не "нечесного" генератора. Хоча варто відзначити, що недоліки може робити будь-який гравець, навіть найдосвідченіший і найсильніший. Але кількість допущених помилок у майстра набагато менша і значимість їх значно нижча. Невдалі комбінації, що випали на кубиках, разом із неправильно зробленими ходами призводять до катастрофи. Але, повірте, вдалі поєднання на зорі плюс необдумані кроки учасника не призведуть до покращення становища гравця. Щоб ліквідувати наслідки незадовільної комбінації на зарах або отримати максимальний результат від непоганого поєднання, потрібно бути готовим до будь-якого розкладу на кубиках.
  • Навіть майстра часто вступають у полеміку з приводу того, чи справді на кістках, викинутих за допомогою генератора, випадають випадкові числа. Звичайно, будь-якому геймеру простіше списати свої помилки на нібито "несправедливий" генератор. У разі важливо пам'ятати, генератор - це програма, вона має переваг, її дії рівноцінні всім. Аналогічно із ситуацією, коли гравці для поєдинку оффлайн використовують досить зношений набір нардів, в якому зорі трохи стерті і через це на них частіше випадає п'ятірка, досвідчений геймер швидко пристосується до цієї особливості та використовуватиме її у своїх інтересах. Але цей факт зовсім не означає, що дана унікальність кісток грає проти його партнера, адже у напарника є така ж можливість зробити те саме.
  • Міф про везунчиків. Існує легенда про те, що є такі геймери, яким щастить постійно, внаслідок чого вони виграють. Повірте, удача завжди на боці найсильніших. І це правило гри працює не лише у нардах.
  • Коли ви чуєте про те, що нарди - це безглузде переставлення каміння, що результат партії залежить лише від удачі, що генератор випадкових чисел несправедливий, поставтеся до такого роду висловлювань з розумінням. Це просто виплеск негативних емоцій і не більше.

Після прочитання цієї статті вам напевно захочеться в нарди грати онлайн. Найкраще це зробити на нашому сайті.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ