oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Як правильно торгуватися у грі Тисяча

Тисяча - розвага, багато в чому схожа на преферанс, вона заснована на максимальному наборі очок за допомогою хабарів. Головне завдання геймера - накопичити понад 1000 балів, зігравши кілька раундів.

Етап торгівлі в Тисячі

Один із найважливіших етапів гри - торгівля, це перше, що роблять суперники після того, як відбулася роздача.

Після того, як всі карти роздані, учасники гри зважують шанси отримати більше балів. Тільки потім оголошуються ставки. Гравці прикидають кількість очок, які вони зможуть набрати в партії.

Мінімальна ставка для геймера, який починає торгівлю - 100 очок. Учасники, що залишилися, можуть зробити ставку вищою, але в межах 120 балів плюс наявні на руках мар'яжі. Один крок торгів складає 5 очок, тобто наступна можлива ставка -105, потім 110, 115 тощо.

Якщо геймер має на руках погані карти, він може рятувати - відмовитися від торгів. У 1000 онлайн для цього просто потрібно натиснути кнопку "Пас". Процес торгівлі здійснюється по колу, згідно з рухом годинникової стрілки, черговість суворо дотримується. Єдиний момент, коли це правило порушується – коли геймер заздалегідь відмовляється грати при поганому розкладі карт. У таких ситуаціях він не має права торгуватися далі в цьому коні.

Після того, як визначається гравець, який претендує на максимальну кількість очок, торги закінчуються. Він забирає собі прикуп, який показується його суперникам. Якщо гра йде зі ставкою 100, прикуп не показується.

Переможець торгівлі віддає своїм противникам по одній непотрібній карті і ходить першим.

Игра тысяча

Обмеження під час торгів

Слід пам'ятати про деякі обмеження щодо загальної суми заявлених очок:

  • якщо геймер не має мар'яжу, він не має права робити ставку більше 120;
  • якщо геймер має лише піковий мар'яж (”гниль”), він має право зробити ставку до 160;
  • якщо учасник має лише трефовий мар'яж, максимальна ставка - 180;
  • якщо тільки бубновий - 200;
  • за наявності одного черв'яного - 220.

В оффлайн варіанті Тисячі за помилкового оголошення ставки з порушника знімаються заявлені бали і право здавати карти переходить до наступного геймера.

В онлайн Тисячі такої ситуації бути не може, оскільки всі підрахунки здійснюються автоматично.

Поради для новачків

Якщо ви тільки почали освоювати цю цікаву гру, радимо вам враховувати наступні підказки для правильного ведення торгів.

  • Не варто зайвий раз ризикувати. Якщо у вас на руках немає тузів, десяток та мар'яжів, краще не ризикувати та рятувати.
  • Якщо ви оголосили гру, логічно буде скинути найдрібніші карти, наприклад, дев'ятки або валетів.
  • Для того, щоб оголосити мар'яж, зазвичай заходять із пані.

Гра Тисяча на сайті luckforfree.com

На нашому сайті кожен відвідувач може грати в гру 1000 безкоштовно та без реєстрації. Ви можете скористатися спеціальними налаштуваннями, які дозволять створити гру на свій смак. Наприклад, коли зараховувати болт: завжди, не на бочці чи ніколи, а також як визначати самоскид, скільки часу витрачати на ходи та ін.

Якщо ви забули правила тисячі або зовсім не вмієте грати, прочитайте попередньо правила - вони написані просто і зрозуміло.

Крім того, ви можете запросити грати друга чи незнайому людину, для цього просто потрібно залишити заявку. Поєдинок з реальною людиною дозволить випробувати нові захоплюючі емоції, таку послугу надає далеко не кожен сайт.

У нашому Безкоштовному ігровому клубі luckforfree.com ви знайдете безліч інших цікавих розваг, як карткових, так і настільних, а також ігрові автомати та рулетку. Для того щоб грати, не потрібно завантажувати на свій комп'ютер додаткові програми.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ