oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

ТОП-5 найпопулярніших карткових ігор

Вважається, що карткові ігри вперше з'явилися на Сході, звідти перекочували до Європи, а в країнах пострадянського простору перші згадки про них датуються кінцем 16 століття. Цей вид розваги швидко набирав популярності.

Періоди заборон такого роду розваг змінювалися прихильним ставленням влади, все залежало від забаганок государя. Наприкінці 18 століття карти вже грали все: від селян до дворян. Серед аристократів такі розваги стали популярними завдяки моді, яка прийшла з Європи. Народ переробляв західні варіанти ігор на свій лад.

За радянських часів карткові ігри офіційно не були заборонені, хоча владою засуджувалися. Але як би там не було, подібні забави залишаються найпоширенішими домашніми розвагами.

Сьогодні ми поговоримо про найпопулярніші ігри в рунеті.

Дурень

Цю розвагу можна назвати народною, і навряд чи знайдеться хтось, хто стане цей факт заперечувати. Перша карткова гра, яку освоює дитина, - саме дурень.

Онлайн дурак

Гра дурень з'явилася в 19 столітті. Її популярність швидко зростала серед селян, а все через прості правила, освоїти які було під силу кожному. У той період однією з найпопулярніших лайок було слово "дурень". Ось звідки гра отримала свою назву. Кожен учасник поєдинку прагнув залишити супротивника “у дурнях”.

Для поєдинку використовують 36-карткову колоду. Учасників може бути від двох до шести. Кожен, хто грає після роздачі, стає власником шести карт. Мастина випадкової карти, витягнутої з колоди, оголошується козирною. Козирна масть може побити решту. Наймолодша карта - 6, найстарша - Т.

Завдання гравця - позбавитися своїх карт першим, при цьому необхідно бити карти, що підкидаються противником. Вони б'ються по старшинству і масті, а козир поза конкуренцією. Варіантів дурня багато, найпопулярніші – перекладної та підкидної.

П'яниця

П'яниця – дуже популярна за радянських часів гра. Її правила не спричинять труднощів у охочих навчитися грати. Для поєдинку можна використовувати колоду з будь-якою кількістю аркушів. Карти лунають порівну в закритому вигляді, після чого кожен геймер по черзі знімає верхню, перевертає її та кладе у центр столу.

Щасливий власник старшої карти забирає хабар, при цьому масть не враховується. Гравець, у якого карти закінчилися раніше за суперників, програв. Існує і зворотний варіант - виграє той, хто першим позбавився всіх карт.

Преферанс

Преферанс з'явився в нашій країні в 19 столітті, це один із різновидів віста.

Партія розрахована на двох-чотирьох гравців. Для поєдинку геймерам необхідна карткова колода із тридцяти двох аркушів (від 7 до Т). Усі окуляри, набрані учасниками, записуються у кульку.

Онлайн преферанс

Правила цієї розваги непрості, охочим навчитися грати доведеться розібратися у розіграші хабарів та торгах за прикуп. Найпростіше це зробити, граючи в преферанс онлайн. Завдання учасника зробити так, щоб кількість набраних ним балів була більшою, ніж у противників.

Двадцять одне очко

Двадцять одне вигадали в Радянському Союзі, його правила схожі на правила блекджека. Для нього знадобиться колода з 36-ти карт, тоді як у блекджеку використовують 52-карткову. Через те, що кількість карток для гри в 21 очко менше, довелося трохи змінити їхню “вартість”: В-2, Д-3, К-4, Т-1 або 11. Завдання гравця - набрати двадцять один бал або найбільше кількість очок закон. Блеф правилами не передбачено.

Тисяча

Тисячі, як і Дурню, можна дати звання народної карткової забави. У неї можна грати удвох, утрьох чи вчотирьох. Мета розваги – набрати 1000 балів.

Для поєдинку знадобиться колода із двадцяти чотирьох аркушів (від 9 до Т). Дев'ятка за цінністю знаходиться між К і Т. Кожен лист має власну вартість. Д + До однакової масті - це мар'яж, його цінність залежить від масті.

Партія ґрунтується на торгах та хабарах. Розвага включає як стратегічну складову, так і елемент везіння. Ви можете вивчити правила гри 1000 на нашому сайті безкоштовно.

Більшість представлених в огляді розваг карток є на ігровому порталі luckforfree.com. У нас грати безкоштовно та без реєстрації одне задоволення. Скориставшись кнопкою Пробна гра, ви обов'язково оціните довгий перелік переваг нашого клубу в порівнянні з конкурентами. Немає необхідності щось завантажувати, ігри онлайн - це зручно.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ