oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Незвичайне хобі Брайана Берга

Що ви уявляєте, коли чуєте вираз “картковий будиночок”? Є два варіанти: чи це якісь наміри, яким не судилося збутися, чи нестійка конструкція. Але є на планеті люди, які своє хобі - будівництво карткових будинків - перетворюють на роботу і руйнують стереотипи, що склалися. Сьогодні йтиметься про одного з таких майстрів.

Онлайн дурак

Майстер своєї справи

Браян Берг – архітектор, слава про якого давно вийшла за межі Сполучених Штатів. Він не використовує для своїх споруд будівельні матеріали, їх замінюють звичайні карти, які можна придбати у будь-якому магазині.

Зібрати картковий будиночок під силу кожному, але зробити його таким, щоб ті, хто дивиться на нього, відкривали роти, для цього потрібен талант. Роботи нашого героя - справжні витвори мистецтва, які змушують глядачів завмерти на мить. Поки що повторити подібне не може ніхто у світі.

У 1992 р. ім'я майстра вперше з'явилося у Книзі рекордів Гіннеса. Після чого він неодноразово покращував свої результати. А за дванадцять років відтворив з карт Палац Попелюшки мультиплікаційної студії Уолта Діснея, який побив попередній рекорд автора. До сьогоднішнього дня цей шедевр нікому не вдалося переплюнути.

Тонкощі унікальної професії

Найчастіше хобі людини родом із дитинства, і воно згодом може стати професією. Це сталося з нашим героєм. Коли маленькому Брайану було 7 років, дідусь показав хлопчику, як можна з гральних карт спорудити будиночок. Таке ретельне заняття сподобається не кожній дитині, але Брайана воно захопило не на жарт. Саме тоді в душі героя зародилася любов до карт-стекінгу, яка живе там і досі.

Жодних додаткових матеріалів майстер у роботі не використовує. Карти застосовуються у будівництві в первісному вигляді, без будь-яких згинів, скручування та ін. За багаторічну роботу у Берга з'явилися свої секрети будівництва. Його споруди є стійкими, і на це є кілька причин. Насамперед, особливу увагу майстер приділяє підставі: чим воно капітальніше, тим надійнішим буде будівництво. Вага основи у роботах майстра може досягати кількох сотень кілограмів. Як не дивно, але чим більше для будівництва будинку використовувалося карт, тобто чим вага споруди більша, тим вона буде стійкішою і надійнішою. Берг – дипломований архітектор, який здобув освіту в Гарварді, йому добре знайомі основи геометрії. Всі листи ставляться під потрібним кутом і є підставою для карти, яка буде встановлена зверху. Це ті тонкощі, якими ділиться наш герой із допитливими глядачами.

Берг зізнається, що коли він зайнятий процесом, він перетворюється на музиканта, якого поглинають звуки, що видаються його інструментом. Будівництво нового шедевра – це повне занурення та отримання неймовірної насолоди від процесу для автора. А люди готові за це платити, бо вважають роботи майстра шедеврами.

Починаючи творити, Берг не розраховував на те, що його хобі приноситиме йому непоганий дохід. В даний час клієнтами майстра є такі світові бренди, як Кока-Кола, Лексус і т.д. Інсталяції нашого героя відкривають заходи світового рівня, використовуються у рекламі, кіноіндустрії.

Рано чи пізно твори Берга доводиться руйнувати. Цей процес наш герой намагається виконати завжди самостійно. Знищення шедевра він перетворює на феєричне шоу. Глядачам, які спостерігають цей процес, він запам'ятовується надовго.

Цікаві факти

  • Карти, складені за методом Брайана, здатні витримати навантаження 1000 кг на квадратний метр.
  • Першу вежу до стелі Берг збудував у дванадцять років.
  • Для будівництва зменшеної копії розважального центру Venetian Macao майстру знадобилося 44 дні та більше чотирьох тисяч карткових колод.
  • Рушити твори автор віддає перевагу за допомогою повітряної гармати.
  • Браян ділиться своїм досвідом і часто проводить майстер-класи. Він також любить грати в онлайн покер.
  • Карткові споруди автора використовувалися під час зйомок таких фільмів, як “Зоряні війни”, “Темний лицар”.
  • Для кліпу для гурту The Bravery Берг побудував цілу кімнату з карток з усіма необхідними меблями.

На нашому ігровому порталі luckforfree.com кожен бажаючий знайде гру на смак, як карткову, так і настільну. Також у вас є можливість вивчити правила всіх ігор, наприклад правила покеру Оазіс, і грати в будь-який зручний час.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ