oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Інтерфейс ігрового порталу lucky-fun.com

Інтерфейс сайту

 1. Профіль
 2. Публічний профіль
 3. Друзі
 4. Управління статусом
 5. Майстерність
 6. Надійність
 7. Ініціалізація гри
 8. Перехід в гру - світлофор
 9. Інтерфейс гри
 10. Онлайн чат
 11. Листування зі Службою Підтримки

1. Профіль

Після реєстрації відвідайте сторінку "Профіль". Де розміщені дві вкладки:

 • Дані - з вашими особистими даними;
 • Авторизація - з даними про авторизацію;
 • Налаштування - персональні налаштування підписки на розсилку інформаційних листів з безкоштовними FUN.

profile

Вкладка "Дані"

На цій вкладці необхідно заповнити інформацію про себе, а саме

 • Аватар

  Для завантаження аватара натисніть кнопку "Змінити". При виборі аватара у вас є можливість використовувати один з розроблених нами або завантажити свій особистий. При завантаженні вашого особистого зображення необхідною умовою є модерація, тільки після того як ваш аватар буде схвалений оператором Служби Підтримки він буде відображатися на сайті. Якщо ж ваш аватар не пройшов модерацію, то на сторінці "Профіль" ви побачите повідомлення про відхилення і причину відхилення вашого аватара. Праворуч від кнопки "Змінити" є знак питання. При наведенні на нього ви можете ознайомитися з критеріями для вибору зображень.

 • Псевдонім

  Поле введення "Псевдонім" є обов'язковим для заповнення. Після введення, ваш псевдонім буде очікувати на модерацію. Під полем введення ви побачите статус "Очікує схвалення". Після схвалення оператором Служби Підтримки, псевдонім буде відображатися на сайті. Якщо ж ваш псевдонім не пройшов модерацію, то на сторінці "Профіль" ви побачите повідомлення про причину відхилення. Праворуч від назви поля "Псевдонім", є знак питання. При наведенні на нього ви можете ознайомитися з критеріями для підбору псевдонімів, яких необхідно дотримуватись.

 • Країна

  При натисканні на поле "Країна" з'явиться список країн, що випадає. Виберіть свою.

 • Область і місто (населений пункт)

  Ці поля не є обов'язковими для заповнення, а в разі заповнення ця інформація підлягає модерації. Під полем введення ви побачите статус "Очікує схвалення". Після того як дані будуть схвалені оператором Служби Підтримки, вони почнуть відображатися на сайті. А якщо не будуть схвалені, то на сторінці "Профіль" ви побачите повідомлення про причину відхилення. Праворуч від назви поля є знак питання. При наведенні на нього ви можете ознайомитися з критеріями для написання назв, які відповідають політиці нашого сайту.

 • Стать

  Виберiть стать, натиснувши на один з пунктів.

 • Дата народження

  Вкажіть дату свого народження (буде прихована від інших користувачів).

Зазначена інформація буде відображатися у вашому профілі, який бачать інші гравці. Для перегляду вашого профілю в даному форматі ви можете натиснути на свій аватар, або на сторінці профіль натиснути кнопку "Відкрити профіль".

Личный профиль игрока

Вкладка "Авторизація"

Розділ "Авторизація"

У цьому розділі можливо вказати або змінити:

 • Адресу електронної пошти;
 • Пароль.

Розділ "Об'єднання акаунтів соціальних мереж"

У цьому розділі ви можете прив'язати ваш аккаунт соціальної мережі до вашого облікового запису.

Вкладка "Налаштування"

На цій вкладці розташовані персональні налаштування підписок на отримання листів на Вашу поштову адресу, таких як:

 • Отримувати розсилки з FUN. Час від часу ми розсилаємо інформацію про поліпшення або додавання ігор і оновлення функціоналу сайту. У цих розсилках присутні посилання на отримання безкоштовної ігрової валюти - FUN.
 • Отримувати нагадування про можливість забрати безкоштовні FUN. Після поповнення ігрового рахунку через банер на сайті, по закінченню таймера вам на пошту приходить лист про можливість поповнення рахунку через банер ще раз.
 • Отримувати лист з безкоштовними FUN при мінімальному залишку на рахунку. Після того як стан вашого рахунку досягне мінімального порогу вам на пошту буде автоматично відправлено лист з посиланням для отримання FUN.
 • Отримувати листи з FUN при досягненні нового рівня. При досягненні наступного рівня вам на пошту буде автоматично відправлено лист з посиланням для отримання FUN.

2. Публічний профіль

Клік на аватар гравця відкриє інформацію про користувача відображається в публічному профілі яку бачать інші гравці.

Іконка чоловічка позначає стать, а її колір - вікову категорію:

 • Зелений - 18-34 років;
 • Жовтий - 35-54 років;
 • Червоний - більше 55 років.

Інші позначення:

 • Цифра в зеленому колі - досвід гравця;
 • Знак питання в сірому колі - ваша замітка про гравця;
 • Трикутник зі знаком оклику - надійність. Зелений трикутник - висока, жовтий - середня, червоний - низька надійність;
 • Зірки навпроти ігор - майстерність гравця.

Нижче перераховані призи та подарунки, якщо вони є. Ви можете додати користувача як друга, натиснувши зелену кнопку, або скасувати дружбу, якщо це друг. Можна заблокувати чат з гравцем, або заблокувати гравця, якщо він цього заслужив.

Публичный профиль игрока

3. Друзі

На нашому проекті у вас є можливість подружитися з іншими користувачами проекту, а також заблокувати користувачів що докучають вам. Ви можете скористатися цим функціоналом з профілю гравця, по кліку на аватар користувача, або натиснувши на іконку "Друзі" праворуч у верхній панелі сайту.

Якщо на іконці "Друзі" є повідомлення з цифровим значенням, це означає що один або кілька користувачів (в залежності від цифри) відправили вам запит на додавання в друзі.

Мои друзья

Вкладка "Мої друзі" має наступний функціонал:

 • Кнопка "ВСІ" - відображає всіх користувачів, які внесені в ваш список друзів;
 • Кнопка "ОНЛАЙН" - відображає користувачів, які внесені в ваш список друзів і на даний момент знаходяться в статусі онлайн;
 • Кнопка "ВХІДНІ" - відображає користувачів які відправили Вам запит на додавання в друзі;
 • Кнопка "ВИХІДНІ" - відображає користувачів яким ви відправили запит на додавання в друзі, а вони ще його не підтвердили або не відхилили.

Вкладка "Пошук друзів"

На цій вкладці ви можете задати параметри для пошуку. Наприклад, улюблену гру або пошукати земляків або ввести псевдонім гравця з яким грали раніше. Для пошуку за заданими параметрами натисніть кнопку "Знайти друзів". Після натискання ви побачите список з десяти користувачів, якщо в цьому списку не виявилося потрібного користувача, то ви завжди можете уточнити запит і пошукати ще раз.

Поиск друзей

Вкладка "Блоковані"

На цій вкладці будуть відображатися гравці, яких ви заблокували. З заблокованими гравцями ви не можете грати та спілкуватися.

4. Управління статусом

Ви завжди можете змінити свій статус на сайті, якщо ви зайняті або не бажаєте відволікатися від гри. Для зміни-натисніть на гурток відображення статусу на вашому аватарі у верхній панелі сайту і виберіть бажаний. Для вашої зручності, ми розробили кілька статусів які відображаються в правому нижньому кутку аватара:

 • Online/В мережі - коло зеленого кольору. Означає що користувач на сайті і можливо, готовий до гри;
 • Offline/Не в мережі - коло заповнене сірим кольором. Означає що користувача немає на сайті;
 • DND/Не турбувати - коло червоного кольору. Означає що користувач зайнятий. При виборі цього статусу ваші друзі не зможуть запросити вас в гру. У грі не буде відображатися панель із заявками, ви не побачите спливаючих повідомлень в нижньому лівому кутку. Але функціонал чату буде доступний для вас, так що ви не пропустите повідомлення від друга.

5. Майстерність

Майстерність гравця - це показник, наведений для простоти сприйняття до п'яти груп, які позначені кількістю зірок від однієї до п'яти. Майстерність - показник відносний, тобто враховує, з ким ви зіграли і як.

Показник майстерності обмежується кількістю зіграних ігор. Наприклад, щоб з'явилася друга зірка, необхідно зіграти всього п'ять партій. Після п'ятдесятої гри майстерність далі не обмежується, а залежить тільки від результату гри з суперниками. Виграючи у суперників з високою майстерністю, ви можете підвищити свою, а програючи партнеру з низькою майстерністю, можна знизити свою майстерність.

6. Надійність

Надійність - показник відповідальності гравця. Цей показник можна побачити в заявці на гру та в публічному профілі гравця.

Символ надійності - кольоровий трикутник зі знаком оклику всередині:

 • Зелений трикутник - висока надійність, такий гравець буде грати до кінця, не кидаючи гру;
 • Жовтий трикутник - середня надійність, такий гравець був попереджений за не коректну гру;
 • Червоний трикутник - низька надійність. Такому гравцеві заборонено приймати заявки інших гравців, але можна самому створювати заявку на гру.
 • Чорний трикутник - дуже низька надійність. Такому гравцеві заборонено приймати і створювати заявки на гру з іншими людьми. Дозволена гра тільки з роботами.

Показник надійності розраховується автоматично за результатами останніх ігор і змінюється з плином часу. Ставтеся з повагою до гравців, граючи партії до кінця і надійність обов'язково підвищиться. Щоб швидко відновити надійність - грайте в короткі партії з роботами.

7. Ініціалізація гри

При виборі гри ви переходите на сторінку налаштування та ініціалізації гри. Вам доступні наступні параметри:

 • Доступ до заявки

  Якщо вибрати "Друзі" - всім вашим друзям прийде автоматичне запрошення приєднатися до вашої заявки. "Приват" означає те, що партнерів для гри ви вибираєте самі, натиснувши клавішу "Запросити друга";

 • Майстерність

  Рівень майстерністі партнерів ви можете вибирати, натиснувши "Будь-яка", "МОЯ+-1" або на одну зірку вище чи нижче ніж "МОЯ";

 • Кількість гравців

  Кількість гравців змінюється в кожній грі. Їх може бути двоє, троє або четверо. При бажанні можна вибрати командну гру "2 на 2";

 • Час на хід / Додаткове

  На кожен хід гравцеві дається певний час, після закінчення якого, включається таймер додаткового часу. Якщо час на хід відраховується кожен раз заново, то додатковий час дається на всю гру. Для зручності, закінчення роботи кожного таймера супроводжується звуковим сигналом. Поставтеся відповідально до вибору цього параметра. Якщо закінчиться додатковий час, ви вийдете з гри зі зниженням надійності і до вас можуть бути застосовані обмежувальні санкції.

Після того, як обрані параметри, ви можете створити заявку для гри з партнерами, натиснувши зелену кнопку, або грати з роботом, натиснувши жовту кнопку. Зверніть увагу на те, що після натискання однієї з цих кнопок, у верхньому правому куті з'явиться світлофор, що відображає хід прийняття заявки і початок завантаження гри.

Нижче кнопок створення гри перераховані всі створені гравцями заявки на цю гру із зазначенням всіх перерахованих вище параметрів.

8. Перехід в гру - світлофор

Після прийняття заявки або створення своєї заявки на гру, у верхньому правому куті з'явиться прямокутник жовтого кольору - так званий світлофор. Тепер необхідно дочекатися прийняття заявки вашими суперниками. Як тільки всі місця в заявці будуть зайняті, ви почуєте звуковий сигнал і світлофор змінить колір на зелений. Натисніть на нього поки працює таймер, який відраховує виділений вам час для переходу в гру. При натисканні на зелений світлофор відбудеться завантаження гри в новій вкладці і звуковий сигнал припиниться. Тепер ви в грі. При цьому всі ДЕМО ігри та інші заявки будуть закриті. Після завантаження гри всіма учасниками, на ігровому полі з'явиться кнопка "Грати". Тисніть її і бажаємо удачі в грі!

9. Інтерфейс гри

Після відкриття сторінки гри, завантаження та ініціалізації, з'являється ігрове поле і кнопка "Грати". Натискайте на кнопку і починайте гру.

На ігровому полі відображені всі учасники у вигляді аватара, натиснувши на який ви можете побачити публічний профіль гравця.

Навколо аватара гравця, якому належить хід, з'являється таймер (зелений – таймер ходу, жовтий і червоний – загальний таймер на гру).

На полі вгорі з'явиться повідомлення, чий перший хід, а біля гравців різні специфічні позначення (козирна масть, сума очок та інше)

Для здійснення ходу, в карткових іграх необхідно: перетягнути карту в потрібне місце або лівою кнопкою миші клікнути на потрібну карту і далі клікнути на доступне для ходу місце. Але найзручніший спосіб ходу - правою кнопкою миші один раз клікнути на потрібну карту. У нардах, шашках і доміно використовується подібний принцип ходу.

Зліва вгорі розташований ігровий чат (з іконкою гри) і чат з друзями. Для переходу в потрібний чат, натисніть на нього. Чат можна налаштувати за вашим бажанням і згорнути.

Правіше знаходиться інформаційна панель з назвою і параметрами гри.

В процесі гри в центральній частині, в міру необхідності, з'являються основні кнопки управління грою, якими ви можете скористатися на ваш розсуд.

У правому нижньому кутку розміщені додаткові кнопки управління грою:

 • у вигляді рукостискання - нічия (запропонувати нічию, якщо в грі передбачений такий результат);
 • у вигляді прапорця - здатися (якщо в грі передбачений такий результат);
 • у вигляді графіка - результати розіграшу;
 • у вигляді шестерінки - налаштування гри (регулювання гучності, показ підказок і останньої хабара, вибір карт і фону для гри);
 • коло з хрестиком - вихід (здатися і вийти з гри).

10. Онлайн чат

Після авторизації у верхньому лівому куті ви побачите онлайн чат. У ньому ви можете спілкуватися з друзями і вести листування в ігровому чаті. Ігровий чат з'явиться відразу після створення або приєднання до заявки на гру. Зверніть увагу, що під час гри писати друзям, які беруть участь в грі, не можливо.

Чат можна згорнути та налаштувати за вашим бажанням, включивши або вимкнувши чат з друзями і чат в іграх. При цьому зміниться колір кнопки налаштування чату. Жовте колесо - частково вимкнений чат, червоне - чат не працює повністю.

Якщо ви заблокували чат з іншими гравцями, у налаштуваннях чату з'явиться список цих гравців.

11. Листування зі Службою Підтримки

По правому краю екрану розташовані кнопки для листування зі Службою Підтримки.

Зелена кнопка з хмаркою відкриє внутрішню переписку зі Службою Підтримки. У вкладці "Повідомлення" ви знайдете актуальні повідомлення від адміністрації ресурсу.

Натиснувши на жовту кнопку з листом, ви відкриєте форму для написання листів на електронну пошту Служби Підтримки, де до листа можна прикріпити зображення.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ